Obozy jeździeckie

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 listopada 2013 17:03
Ruffian ja ciągle ubolewam nad tym, że jesteście tak daleko, a właściwie bardziej nad kiepskim dojazdem. Byłam u Was raz w wakacje i mega mi się podobało, ale w ciągu roku nie dam rady dojeżdżać bez samochodu 🙁


Witam w klubie, chciałam pojechać do Wierzbowego na jazdę (zwłaszcza że ceny w tygodniu atrakcyjne a ja poniedziałek i piątek mam wolne) ale bez samochodu ani rusz 🙁
dziewczyny napiszcie do mnie na pw może jakoś temu zaradzimy 🙂
był ktoś w to lato w Wilczeńcu? widziałam ofertę na to lato, ale b. ciekawi mnie jak tam było 🙂
Mellsii22 masz Pegaza w Dziemianach w pomorskim. Srebrną można tam zdawać, zwykle organizowana pod koniec obozu. 🙂
A kto się wybiera do Wierzbowego na wakacje lub był? Chciałabym pogadać, bo chyba sama się wybiorę 🙂
Haffek opinie tych co byli są kilka stron wcześniej 😉
.
Ja z czystym sercem mogę polecić koło Opola Stajnie Polną 11.
Oferta obozu (a właściwie warsztatów) tu: https://www.facebook.com/events/203021086548270/?previousaction=join&source=1
Myślę, że mogę powiedzieć, że będzie profesjonalnie i bez niczego w stylu sweet qniareczek.
Byłam w zeszłym roku i na wakacje i jestem niezmiernie zadowolona.
Ruffian wysłałam pw ale nie wiem czy doszło.
Pomocy, już nie wiem gdzie mam się zapisać an ferię. Jak narazie rozważam Wierzbowy Gaj, Huzar, Pegaza (ale trochę daleko niestety), Wilczeniec, Jasminum (brak hali :/, a nie wyobrażam sobie jazd skokowych w pólmetrowym śniegu), Ranczo w Dolinie (tu opini bardzo mało, kontakt też średni). SZukam obozu sportowego, z końmi na poziomie przynajmniej srebra, mam zdaną III licencję i chciałąbym pocwiczyć swoje ''oko'' i ogólnie skupić sie na lepszym prowadzeniu do przeszkód, niekoniecznie na wysokich przeszkodach, bo 3 zdałam tak naprawdę przypadkiem i jeszcze dużo przede mną. Cena do 2tys. za tydzień.
Serdecznie zapraszamy Cię do Pcimia.
Nasza stronka: www.ranchopcim.pl  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 listopada 2013 22:36
Nie wiem zresztą czy w Jasminum są jeszcze miejsca na mazowieckie, ostatnio był prawie komplet jak byłam (jakieś 1,5 tygodnia temu). Zimą bez hali to trudno o sportowy obóz bo nigdy nie wiadomo jak z pogodą się trafi 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 listopada 2013 18:14
W Jasminum zostały jeszcze miejsca na wszystkie terminy ferii poza pierwszysm tygodniem ferii mazowieckich 🙂
klik
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 listopada 2013 18:14
Był ktoś w Harmony Farm w Buku k. Poznania? http://harmonyfarm.pl/

Nikt, nic?
A ja polecam Pasję w Brachlewie, największym plusem jest chyba kameralna atmosfera (na raz jest raptem kilka osób) i sympatyczni ludzie. Teraz mój koniś tam już pojechał ja mam nadzieję, że w ferie dojadę. Naprawdę polecam, co prawda nie ma hali, ale jest bardzo duży plac, świetne tereny (co robimy na jeździe ustalamy bezpośrednio z instruktorem), konie mają dobrze, smaczne żarełko :P Jeździłam tam na obozy i ferie od 6 klasy podstawówki i byłam baaaaaaardzo zadowolona zawsze 😀 Teraz mam konika i też bywam na wakacje czy ferie niektóre 🙂

