pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Rico moim zdaniem to czarny Ci zupełnie nie pasuje
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 maja 2010 20:38
Rico, a co bys powiedziała na blond/karmel?  😎
Przez dłuuugi czas farbowałam na różne różniaste brązy. Naturalny mam ciemny blond, ale taki nieładny, szarawy. Własnie chciałabym spróbowac coś jaśniejszego, ale rozumiem, że musze liczyć się z odbarwieniem? Karmel brzmi ciekawie ;D bo na blond chyba nie odważyłabym się :P...
A jak ściąć? Klasycznie, czyli tylko podciąć końcówki? Kurcze, kusi mnie żeby zaszaleć trochę, ale za bardzo nie mam pomysłu i wyobrażenia w czym mogłabym w miare wyglądac...
a jak wplywa spanie z mokrymi wlosami na wlosy? od zawsze spie z mokrymi i nie zauwazylam zeby im sie cos dzialo
Jak na moje oko to robią się wtedy kołtuny i takie jakies pogniecione włosy :P Przynajmniej ja nie lubie spać w mokrych bo potem rano takie jakieś nie ciekawe są 😉
rico pieknie by Ci bylo w blondzie!
asds   Life goes on...
25 maja 2010 22:25
HA!!!

Odebrałam od swojej fryzjerki swoje opakowanie tej MASKI mlecznej o której wam pisałam - Zapłaciłam 20zł za 1000ml.


Firma Mila Hair Cosmetics 

Maska Mleczna do włosów z proteinami mleka Crema al Latte

Rewelacyjna jest!  😍

tutaj zdjecie i opis jej 🙂

http://lokikoki.pl/product-pol-1403-Crema-Al-Latte-maska-mleczna-1000-ml-Mila.html


Naprawdę super rzecz!!!
Jak na moje oko to robią się wtedy kołtuny i takie jakies pogniecione włosy :P Przynajmniej ja nie lubie spać w mokrych bo potem rano takie jakieś nie ciekawe są 😉

Otóż to 🙂 Dodatkowo czytałam, że włosy się łamią.

rico pieknie by Ci bylo w blondzie!


Kurcze, tak myślę... Kusicie tym blondem ;D ale troche się obawiam, bo nigdy nie mialam jasnych wlosów. A jeśli, to w jaki odcień celować? 😉
rico:



ewentualnie cos o ton cieplejszego




Seksta   brumby drover !
26 maja 2010 08:19
asds w takim razie to jest to samo co Kallos- nawet nazwa ta sama "crema al latte" 😉
ja juz zamowilam w hurtowni kosmetycznej. 😉

:kwiatek:
Uhuuu, to zmiana była by spora... Ale kurcze, tak myślę... czy nie spróbować 🙂. Jak wyjdzie kicha to zawsze można bez większych problemów przyciemnić.
A co do cięcia, macie jakieś pomysły?
Ja totalnie nie umiem sobie czegoś z włosami sama 'zaplanować'  🙄
HA!!!

Odebrałam od swojej fryzjerki swoje opakowanie tej MASKI mlecznej o której wam pisałam - Zapłaciłam 20zł za 1000ml.


Firma Mila Hair Cosmetics 

Maska Mleczna do włosów z proteinami mleka Crema al Latte

Rewelacyjna jest!  😍

tutaj zdjecie i opis jej 🙂

http://lokikoki.pl/product-pol-1403-Crema-Al-Latte-maska-mleczna-1000-ml-Mila.html


Naprawdę super rzecz!!!


asds po połowie pudełka obrzydnie ci jej zapach, ja na poczatku miałam chęć ją zjeść tak super pachniała, ale w połowie opakowania zbierało mi się na wymioty 🙂
rico, dla mnie MEGA SZAŁ i nie ruszaj! Ewentualnie skróć do poprzedniej opcji!
Eh, to teraz już mam mętlik ;D. Właściwie jutro chciałam się umówić na odbarwianie i zaserwować sobie jakiś blond - może nie tak jasny, jak na zdjęciu Hiacynty - bardzo ładny, ale chyba wyglądałabym w nim przejrzyście. Ale teraz już totalnie nie wiem :P  🙄 . W sumie jestem do cimnych przyzwyczajona, ale z drugiej strny chcialabym sprobować czegoś nowego... Eh! I co tu zrobić  🙇
wg mnie ladnie by Ci bylo w blondzie, ale nie bardzo jasnym. pasowalby do piegow i jasnych oczu  😉
a jakiś miodowy blond?
Dziękuje wszystkim 🙂
Jutro idę do fryzjera, o ile się nie rozmyślę będe celowała w karmel/ciepły blond. Najwyżej, jak mi się nie spodoba, przefarbuje znów na czarno  🤣.

