Stajnie na Śląsku

Hej, jakieś opinie o stajni leśnej w Sosnowcu i jaworzno- Ciężkowice ?
Moze ktoś z was stoi jako pensjonariusz ?
Będę wdzięczna za info 🙂
dumkowa, w leśnej na minus są padoki/kwatery dla koni i maciupenka hala - wiem, ze niby stawiaja tam przeszkody i skaczą, ale ja na kucu nie wyrabialam w zakrętach galopem, także zupełnie sobie tego nie wyobrażam.
W Jaworznie jeździłam w rekreacji, nie stałam jako pensjonariusz, więc od tamtej strony się nie wypowiem, ale zimą hala zawsze full - po kilkanaście koni, treningi skokowe i lonze jednocześnie. Za to infrastruktura, padoki jak w końskim raju.
123456, Sejder Farm. Okolice Częstochowy bardziej niż Częstochowa
Cześć, rozglądam się za stajnią do 60km od Katowic, z wymagań dla mnie:
*hala
Dla konia
*siano
*padoki (nie mini kwatery, nie samotne padokowanie, brak cienia)
Wszędzie gdzie szukam jak już są fajne pastwiska to brak hali albo na odwrót. Macie coś do polecenia? Koń w lato nauczony zostawania na noc na pastwisku.
Jakiego wet polecacie do badania kupno - sprzedaż okolice Katowic?
Szymon Gracka, bardzo dokładny i rzetelny TUV
Karutek, dziękuję
Do kupna: Marta Rykała (dzięki niej nie nadziałam się kilka razy na minę), Polakiewicz czy dr Bogusz. Gracka nie zauważył problemów z ścięgnem a u innego weta 2 dni wczesniej na próbach zginania dodatnia noga.
rox   ogony trzy
26 lutego 2024 07:44
Zgadzam się! Marta Rykała jest najbardziej dokładnym weterynarzem jakiego poznałam.
dylus52, Okolice Tarnowskich Gór, zwolni się w lato jeden boks. Mamy halę, siano na zimowym i padoki (nie za wielkie ale są).
Ava, co to za stajnia?
Goneflying, oj, wybacz, nie zaglądałam tu. Ranczo Baranówka Nowa Wieś Tworoska. Gdybyś była zainteresowana po więcej info zapraszam do wiadomości prywatnej.
desire   Druhu nieoceniony...
05 marca 2024 21:22
Halo, halo
Czy ktoś miał może jakieś (niemiłe) doświadczenia z stajnia nostro?
desire, ja słyszałam od naszej wspólnej koleżanki ale to pewnie już wiesz
desire,
Opieka i infrastruktura na bardzo fajnym poziomie, głównie problem z padokowaniem, dzisiaj nie bo pada, jutro nie bo wieje, pojutrze nie bo swieci słońce. Jest rotacja kwater co tydzień, ale po 3-4 dniach już nie ma tam trawy. Niby można puszczać konie samemu po południu ale w rzeczywistości jak to zrobisz to są pretensje ze to robisz
Hej, czy ktoś ostatnio aktualizował listę stajni, która jest na 1 stronie? Może warto byłoby ją zaktualizować o nowe stajnie/ nowe informacje? 🙂
Czy ktoś wie coś na temat stajni w Tąpkowicach na Maczka 39? #śląskie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się