KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

asds   Life goes on...
17 stycznia 2010 13:45
Ja tam już się powtarzałam :P Ja nie lubię mieć za dużo, więc staram się zamykać w 10, jak mi się coś podoba, to sprzedaje coś :]


asds, śliczne te pasiaki ES, jak z jakością?🙂


Jakościowo są chłopaki nie do zdarcia. Mile mnie zaskoczył ten z białymi pasami. Balam się że po Hubertusie nie dopiore zabrudzeń, a wszystko zeszło w jednym praniu z Perłą do kolorów. Stripe In Peacock - Navy-white nie moige sie wypowiedziec jak w praniu sie zachowuje, bo nówka jeszcze nie śmigana, ale mam nadzieje ze jak pasiaki bedzie rewelka w praniu

Monny, aleeee świetny ten komplecik  😀

asds, pokaźna kolekcja, jeden bym Ci bardzo chętnie ukradła-ty już wiesz, który  😁


Eee...skleroza takauje... mozesz przypomnie o który chodzi?

wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 stycznia 2010 13:50
asds, o sezamka 😉 Niestety wczoraj się dowiedziałam że mój koń najprawodpodobniej musi być operowany albo tylko padoki do końca życia :/ więc odłożyłam myśl zapuku bo może mi się już nigdy nie przydać.


A właśnie a propo BR czy ktoś wie jaki sklep mógłby sprowadzić ich produkty ? (lub je mam w swojej ofercie)
Bo pamiętam że miałam kiedyś derke oraz ochraniacze i bardzo sobie chwaliłam 😉
wątek zamknięty
Jak znajde jakiegoś ładnego multistripe to chyba się skuszę do happy10 😀
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
17 stycznia 2010 13:53
a ja mam jak na razie 2 komplety i jeden pad ES (bo 3/4 moich czapraczków powędrowało w świat 😀), a ostatnio miałam fazę i kupiłam pad z owijkami (Koniczka :kwiatek🙂 i komplet fair playa i lami cella... teraz tylko czekam na paczuszki  🏇
wątek zamknięty
Co do multistripe'a. Czy ktoś mi może powiedzieć czy w ogóle istnieje multistripe czarno-biały? Na stronie sklepu Karina kiedyś był, ale nie odpisali mi czy jest dostępny. Nigdzie indziej nie moge go znaleźć 😕  👿
wątek zamknięty
Ja go gdzieś widziałam , ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie . Jak znajdę to wrzucę . A co do kolekcji asds 1 zdjęcie bosko , drugie mnie nie rusza 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 stycznia 2010 14:21
Co do multistripe'a. Czy ktoś mi może powiedzieć czy w ogóle istnieje multistripe czarno-biały? Na stronie sklepu Karina kiedyś był, ale nie odpisali mi czy jest dostępny. Nigdzie indziej nie moge go znaleźć 😕  👿


Juz ci odpowiadam jako ze z zamiłowaniem maniak je zbieram..... Jest pasiak granatowo biały ale .... z scarlet red lamówką! Mój na zdjeciach to  ebony - ivory ( czekoladka-biały) Na 1szym zdjeciu wida dobrze jego kolor. Niestety nie ma czarno -białego z czarną na przykład lamówką.

Ja go gdzieś widziałam , ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie . Jak znajdę to wrzucę . A co do kolekcji asds 1 zdjęcie bosko , drugie mnie nie rusza 🙂


Druga..fot a..no cóz skromniejsza...jedna Anka hortensja, pdzik HH i dwa czapraki zwykłe 🙂

asds, o sezamka 😉 .



Ja mam sahne kolorek 🙂, a co do koniowatego współczuje 🙁/


I zdjecia pasiaków porzyczone z netu:

Ivory/ Ebony ( ten mój)
[img]http://i221.photobucket.com/albums/dd13/bailykarlos/IMG_3011.jpg?t=1223901005=a/[/img]

Navy/White (biały - granat)

[img]http://i221.photobucket.com/albums/dd13/bailykarlos/DSC02962.jpg?t=1225615158=a/[/img]

Navy/white/scarlet red



wątek zamknięty
asds no właśnie o to chodzi, że na stronie Kariny był z czarną bodajże lamówką. I taki właśnie mi się zamarzył. Ale nie można mieć wszystkiego 🙄 Nie wiesz gdzie można dorwać tego ze scarlet red lamówką 😉?
wątek zamknięty
aaaa!!!