:kwiatek:
polećcie jakąś dobrą prostownicę?
mam stare g i raczej chyba nowa by sie przydała ;-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 maja 2010 22:04
Dodo, najlepsze są GHD, tylko ich trzeba szukać za granicą 😉
jak byla mowa o rozjaśnianiu włosów tzn przechodzeniu na jaśniejszy kolor, to wspominalam o kumpeli co rozjaśniała oto zdjęcia:
z czarnego na brąz:

(po prawej)

btw, a ja ide jutro rozjaśniac i malowac swoje... przez takie moje domowe malowanie ciemna czekoladową dorobilam się prawie czarnych włosów od połowy i jasnych brązowych przy skórze głowy świetnie  🤔wirek:
Też ostatnio rozjaśniałam z czarnych... Ciężko było, efekty były różne. Czasami bardzo opłakane  😵  😀
najpierw delikatne refleksy w słońcu
później odrobina ognia po rozjaśniaczu  🙂
a ostatecznie staneło na czymś takim jak na ostatniej fotce

Rico czekamy jutro na fotki Twojej metamorfozy 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 maja 2010 22:29
świetny efekt ! póki nie zobaczyłam 3 zdjęcia, chciałam napisać, ze pierwsza wersja najlepsza, ale 3 zdjęcie wymiata!  😉
zaś co do włosów ciemnych farbowanych na blond - to sie nie zgodzę, od 15 lat farbuję włosy na jasny blond - mając naturalne czarne (prawie czarny granat)
i da się
robię to sama, bo każdy fryzjer wywalał mnie - twierdząc że sie nie da DA SIĘ  🤣 🤣


Dodofon czym robisz???
rico - i jak ?
byłam wczoraj u fryzjera i zadowolona jestem, zrezygnowalam z rozjaśniania pomalowałam czekolada tak że włosy juz nie wyglądają na czarne, i dodatkowo pod spodem troche takich złocistych pasemek z rozjaśniacza(refleksy?) sam efekt mi się podoba  😉  zdjęcia jutro wstawie
o - tymi pasemkami jestem zainteresowana  😎
na zmianę koloru umówiłam się dopiero na ten tydzień, bo wypadło mi coś ważnego i nie moglabym tyle siedzieć u fryzjera.
Z kolei ścięlam wlosy i nie muszę chyba mowić, że jestem załamana  😕 Niby chcialam jakiejś zmiany, ale bardzo się przyzwyczaiłam do długich, jakie miałam. A tak aktualnie najdłuższe włosy mam do brody 🙁. No nic, jak rozjaśnię włosy pokażę całokształt i mam nadzieję, że przekonam się do tej zmiany fryzury


:kwiatek:
a ja dzisiaj kupilam sobie odżywke Sayos'a, mam nadzieje że bedzie dobra, bo wydałam na nią ostatnie pieniądze  🙇


Uzywalam Sayos i ani szampon, ani odzywka, ani farba nie sa dobre. Po dluzszym uzyciu wlosy sa suche, koltunia sie i trudno je czesac...
A mi Sayos załatwił kompletnie skórę głowy - chociaż nigdy nie miałam z nią problemów zrobiła się przesuszona i swędząca :/ teraz  jestem na najprostszym szamponie z rzepy/chmielu i bardzo sobie chwalę - nie jakieś wymyślne, bezzapachowe, ale skóra super się zregenerowała, włosy się błyszczą i są silniejsze (raz w tygodniu funduję im też maseczkę nawilżającą).
Ja tak samo, nie polecam Syosa  😫
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się