pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 maja 2010 12:13
szukam w necie programu do komputerowego doboru fryzur (może być wersja demo, albo taka ogólnodostępna dla wszystkich). Zna ktoś taki program?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 maja 2010 20:32
i jak efekt, Daniela? 😉
Hmn dużo jaśniejsze nie są ale jest róznica pod względem tego rudego połysku - nie ma go 😉 Tuż po farbowaniu bursztynem na początku miałam zawsze takie troche rudawe cos ala gniade 😂 No a teraz sa jakby karmelowe i gdzie niegdzie blond połysk 🙂 W zasadzie to wg mnie teraz po farbie mam taki kolor jak juz mocno sprany bursztyn :P
Facet odrazu zauważył różnicę czyli cos tam widać 😁

edit: plus fotka w totalnie innym świetle 😉
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2010 00:04
znowu ja, na swoją twarz nic nie poradzę, widać mam taką, na jaką zasłużyłam, ale chciałabym pobawić się blondem :P










miałam kiedyś tlenione, ale krótkie, szybko odrosty stały się dłuższe od blondu, nie nanosiłam się więc..
Ten blond jakoś nie teges... wg mnie najlepiej w 3 od dołu 😉
Ten ostatni to Twój naturalny kolor?
cieciorka   kocioł bałkański
17 maja 2010 00:21
tak, ostatnie bez przeróbki, kolor kiepsko widać ale to coś koło drugiego od dołu, jaśniejsze i z ładnym połyskiem z tym, ze tak na prawdę, to w lato wyglądam tak:
3 i 7 fryzurka jak dla mnie najlepiej 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 maja 2010 10:01
3 od dołu najlepsza! Zdecydowanie 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 maja 2010 10:14
a dla mnie ostatnia  😎
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 maja 2010 20:01
Dziewczyny kusi mnie rudy albo blond. 😵 Będzie pasował? Czy może jednak zostać przy swoim czarnym? 😉
Jesli zmiana to w moim odczuciu conajwyżej na czekoladkę. Super Ci w ciemnych włosach, nadaja fajnej oprawy twarzy 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 maja 2010 10:31
lockmittel, mnie tez kusi na blond.  😁 👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2010 11:55
lockmittel, tak, jak mówi Daniela, wydaje mi się, że w blondzie zginiesz zupełnie. Za to jakiś ładny, czekoladowy brąz...

Ja się muszę wybrać, bo grzywa już długa, ale włosy chcę podciąć minimalnie, a wiecie co się dzieje, jak się powie coś takiego fryzjerowi...
Euforia_80, wprawdzie to nie program ale http://www.rossnet.pl/wirtualny-stylista/ 😉
asds   Life goes on...
24 maja 2010 14:27
Czy ktos się orientuje jakiej polskiej firmy jest taka odżywka do włosów o zapachu mleczno-karmelowym? Duze opakowanie słój - białe z beżem i delikatnym brązem......Rewelacyjna jest i chciałabym kupić ale nazwy nie pamietam......
Polskiej firmy?
Nic nie kojarzę.... ale opis brzmi ciekawie  😎
Gillian   four letter word
24 maja 2010 15:23
Kallos?
Kto sie zna na super dobrych szamponach? Potrzebuje jakis bez alkoholu i bez silikonu, najlepiej bezzapachowy. Moze byc z apteki. Szukam w necie, szukam i znalezc nie moge.
cieciorka   kocioł bałkański
24 maja 2010 17:46
lockmittel, blond nie!
Anka, w polsce czy w niemczech? nie znam, się na składach szamponów, ale im mnie naćkane dla mnie, tym lepiej. poza paroma wyjątami, moje włosy nie wyglądały tak dobrze jak po najtańszym familijnym 2zł za litr, może u was też są takie?
wiele osób mi polecało te tańsze szampony, bo mają mniej barwników, faktycznie przyjemne dla głowy, ale nie sprawdzałam pod katem alkoholu ani silikonu.
asds   Life goes on...
24 maja 2010 18:30
Kallos?


Włąśnie nie;/


No nic zadzwoniłam do fruzjerki zeby o mnie pamietala jak teraz będzie robić zamówienie swoje - Zapach jest powalający i działa też bardzo fajnie- włosy są jedwabiste ( miałam nakładana na 20min maseczke po robieniu balejażu)
pony   inspired by pony
24 maja 2010 19:53
asds - ja używam maski właśnie o takim powalającym zapachu, w dużym, białym 'słoju', tyle że ma niebieskie i białe napisy. Nazywa się Dolce Latte i jest bardzo popularna i tania🙂
A gdzie takie cudo kupiłaś?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 maja 2010 20:45
pony, ale to jest właśnie Kallos i fakt - zapach jest powalający  😜
lockmittel, wg mnie będzie masakra. Co najwyżej ciepły brąz.
pony   inspired by pony
24 maja 2010 20:57
szepcik - w Lublinie można dostać w każdym sklepie fryzjerskim i na każdym takim stoisku. Cena to 20 zł 🙂 Myślę, że i na allegro jest.
Niewidzialna- ups, nie wiedziałam, że to Kallos. Zapach cudny, jedyny mankament jest taki, ze baaaardzo jaśnieją mi po niej włosy🙁
a to jak jaśnieją to ja nie chcę  😎
pony   inspired by pony
24 maja 2010 21:10
Szepcik- mojej siostrze nie jaśniały, więc to chyba nie jest zasada  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
25 maja 2010 10:25
Dzięki dziewczyny. :kwiatek: Chyba faktycznie skończy się na jakiejś czekoladzie.😉
Hej 🙂
MUSZĘ coś zrobić z włosami, a totalnie nie wiem co... Niby zapuszczałam, bo chciałam powrotu do długaśnych, ale stwierdziłam, że chciałabym jakiejś zmiany... Nie ukrywam, że włosy mam już zniszczone (co pewnie widać) przez farbowanie, prostowanie i spanie w mokrych  🙄. Ostatni rok farbowałam na czarno - teraz też wymagają pilnego odświeżenia koloru 🙂 ale zastanawiam się nad zmianą... Proszę, podpowiedzcie co mogłabym z nimi zrobić.
To miesiąc temu:

[img]http://img121.imageshack.us/img121/4607/ 2821dbfb24.jpg[/img]

Teraz, jak widać zapuszczone..  🙄



🙇
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 maja 2010 20:34
a ja dzisiaj kupilam sobie odżywke Sayos'a, mam nadzieje że bedzie dobra, bo wydałam na nią ostatnie pieniądze  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się