produkty ANKY

emptyline   Big Milk Straciatella
06 maja 2012 22:12
Ale to nie chodzi o to, za ile kto ma konia i co ten koń umie. Mój kosztował jeszcze mniej, ale to mój wybór i nie widzę powodu, żeby wciskać w to nos na siłę. I tak samo nie widzę powodu, żeby czepiać się za ile jest wystawiony koń zalci. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał tu obrazić tańsze konie; było to raczej odgryzanie się idiotycznym uwagom galerii.


Macie jeszcze Całusa w fuchsii, bardzo stare zdjęcie, ale mam już dosyć tego koszmarnego offa.
Pari, owszem, też mam trupa i to do tego ze stodoły za 5tys. Jak teraz chodzi nie będę się rozpisywać. Ale tu nie chodzi o to na jakim poziomie są nasze konie. Każdy jak sobie swojego zrobi to później będzie miał. Tylko o to że każdy chce wydać inne pieniądze, ma inne priorytety. Oraz o to że nie powinno się komentować tego za ile kto chce konia sprzedać a jako główny argument używać tego że się kupiło konia za 3 tys. To jest zwierze, którego nie rzuci się kąt jak się znudzi. Przy kupnie konia podejmuje się świadome decyzje. Można wydać więcej i mieć takiego Cypka a można mniej i mieć konia do odkarmienia, nabudowania i zrobienia. Ma się gotowca albo ogrom pracy którą trzeba włożyć. Decyzje do nas należą i do wszystkich kupujących.
całus wygląda rewelacyjnie! Chyba w ciepłych kolorach mu najładniej 😀
dokładnie o to chodziło 😉 Bo nie mam broń boże nic do tanich koni, każdy ma takiego,na jakiego go stać i w jakiego wkłada ile pracy i miłości🙂

Emptyline
ładnie całuskowi 🙂 ale wolę go w brązach  😁
Emptyline - bardzo ładnie całusowi 🙂😉

Livia - pięknie w petrolu 🙂

galeria -  🤔wirek:
Livia   ...z innego świata
07 maja 2012 07:21
Cierp1enie, dziękuję 🙂

Dziś u nas popsuła się pogoda... zobaczymy, co wyjdzie z tych zaplanowanych zdjęć...
u nas też leje jak diabli. z cukru niby nie jestem, ale na dworze zaledwie 8 stopni ... brrr
do tej pory mam indiana w folii  🤔 nie miałam okazji przyodziać  🤬 na majówkę wyjechałam i tak wyszło bez sensu.

a poza tym czaje się a butterscotcha ( nie pamiętam, jak się pisze 🙂
Livia   ...z innego świata
07 maja 2012 17:13
pari, a ja cierpliwie czekam na siwego w Indianie 🙂

U nas też dziś zimno i niefajnie, ale cośtam wyszło 😉 Na pierwszy rzut Purple 🙂



Livia  aaaaa,mój wymarzony purplak! 😍 Jednak muszę się na niego zaczaić  😀iabeł:
Livia   ...z innego świata
07 maja 2012 19:36
zalcia, ja mam w ogóle do niego sentyment, bo to moja pierwsza Anka  💘

Dotarła do mnie też dziś Ultramarine i jest przepiękna 🙂

edit: Nada się któreś foto Purple do szmato? 😉
Livia  tak,pierwsze foto jest ok .  :kwiatek: Pokazuj ulta!  😀
Livia wygląda bosko!!
Livia   ...z innego świata
07 maja 2012 20:58
zalcia, Ultramarinę niedlugo na foty wezmę na konia - myślę, że będzie baaardzo fajnie wyglądać 🙂

xxagaxx, dziękuję :kwiatek:
jaki to moze byc kolor?


podpisany jako graphit, ale to chyba niemozliwe?
chcialabym kupic szary pad, ale obawiam sie ze moze to byc ten zielonkawo-szary thyme z nowej kolekcji?
czy jest ktos w stanie rozpoznac kolor?


dziekuje wszystkim za pomoc w rozszyfrowaniu koloru.
zdecydowalam sie na zakup i okazalo sie, ze odcien to jednak graphite tak jak  informowal sprzedawca.
a wydawalo mi sie to nie mozliwe, ze wzgledu na pikowanie...


Livia   ...z innego świata
08 maja 2012 10:17
Olla, o to faktycznie niespodzianka, bo pikowanie nie wskazuje w ogóle na Graphita...

Obiecana Orchidea, bardzo mi się podoba na tych zdjęciach 🙂



Livia,  ślicznie karemu! a zdjęcia idealnie oddają kolor. kurde, mogłam kupić karego, im we wszystkim pieknie 😉 chyba nie widziałam na nim nic co by wygladało brzydko😀
Livia   ...z innego świata
08 maja 2012 10:27
Isabelle, dzięki 🙂 Ale nawet jemu jest brzydko w niektórych kolorach, np. niemal wszystkie brązy są nie dla nas 🙂
Livia,  np mocca wyglada tak fatalnie że się ma ochotę go zjeść😀
noen   A story of a fighter of our human race
08 maja 2012 11:52
Livia, jak ja zaluje, ze sprzedalam swoja orchid!! 🙁 😍 wiesz do kogo pisac jak Ci sie znudzi, albo ta moja ex Anka Twojej kumpeli! 😀
Livia   ...z innego świata
08 maja 2012 14:39
noen, dziękuję 🙂 Jakby co, to będziemy pamiętać 🙂

Isabelle, no Mocca była tym jednym z nielicznych brązów 🙂 Ale nie wyobrażam go sobie np. w czekoladzie, no masakra 😉 No i w szarościach mu ogólnie tak... smutno 😉
Livia mnie się w tej orchidei podoba bardziej niż w hortensji!
Livia, zgadzam się z akzzi, wygląda lepiej niż w hortensji 😍 To chyba kolor nr 1 dla Sandera 🙂
Livia   ...z innego świata
08 maja 2012 15:35
akzzi, gabb, bardzo dziękuję  :kwiatek:
Livia już kiedyś pisałam, wasz najładniejszy kolor  😜
Olla, ta Anka to Rock, czasem nazywana graphit, ale odcień jest troszkę jaśniejszy od Graphita.
Livia pięknie w tym różu, a ciebie coraz mniej 😉
Livia, ale cukierkowo 😀
piękna orchidea ;D też mam  🤣
dziekuje hatom.
swoja droga pelny podziw za rozpoznawanie tych kolorow, skoro nawet na metce producenta nie mozna polegac...
Czekam az wrzuci ktos wreszcie zdjecie konia w wheat z ostatniej kolekcji ;-)
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 maja 2012 08:01
A ja w końcu mam Madeire *.* O ile pogoda dopisze zrobię fotki na modelce ( niestety na razie bez pasujących owijek ; /  )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się