Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Nas tu dawno nie było, wiec przelotem 2 zdjęcia i więcej nie zamęczam 😉
wątek zamknięty
Iskierkaa93  ślicznego masz konia 😀 Poklep ją odemnie i daj jabuszko 😀
Po jakich rodzicach??? Podobny do Soczewki , ale ona to xx 😉
wątek zamknięty
Iskierkaa93-piękna kasztanka.
A to mój srokacz Olimp
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 16:37
Iskierka93 -> piękny konik. Na pierwszym - aniołek, na drugim - diabełek. Jaki jest naprawdę? 😉
planeta10 -> Twój również uroczy. To zapewne kuc, a dokładniej jaka rasa? 🙂
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 16:39
darolga -> Korab to piękny koń. Możesz napisać o nim trochę? 🙂
wątek zamknięty
Sharmadzięki :kwiatek: Olimp jest hucułem ,przez tą swoją bujną grzywę i grzywkę wygląda jak przerośnięty szetland 🤣
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Sharma- zdecydowanie bardziej diabełek 😁
planeta10- twój srokacz również jest bardzo uroczy.
Koniarka28- o.Muster m.Bianita, to klacz wielkopolska.
wątek zamknięty
Moje ryże dziecko na popołudniowej trawie... 🙂
wątek zamknięty
Iskierkaa93 - piękna kasztanka 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie po Jagielonczyk/Humor ,a matka to Dalai/First Des Termes
fruuwam no rzeczywiscie ladna parka by byla 🙂

tu mam jedno starsze 🙂


a nowe dam jak wroce z wakacji 🙂 pozdro :P
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 18:27
Hypnotize -> Ujęcie niesamowite. Coś w nim jest. Dziecko zaś niezwykle urodziwe!  💘 Córeczka, czy synek?  🙂
gabbiunia -> Zaciekawił mnie również Twój podopieczny. Ile ma lat?  🙂
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 18:33
planeta10 -> No tak, hucuł.  🙄 Niekiedy wychodzą jak większe kuce. Skojarzył mi się z jednym, który kiedyś stał w mojej stajni. Wyglądał identycznie. Ale grzywa naprawdę dodaje mu uroku.  😉
wątek zamknięty
Sharma Dalus ma 2,5 roku 🙂
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 18:40
gabbiunia -> Dalus jest uroczy. Lubię konie o maści siwej jabłkowitej, może dlatego tak wpadł mi w oko. Jest w wieku mojej klaczki.  😁
wątek zamknięty
Sharma
Synek... . a co do zdjecia to kombinacje mojego męża z blendą... :P
wątek zamknięty
Sharma o tak?? faajnie 🙂 no ja tez lubie ta masc :P i dziekuje 🙂
wątek zamknięty
Dawno mnie tu nie było : ) Dodam jedną fotkę ze skoku i będę skromna, bo ostatnio coś kalecze  😁i moje boskie miny  😵 muszę coś z tym zrobić ; )



Hipnozite te sloneczko z tyłu <33
wątek zamknięty
Ja skromnie, tylko jedno z eliminacji MPMK, autorstwa tulipan. Parisa pod trenerem 😉
wątek zamknięty
Ja już prywatnie wyraziłam swoją opinię, ale powtórzę: przebomba  🏇
wątek zamknięty
Czantoria z dzisiejszej porannej lonży







wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
23 lipca 2010 20:18
fruuwam – przepiękna maść! Śliczne konisko!  💘
Iskierka93 – przeurocza i prześliczna kobyłka, tylko schrupać!  😍
planeta10 – bardzo ładne konisko! Poproszę więcej!  :kwiatek:
Sharma –  😡 ojej, dziękujemy, bardzo nam miło 🙂  :kwiatek: hm... Korab to 4,5 letni ogierek sp, matka Katania trak. (Poprad, Kontusz, Kondeusz x 2), ojciec Rammstein hol. (Ramiro Z, Sir Shostakovich  xx, Cor de la Bryere). Biegał na wrocławskich Partynicach jeden sezon (2009), płaskie i płoty. Moją miłością i sportowym partnerem stał się we wrześniu 2009 roku, także współpracujemy ze sobą jeszcze stosunkowo krótko. Dużo czasu potrzebowaliśmy na zgranie się, a jeszcze więcej potrzebował Młody na wyciszenie się i przestawienie na inny tryb pracy. Jest wdzięcznym, ambitnym koniem, ma serce do skoków, jest bardzo wesołym gówniarzem z adhd i mimo naprawdę trudnego charakteru, jest dla mnie świetnym partnerem. W tym roku mieliśmy rozpocząć starty i zwiedzać parkury, ale los sprawił, że najpierw Korab się naciągnął, a potem mnie spotkała seria nieprzyjemnych zdrowotnych sensacji i jak na razie Młody wraca do pracy powoli, a ja jeszcze się kuruję. W tym roku pojedziemy jednak jakieś LL na pewno, ale raptem ze 2 razy myślę. Dla niego to lepiej, więcej dzieciństwa 🙂 Widzę, że jesteś z Wrocławia – my stoimy w WKS-ie, także zapraszam serdecznie 🙂
moneta – mina przeboska! Wrzucaj więcej, fajnie latacie!
rtk – Ty wieeesz, Ty wieeeesz  😎 full profi, się wie  😎
wątek zamknięty
rtk- Parisa wygląda świetnie 😀 jak Wam poszło?
wątek zamknięty
dzięki 🙂
Zdjęcia z zawodów w Ostrowie, to było aż miesiąc temu 😉. Startował tylko Kamil, zrobił 2 oczka, Parisa spisała się super, wszyscy jesteśmy zadowoleni. 8 sierpnia wystartuję na Partynicach, ale mam stresa strasznego, bo nie umiem nią wogóle rysunku pojechać  😁
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
23 lipca 2010 21:46
Olkaa -> Urocza ta Twoja niunia.  😍 Zgrabna, że hej! Widzę, że pracujecie z systemem treningowym - wypinacze. Tak z ciekawości, czy to trening młodego konia i przygotowanie do ujeżdżenia, czy też zwykłe ćwiczenia. Konik chyba młody.  🙂
darolga -> Trudny koń = ciężka praca. Ciężka praca = czas = satysfakcja. Od charakternych koni można się wiele nauczyć. To wspaniałe, że tak się zaprzyjaźniliście.  😀 Nie ma nic lepszego niż wzajemne zaufanie. Och, z wielką przyjemnością bym Was odwiedziła i poznała. Gdzie mieści się Wasz pensjonat?  🏇
rtk -> Ależ zebranie!  😲 To MPMK 4-latków?
wątek zamknięty
Sharma, nie ma masakry, po prostu w tym momencie się spięła i podniosła, a mi się bardzo podoba jak wyszła na tym zdjęciu więc wstawiłam. Normalnie chodzi mniej więcej tak:
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
23 lipca 2010 22:06
Sharma -  :kwiatek: trudny koń przekazuje najwięcej, to prawda. Dlatego każdy, nawet najmniejszy sukcesik mnie cieszy. I jego charakter, mimo, że czasem daje się dotkliwie we znaki, uważam za zaletę. Bo dzięki temu daje całego siebie na skokach, walczy, nie odpuszcza i wierzę, że na zawodach będzie jeszcze bardziej waleczny. Często okupujemy treningi wspólnymi kroplami - ja łez, on potu, ale przychodzi moment, kiedy nasze partnerstwo przechodzi pozytywnie ciężką próbę i wtedy myślę: warto było. A i tak najpiękniejsze jest to, że Korab mi już ufa. Nieraz się "kłócimy", ale jak stoi straszna przeszkoda albo jest coś strasznego - ufa, pójdzie, gdzie wskażę. To naprawdę coś...wspaniałego. I bardzo motywuje w pracy z takim koniem. I oczywiście tu muszę dodać, że dużo zawdzięczam trenerowi, który pomógł nam zwłaszcza na początku (kiedy ten koń zdecydowanie mnie przerastał) i stale pomaga. I nawet nie chodzi o treningi, postępy, mój dosiad i takie tam - ale przede wszystkim rozgryzł tego konia i nauczył mnie go rozumieć - z resztą jeździł jego ojca kupę czasu i mówi, że to takie same łobuzy.
Stoimy w WKS Śląsk, to trasa Krzyżanowice-Siedlec, 2 km za Krzyżanowicami (wzdłuż Kamieńskiego prościutko cały czas), a od drugiej strony - Psie Pole, dalej Zakrzów, Pawłowice, Ramiszów.. Kiepska jestem w tłumaczeniu, więc załączam mapkę 😉 http://re-volta.pl/stajnie/info/wks_slask
wątek zamknięty
rtk - cudowne  😍 konisko

gabbiunia -> Dalus śliczny jest 🙂 ile ma wzrostu?

moneta - już na fotoblogu oceniłam 🙂 super 🙂

Olkaa  - ślicznie pracuje konisko
wątek zamknięty
rtk - piekna jest 🙂 powodzenia na nastepnych zawodach !
Olkaa - coraz wiecej jej jest 😀 super ! oby tak dalej 🙂
Moneta - ciekawa bluzka na skoki  😁 dawaj wiecej 😉 czyzby oglowie z HKMa ? :P
wątek zamknięty
Cierp1enie teraz dokladnie nie wiem , ale zanim wyjezdzalam mial na pewno ponad 160cm wzrostu 🙂 a mnie juz nie ma prawie 2 miesiace 🙂 hmm moze z 1mm urosl hehehe :P
wątek zamknięty
Sharma   I hear as it breathes...
24 lipca 2010 09:58
rtk -> Chyba źle mnie zrozumiałaś. Być może to przez buźkę źle dopasowaną. Chciałam tylko podkreślić urokliwość Twojego wierzchowca. O żadnej "masakrze" nie myślałam. Masz pięknego konia - pokazuj go.  🙂
darolga ->  :kwiatek: To prawda. W sporcie przetrwają tylko te jednostki, które posiadają temperament i trochę mocniejsze nastawienie na świat. Tylko te konie mają szansę walczyć i zwyciężać. Długo będziecie razem. Ach, cóż to za satysfakcja, kiedy się wie ile się zrobiło i ile jeszcze można osiągnąć. Korab to niesamowity koń, jakże waleczny i elegancki. Pokazuje nam tylko ile jeszcze ma energii. Pańcia musi być dumna z podopiecznego. Darolgo, chętnie do Was przyjadę. Mogłabyś pokazać mi swojego ogiera i siebie oczywiście. Dojazd nie jest aż taki zły. Zapewne są autobusy. Czy jesteś w stajni codziennie? Jeśli tak to w jakich godzinach? Żebym się z Tobą nie minęła.  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.