Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Nasturcja-Renata, nie mają, pisałam do nich... widać nikt łaskawie nie uaktualnia bo to nie pierwszy raz jak coś mają, czego nie mają  😤
emptyline   Big Milk Straciatella
09 kwietnia 2013 10:06
Ale to miała być przedłużana 40-tka nie 36-ka.
Tylko taką znalazłam  🙁
Dzisiaj oglądałam katalog Pikeura na zimę 2013/2014....
Mnie się podobało, aczkolwiek brakuje żywych kolorów. Na pewno czerń, granat, ciemny bordo. Nie będzie super błyszczacych materiałów jak tej zimy. Kolekcja Premium bardzo elegancka i klasyczna, kurtki w kolorze srebrnym (szarym), czarnym i jasny brąz (złoty). Wreszcie pojawi się futerko na kołnierzyku, a raczej korzuszek  😀
Nowe kolory to pastelowy róż i pastelowa pistacja  😎 Będą dwie kurtki właśnie w tej kolorystyce, mnie osobiście bardzo się podobały. Te pastelowe kolory połączone z brązowym błyszczącym materiałem na piersi, całkiem fajnie im to wyszło. Do tego polar z kapturem także w kolorach pastelowych, z wysokim błyszczącym kołnierzem... dla mnie cacuszko.
Tylko, że.... Pikeur, z tego co zauważyłam zmienia politykę dystrybucji swoich produktów. Obecnie, JUŻ nie ma niektórych produktów z przyszłorocznej zimowej kolekcji. Produkują tyle,ile mają zamówień i nic więcej.
To samo tyczy się obecnej letniej kolekcji.
Dzięki dziewczyny... nie mam szans się wcisnąć w 36 jak przyciasne ciut jest 38 na mnie hehe (mają zawyżoną rozmiarówkę według mnie)
A Ja mam odwrotnie wrażenie..że kurtki pikeura wypadają duże i mają krótkie rękawy.
Może te lżejsze... ale co do rękawów to racja.
Ja się normalnie czuję swobodnie w rozm 38 a tu mi trochę ciasno w klacie heheh
Może to kwestia modelu  🤔
Może, nie spieram się bo to jedyna Pikeurka jaką mam 🙂
Natomiast samo wykonanie i materiał...  👍
Jaka masz?
Dziwne. Ze swojego doświadczenia moge powiedzieć, że kurtki Pikeur wypadają duże lub nawet bardzo duże w stosunku do tego co na metce. Mam różne modele, od lekkich przeciwdeszczowych bomberek poprzez jakies jesienne itp. po bardzo ciepłe zimowe. Normalnie noszę rozmiar 36, czasami nawet pod 38. A kurtki Pikeur spokojnie moge mieć 34, w większośći 36 się wręcz topie, a juz na pewno mogę ze 3 bluzy pod spód założyć.
Dzisiaj dostałam swoją 36 i się utopiłam  🙄
darolga   L'amore è cieco
10 kwietnia 2013 11:12
olek:

S:
szerokość od pachy do pachy - 47 cm
szerokość w pasie w najwęższym miejscu - 42,5 cm
długość z przodu od kołnierzyka do samego dołu - 64 cm

Mierzone na płasko, bez rozciągania - a materiał bardzo elastyczny w razie "wu".

:kwiatek:
Haha, myślałam, że jednak jest w czymś się nasze gusta różnią, ale nie - koszula którą wybrałaś też mi się bardzo podoba, ta z tymi ozdóbkami na ramionach w ogóle do mnie nie przemawiała, ale ta "trzykolorowa" owszem. Gdyby nie to, że moją obecną zamówiłam dużo wcześniej niż pojawiły się te na Allegro - byłabym posiadaczem tej "Twojej". Ale jak gotówka pozwoli, to kto wie...  😁
darolga, możemy założyć wspólną szafę i się wymieniać  😎 gust identyczny, wymiary też podobne  😀iabeł:
Może inne kurtki Pikeura wypadają duże, ja mam Gitane zimową i niestety przyciasna a to 38 czyli rozmiar jaki noszę normalnie.
Szukam granatowej kamizelki na wiosny/ lato, widziałyscie może coś ładnego i nie zabijającego ceną?
zwężał ktoś frak animo?  🙇
Zwężałam spooksa, który też jest "elastyczny". Natomiast musi być to dobry fachowiec 😉
Ta kamizelka Pikeur to "szmatka", w sensie bardzo cieniutka (macałam i mierzyłam) więc cenowo wychodzi drogo.
Ma ktoś może ten frak: http://www.gnl.pl/frak-damski-equi-theme-p-3064.html? Jak się sprawuje?
vertigo?
http://allegro.pl/kamizelka-damska-b-vertigo-granatowa-s-i3132839147.html
pikeur
http://allegro.pl/show_item.php?item=3167857127



Mam już tę kamizelkę Pikeura, jest śliczna,  rozmiar pasuje,  dzięki jeszcze raz za ten link!

Co do tego,  że jest cienka.  Jest, ale to dla mnie plus.  Szukałam mega lekkiej,  tak, żebym się latem ne ugotowała, a miała gdzie schować telefon 😉 No i ma przepiękne połączenie kolorów,  granat z szarym 🙂
Super że pasuje  😅
asds   Life goes on...
16 kwietnia 2013 18:40
Może inne kurtki Pikeura wypadają duże, ja mam Gitane zimową i niestety przyciasna a to 38 czyli rozmiar jaki noszę normalnie.


Potwierdzam. rozmiarówka Gitany mocno zaniżona.
Niestety też musiałam Gitanie puścić w świat bo była za ciasna
asds   Life goes on...
18 kwietnia 2013 16:40
Jakie cuda u Fair Playa 😀:

http://allegro.pl/nowosc-kurtka-jezdziecka-fair-play-granatowa-i3183755079.html

http://allegro.pl/nowosc-kamizelka-jezdziecka-fair-play-czarna-i3183709521.html



Kurtka i kamizelka naprawdę, całkiem fajne, pewnie bym sobie nabyła, gdyby nie fakt, że rękawy są dosyć krótkie, więc przed kupnem radziłabym zmierzyć kurtkę, bądź poprosić o wymiar rękawów. Co do kamizelki miałbyć krój dopasowany w talii, ale niestety raczej nie jest przynajmniej w moim przypadku a szkoda bo design ;-) tej kolekcji bardzo przyjemny dla oka.
jestem zakochana w tej kurtce  🙁

Od początku tego roku notorycznie wstawiasz za duże zdjęcia. Ponieważ ostrzeżenia nic nie dają pora przenieść się na wyższy level.


 Wielkość zdjęć
Moon   #kulistyzajebisty
18 kwietnia 2013 19:17
Sorry, ale na wieszaku wygląda jak foliowy worek na śmieci  😉 Na ludziu pewnie zyskuje  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się