Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Precelek aaaa, to już rozumiem, dziękuję i przepraszam za niedopatrzenie 🙂
Ktoś posiada bon rabatowy do awilhorse  😅
potrzebuję kupić 2 komplety veredusow olimpicow. Wpadła Wam w oko jakaś promocja?
gnl ma -10% moze maja veredusy, a przynajmniej ja tam kiedys kupowalam 😉
Ja kupiłam veredusy (value pack) -10% w equishopie w Pruszkowie, ale zniżka jest tylko do jutra 😉
obowiązuje też w sklepie internetowym czy tylko w stacjonarnym?
Próbuj w GNLu bo tam do 3 maja te -10% łączy się ze stałym rabatem.
nie mają value packa, ale pojedynczo są 😉
no właśnie patrzyłam i oddzielnie kupować się nie opłaca
[quote author=D+A link=topic=15196.msg2347445#msg2347445 date=1430319905]
potrzebuję kupić 2 komplety veredusow olimpicow. Wpadła Wam w oko jakaś promocja?
[/quote]

http://www.hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=4497&pro=798468
Dziękuję :kwiatek:
nie mają value packa, ale pojedynczo są 😉

W Equishopie  nie mają value packa ???  😲 😁 Przeciez tam jest wszystko . To najlepiej zaopatrzone sklepy w Polsce , więc na pewno mają . Zresztą wystarczy zadzwonić i zapytać . Do tego są duże rabaty
KATOWICE  - +48 32 782 45 68
PRUSZKÓW - +48 22 487 53 54

Ja kupiłam veredusy (value pack) -10% w equishopie w Pruszkowie, ale zniżka jest tylko do jutra 😉


Equishop Premium Horse Equipment
15 godz. · Edytowany ·  ·
Kto z Was wybiera się w majówkę do Radzionkowa? Nas na pewno nie zabraknie.
Specjalnie dla Was EQUISHOP w Katowicach i Pruszkowie będzie czynny 2 ᗰᗩᒍᗩ w sobotę w godzinach 10😲0 - 14😲0.
Przedłużamy dla Was promocję NOWY EQUISHOP. Każdy, kto dokona zakupów w jednym z naszych sklepów 2 maja weźmie udział w ostatnim losowaniu nagród!

https://www.facebook.com/Equishoppl?fref=ts
[quote author=drabcio link=topic=15196.msg2347731#msg2347731 date=1430337159]
nie mają value packa, ale pojedynczo są 😉

W Equishopie  nie mają value packa ???  😲 😁 Przeciez tam jest wszystko . To najlepiej zaopatrzone sklepy w Polsce , więc na pewno mają . Zresztą wystarczy zadzwonić i zapytać . Do tego są duże rabaty
[/quote]

w GNL jak tuż nad odpowiedzią jest pytanie, to nie cytuje do kogo piszę ani na co odpowiadam, ale chyba trzeba zacząć 😉
quote author=drabcio link=topic=15196.msg2347768#msg2347768 date=1430340247]
w GNL
[/quote]

A to sorryy nie zrozumiałem.  :kwiatek: Myślałem że piszesz o Equishopie  😉 Z tego co wiem , to Value packi w Equishopie kosztują poniżej 500 zł .  😉
Smok10, nie wiem czy Ty serio, ale Equishop IMO ma jedno z gorszych zaopatrzeń ze wszystkich sklepów jeździeckich w Polsce  😲
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 kwietnia 2015 22:06
Jak czegoś nie ma na stronie to czasem warto zadzwonić/napisać e-mail 😉 może są w stanie Ci sprowadzić...
10% piechotą nie chodzi... 😉
stacjonarnym 🙁 ale na wszystko jest to 10%
Smok10, nie wiem czy Ty serio, ale Equishop IMO ma jedno z gorszych zaopatrzeń ze wszystkich sklepów jeździeckich w Polsce  😲


Nie wiem co palisz , ale doradzam zmianę dealeara  😁
ja znalazłam takie cos na facebooku i się podzielę http://dromy.pl/news/n/61/Promocja-MAJOWKOWA  🤣
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 kwietnia 2015 11:55
http://www.salonkonskiswiat.pl/
W końskim świecie (internetowo) 1-3 maja - 40% na rzeczy biale i czerwone. Dostałam informacje na facebook'u, że te dwa kolory mogą być tylko elementem np biała lamówka, czerwony pasek, biały kołnierzyk itp. Rabat będzie naliczony w poniedziałek, a info o kosztach wysłane mailem.

Nasturcja-Renata nie wiesz czy promocje łączą się ?
I rzeczy dla konia rozumiem też normalnie wliczają się w promocje?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 kwietnia 2015 12:27
szuwar napisali mi, że promocje się nie łączą

Milla chyba tak...
chyba mi dzisiaj mignęła na tablicy promocja gnl na absorbine przeciw owadom
Co z tyn yardem? Jest  juz kod?
Dzwoniłam dziś do salonu Koński świat, żeby dowiedzieć się o szczegóły promocji. Więc w zasadzie to się nie dowiedziałam  🙂 niby czerwone i białe, ale zielone też, a jak zapytałam o czerwono- granatowy kantar to Pani powiedziała że w poniedziałek się zastanowią  🙄 więc chyba należy zamówić i czekać na ich weryfikację
-15% w hidalgo 😉
Kod do Yarda na 20 %- majówka    😉
Kod do yarda u mnie nie działa =(
pojawia mi się informacja

Wystąpił 1 błąd :
Nie możesz użyć ponownie tego bonu.

A nie używałam tego kodu jeszcze
U mnie jest dokładnie tak samo - i przez ó i o...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się