KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Tia ale nowa kolekcja Eskadrona równie beznadziejna jakościowo jak ostatnie - w stajni mamy łezkę chilii i po 3 NORMALNYCH praniach czaprak popruł się na grzbiecie  🤔wirek:


A to dziwne. Aktualnie mam 5 cottonów, każdy piorę bardzo często, część z nich ciurana niemiłosiernie i nie zauważyłam żeby się coś działo..
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 12:46
co osoba to opinia...
ja nic cotonom nie zarzucam oprocz petrola w ktorym kolor sie spiera...

arivle
inni mowia ze blekit
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
16 maja 2010 12:48
Zairka, mam to samo co Ty 😉
Po zmianie stajni odwidziało mi się kupowanie tylu szmat.
Argento, a nie masz zdjęć tego konkretnie modelu co wkleiłam? 🙁
wątek zamknięty
gdzie moge dostać doczepiane futerko do kantara?  🤔
wątek zamknięty
hmn..

bardzo ładnie Zarika w aqua na grocie  😉
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
16 maja 2010 13:56
Naciau uważaj bo zaraz możesz dostać ostrzeżenie.😉 Nie lepiej na pw? 😉
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 maja 2010 14:30
Może na nas ciąży jakieś fatum, albo mamy zbyt duże wymagania względem produktów, za które płaci się nie małą kasę... mnie szczerze ekscesy pralniane z Eskadronami skutecznie zniechęciły do tej marki ... 
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2010 15:25
ja mam teraz same eskadrony. właśnie dlatego że je tyram i piorę. tyram i piorę. nie rzadko co 2 - 3 jazdy i nic się z nimi nie dzieje  😅
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
16 maja 2010 15:57
Moje dwa najlepsze czapraki to Eskadron Cotton Deepblue i Fair Play Classic - oba używane b.długo, FP jakieś 3 lata, nic się z nim nie dzieje, dopiera się, nie marszcz, nie przeciera... Kupiony za 65 zł  😵 Deepblue trzyma się tak samo świetnie, a przeżył już wszystko, łącznie z byciem gnojem 😉
Przymierzyłam dziś royala - kocham go już na zawsze! Co prawda szkoda mi było konia brać na to jezioro, ale w royalu wygląda przepięknie !  😉
wątek zamknięty
Do takiej jazdy na codzien to mam wlasciwie same cottony w roznych kolorach. Piore te czapraki co jakies 2-3 jazdy, czasami po kazdej i wszytskie trzymaja sie bardzo dobrze.
wątek zamknięty
bjooork, a w ilu stopniach pierzesz? Ja w sumie czasem nawet na 60 wrzucam..
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 maja 2010 18:38
czaprak akurat nie jest mój- bo ja się Eskadronów pozbyłam- prany był w 30 wraz z moim sportivem Euro-stara - nie dość, że Eskadron się nie doprał to właśnie puścił szew po grzbiecie (w dodatku od strony konia więc w ogóle kicha)
wątek zamknięty
To ciekawe z tymi cottonami. Jednego mam od jakiś 3 lat i ma się świetnie. Teraz kupiłam greya z kolekcji maritim z racji jego jasnego koloru był prany ze 4 razy - bez zarzutów 😉
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 maja 2010 18:43
Mnie również cottony źle się prały, pozbyłam się wszystkich.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 maja 2010 19:03
Mnie źle się nie prały, ale na moich kucykach wyglądały jak derki 😉 i były przydługawe pod mojego Top Dressage, więc został ze mną tylko wszechstronny toffee, bo to już prawie 'zabytek' 😁 reszta to ukochane Anki 💘
wątek zamknięty
Przez moja szafe przetoczylo się trochę cottonów i z tylko jednym miałam problem - groszkiem. Cała resztę prałam regularnie, na 40st i zawsze doprana i jak nowa 😉
wątek zamknięty
Groszek to jakiś felerny musiał być, bo nie jesteś pierwsza osobą, która miała z nim i tylko z nim problem 😁
wątek zamknięty
Strucelka, na to gdzie jest metka mam.. wiesz co 😉 bo ja patrzę jak pad się ułożył a nie gdzie ma szew 😉

ola8719...., dzięki 🙂

Breva, haha nie mogę się doczekać tego koloru na Bandziorze, na pewno będzie ładniej niż na Pączku 🙂