Gdzieś można znaleźć ten NAVY-WHITE ??? 😍 😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 stycznia 2010 14:31
asds no właśnie o to chodzi, że na stronie Kariny był z czarną bodajże lamówką. I taki właśnie mi się zamarzył. Ale nie można mieć wszystkiego 🙄 Nie wiesz gdzie można dorwać tego ze scarlet red lamówką 😉?


Ten na stronie Kariny to była jka mój ebony/ivory. Wiem bo sprawdzałam, sama chciałam kupi ale okazało się że dobrze zrobiłam iż się wstrzymałam bo dostałam w prezencie na urodziny kompelcik z owijkami  :kwiatek: .

A z scarlet red lamówką niestety nigdzie nie widziałam, ale radziłabym do chudapigi uderzac, moze coś dziewoja zaradzi 😉
wątek zamknięty
asds no musze coś pokombinować, bo już mnie skręca. A te wszystkie pasiaki są hmm... wypaśne:]
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 stycznia 2010 14:41
Mnie to jeszcze z 2 pasiaki skręcaja, ale okres oszczednosci mi sie zaczał wiec nie palnuje do wiosny szalec
wątek zamknięty
Siedzę przy kompie odrabiając angielski i zastanawiam się co ja (do chol...) robię 🤔 Właśnie kupiłam Eskadrona Coppera 😲 😜

A dopiero co waluss przyszedł 😂

😵
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 stycznia 2010 16:10
jestem dobra, od jakiegoś czasu wyzbywam się czapraków i teraz wchodzę do mojego 'końskiego' pomieszczenia i z przykrością stwierdzam, że mam.. dwa czapraki + jakieś tam wycięte.  🙄 no ale już nadrabiam, nadrabiam, leci do mnie lavender i od escady niedługo  😜 no i jeszcze jeden od escady chcę zamówić, a tak, to już nic mi głowy nie zawraca, no może nowa kolekcja Deb, ale to.. przyszłość  😁
wątek zamknięty


Łaciak, niestety nie do końca biały, w bicolorze chocochip-pink-creme. Uwielbiam bicolory 😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 stycznia 2010 17:08
Mo B. nice!!! 😍
wątek zamknięty
Ktoś, dzięki za zdjęcia coppera - dopiero teraz zobaczyłam :kwiatek:
wątek zamknięty
Marta (Mo B.) no offence ale mi się nie podoba - jak dla mnie paski i łaty to za dużo szczęścia na raz, aby mogło to dobrze wyglądać 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Sierra Niestety pad był, jak był jeszcze poprzedni koń :P Teraz cóż, nie moja wina, że jeżdżę na krowie 😁
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
17 stycznia 2010 17:58
Sierra- dobór kolorystyczny do łaciaków to masakra- wiem to z doświadczenia 🙁 mój łazi praktycznie wyłącznie w brązach, bo w innych wygląda wg. mojego zmysłu estetyki mało elegancko. Ale cóż miłość nie wybiera - więc łączę sie w bólu z resztą właścicieli koni o beznadziejnych-w-doborze-garderoby maściach.
wątek zamknięty

gniada w walnuss (sorry za jakość) 😡
wątek zamknięty
A ja zgrzeszyłam polopadem flax 😀
wątek zamknięty
ktoś zna jakieś sklepy jeździeckie  w Gorzowie Wlkp i okolice oraz Munchen/Lipzig (jakoś tak ;p) w niemeczech? 👀
wątek zamknięty
co do tego czapraka, to wiecie jakie owijki do niego pasują?
wątek zamknięty
kate, blekitne. 😉
wątek zamknięty
mógł by ktoś podać zagramaniczną strone z Euro Starami, Ankami i Eskadronami? Wiem, że były linki, ale nie mogę ich znależć 🙁
wątek zamknięty
kate ja do tego czapraka mam szare z Loesdau.
Pasują idealnie🙂
wątek zamknięty
Fair Lady, a masz jakieś zdjęcie?

myślałam o błękitnych /Klami  😎 / ale które konkretnie?
wątek zamknięty
kate, hmmm.. jakies takie jasne, bo to u Eskadrona byl kolor sky. Idealnie pasuja te z poprzedniej kolekcji Nici (starlight blue) i wydaje mi sie, ze sa jeszcze do kupienia w sklepie na hipo.
Czy chcesz nieeskadronowe?? To zaraz sprobuje cos wykombinowac. ??
wątek zamknięty
Ja się tutaj wpakuję z moimi brązami  🙂 Lamicell prahda i ochraniacze villahorse





Zdjęcia wyszły niestety dość ciemne, chociaż pogoda dopisywała  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.