Przyczepy do przewozu koni

Hej, planuję zakup cheval Liberte nowej- niestety jestem zubożałą szlachtą � podłoga wiem, że aluminiowa. Ale czy ma znaczenie czy ściany aluminium czy sklejka?
shewolf, Cheval na czas trwania leasingu konstrukcyjnie jest ok, mój ma rok do końca leasingu i pewnie 1-2 lata do konieczności sprzedaży komuś kto sam sobie coś tam naprawi. Mąż marudził na rozwiązania techniczne/solidnosc chevali ale koniec końców mam gold 3, czyli aluminiowe ściany. Z tym, ze u mnie między gold 2 a 3 zdecydowała wentylacja w środku (jako top upierdliwy klient jeździłam kilkoma różnymi modelami różnych firm tam gdzie stoją konie). Ten gold 3 wypada jak najwyższy model Humbaur jeśli chodzi o nietelepanie i wentylację, ma też dużo miejsca z przodu na długie szyje a ja mam duże konie. Naprawdę to jest dobry stosunek jakości do ceny jeśli chodzi o komfort koni i jeśli albo masz faceta co tą przyczepę technicznie utrzyma w ryzach po kilku latach albo wtedy sprzedasz.
Ja mam Gold 2 , ma 8 lat, nic sie z nią nie dzieje.
Właśnie zamówiłam Multimaxa i moją będe sprzedawać.
Zastanawiam się za ile mogę ją wystawić, bo ludzie wystawiają te przyczepy za jakieś mega wielke pieniądze, jak oglądam ogłoszenia ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się