klik
i tutaj jeszcze ferie stricte
Co sądzicie o obozach wakacyjnych w KJ Wolica? Był ktoś z Was tam?  😀
Potrafią dobrze przygotować do brązowej odznaki?  🏇
Czy ktoś mi może powiedzieć ile kosztuje letni turnus (10 dni) w Gałkowie? Na stronie nigdzie nie ma ceny, a na forach są różne. Oraz czy za przywiezienie swojego konia trzeba dopłacać?  :kwiatek:
carmelka   Extremly photogenic... potato
05 grudnia 2013 19:41
Jedzie ktoś na ferie do Annopola?
Mam do Was pytanie , poszukuję jakiegoś fajnego, i dużo uczącego obozu jeździeckiego na ferie 2013 , z minimum 2 h jazdy dziennie, dla osoby zaawansowanej. W okolicy Podkarpacia ewentualnie Małopolski. Jakie znacie? Jakie polecanie ? Była bym wdzięczna za odpowiedzi  😉
Poleca ktoś obozik wakacyjny? Chodzi mi nie o  zdawanie odznaki, tylko pławienie 👀 , tereny 👀 (także "oklepy"😉 2 godz. jazdy dziennie (skoki) i max. 80 km od Wa-wy? (ew. 50 km od Olsztyna) 😅 Jak zaprezentowałam rodzicom Skręta, to byli wściekli, iż tak daleko.
Jasminum :3 80 km od wawy 🙂 skoki co drugi dzień, do wyboru tereny, jazdy, naturale, czasem sesje. Fajna atmosfera i w ogóle pozytywnie!
Mam pytanie czy ktoś z Was był na zimowisku z Horseworks? Jestem początkującym jeźdźcem stęp, kłus, początki galopu i szukam zimowiska gdzie mogłabym się czegoś nauczyć oraz spędzić czas w miłej atmosferze. Czy jazdy odbywają się w grupach 4 osobowych czy jest to tylko napisane dla zachęcenia?
Asia99 na zimowisku jeszcze nigdy nie byłam, ale w wakacje grupy były max 4 osobowe, a jak była potrzeba to ta najbardziej początkująca grupa była jeszcze bardziej rozbita. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz na pw 🙂
Ja jeżdżę na obozy i zimowiska ze stajni HorseWorks od paru ładnych lat i z czystym sercem mogę je polecić. Rodzinna atmosfera, świetni instruktorzy, dobrze wyszkolone konie. To wszystko powoduję, że aż chce się tam wracać. 😍
Instruktorom HW zależy na dobrym wyszkoleniu jeźdźca, na ich obozach nie ma czegoś takiego jak jazda w zastępie w kółko. Do każdego podchodzą indywidualnie. Czteroosobowe grupy to nie żadna ściema 😀.
Na HW można naprawdę wiele się nauczyć. Są skoki, jazdy na oklep, tereny, także każdy znajdzie coś dla siebie. Ten obóz jest idealną opcją dla osób, które chcą aktywnie spędzić ferie oraz rozwinąć swoje umiejętności jeździeckie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 grudnia 2013 22:37
W Jasminum zwolniło się po jednym miejscu na ferie, na turnusy mazowieckie
oferta
Pewnie już sporo osób polecało, ale zrobię to jeszcze raz -
SKRĘT jest najbardziej szalonym, radosnym, magicznym, rodzinnym, naj miejscem w jakim byłam na jakimkolwiek obozie. Każde lato jest niesamowite, nie mogłabym wyobrazić sobie miejsca tak bardzo pasującego do mojego charakteru i upodobań. Konie są cudowne i po kilku latach klepania łydami nauczyłam się używać dosiadu, właściwie każdy koń to wielki misiek, ale potrafią sprintować w terenach(np. nocnych).
Nie wspomnę już o ekipie i Marku i Magdzie. Przyjeżdżajcie, a nie wyjedziecie!

edit:
carmelka ja jadę 1 raz w tym roku 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
26 grudnia 2013 16:09
Hellgirl no to może się spotkamy! 🙂
Nie wiecie może jakie ośrodki "zatrudniają" sobie pomoc instruktora? W stylu pomagasz przy koniach, zajęciach itp. a w zamian masz darmowe jazdy między turnusami? 🙂
w zbrosławicach tak jest 🙂 tzn. do wyjeżdżenia we wrześniu ale jeżdżą też między obozami :P
PATRYCJA10822 Zbrosławice dla mnie to droga przez pół Polski  😁 . Coś w mazowieckim / okalających ? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 grudnia 2013 19:31
Huzar może?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się