Bee., 🙂

Likier, jestem o tyle spokojna, że Anky się zacżęła ogarniać z błędami, więc może kolejne będą dłuższe? Polopady są w ogóle skrojone jak bielizna, cudownie 😀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 maja 2010 21:11
A ja uważam że ceny nie są zbyt wygórowane  w zaleznosci od modelu. Jedyny model ktory mi się nie podobał bo się ubijał to był Elegance.
a inni narzekali, że wyglądał po praniu jak szmata wyjeta psu z gardła... 😉

tymczasem ja mojego Eleganca mam ok. 2 lata, przez jakiś czas był moim ulubieńcem, bardzo intensywnie go uzywałam i bardzo często go prałam. A czaprak nadal wygląda super - mam go do dzisiaj, nadal wygląda bardzo dobrze i jak najbardziej nadaje się do użytku 🙂 wg. mnie to całkiem fajny czaprak 🙂
wątek zamknięty
Gallien   Un poco di zucchero
17 maja 2010 13:12
Ma ktoś tą derkę Equiline Yeppon polar?? Jak ona się ma do polarówek Eskadrona? Bo nie wiem co wybrac, żeby się nie okazało że ta jest jakaś cieniutka.



(Zdjęcie zaporzyczone z ihaha.pl)
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
17 maja 2010 14:16
Z tego co wiem to sprzęt Equiline jest naprawde dobrej jakości, dużo lepszej niż Eskadron.
wątek zamknięty
mam derkę equilline, ale nie wiem czy ten model, polar jest rewelacyjny, gruby, mięsisty, nie taki włoskowaty, w porównaniu do obecnych kolekcji eskadrona duużo lepszy, ale kroj gorszy niż eskadron, trochę krótka, mojemu (kiedyś) grubaskowi brzuch wystawał  😉 
wątek zamknięty


dziewczyny wiecie co to za kolekcja?? Staram się sprzedać teraz ten czaprak, ludzie się mnie pytają co to za kolory, a ja nie wiem co mam odpowiedzieć  🤔 🤔
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 maja 2010 14:31
xxagaxx

Ebony-burned orange
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
17 maja 2010 14:35
xxagaxx, w kolekcji wiosna lato 2009 był pomarańcz i brąz, w katalogu jest ten czaprak tyle że w innym kolorze ale jest podpisane że również dostępny nougat-sesame-burnt orange. Co prawda ten brąz na nougat nie wygląda ale reszta w zasadzie się zgadza więc jak bym obstawiała na tę kolekcje.

asds, w nazwie powinny być 3 kolory
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 maja 2010 14:37
xxagaxx, w kolekcji wiosna lato 2009 był pomarańcz i brąz, w katalogu jest ten czaprak tyle że w innym kolorze ale jest podpisane że również dostępny nougat-sesame-burnt orange. Co prawda ten brąz na nougat nie wygląda ale reszta w zasadzie się zgadza więc jak bym obstawiała na tę kolekcje.

asds, w nazwie powinny być 3 kolory


No nie bij...ale sznureczka konkretnie nie pamietam..bedzie chyba sesame
wątek zamknięty
widział ktoś i mógłby mi ktoś porównać kolory anky navy i eurostara maxa granatowego? różnią się mocno?
wątek zamknięty
przeztysiacmorz Co prawda nie max, ale max ma taki sam kolor jak ten (ta sama kolekcja), na zdjęciu w linku; Anka jest w lewym dolnym rogu:

Te odcienie jeśli nie są takie same, to baaardzo podobne, przynajmniej ja nie zauważam różnicy. Zresztą owijki ES do tego ESa pasują do Navy Anky
wątek zamknięty
ehh to teraz mam dylemat co wybrać . 😉 dzięki
wątek zamknięty
czy ma ktoś zdjecie owijek anky offwhite?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.