produkty ANKY

ciska, święte słowa. Jakbym miała dużo kasy i bylby pad który "kocham" to bym kupiła, ale jeszcze taki się nie trafił;P
Sierra  czuje to samo  ale i potrafie zrozumiec że ktos sporo przepłacił za rzecz na której mu zależało  🙂
Zairka, ja ostatnio na allegro obczaiłam nowy z metką za 100 zł, i go kupiłam 😀

Nasturcja-Renata, dzięki wielkie za fotencje Madeiry 😀 w końcu widze jak to naprawde wygląda. i nie żałuje zakupu  😍

a za mój komplet Madeira dałam 260.
ale za używany pad nie dałabym w życiu więcej niż 150 :P

A mi sie kiedys marzył pad Anky... Był przepiękny i jedyny dla Kucki. Ze względu na kolor.  😍 No i teraz go mam z owijkami (których nie uzywam nota bene) i nadal jest piekny choć już zmęczony życiem. 😍 I to była jedyna szmatka która za mna chodziła i o której myslałam, ale to pewnie dlatego , że żadnym szmatoholikiem nie jestem 😉 Ale ta własnie szmatka to było to coś 😍 😉 tyle ze jak dla mnie w normalnej cenie 😉
armaquesse, aha a zdjęć do tej pory się porządnych nie doczekałam..
moje anky a właściwie to anka to też okazje, ankę grey kupiłam za 155zł a cobaltowy komplet (z owijkami anky) kosztował mnie 210zł z wysyłką nowy-prosto ze sklepu  😁
Serena   .been there, done that, messed around.
05 stycznia 2010 17:55
.a ma ktoś może zdjęcia Grassa ? bo w galerii szmatoholików albo nie widzę, albo nie ma.
Dziewczyny, mam jeszcze pytanie co do Dusk blue i Sea blue... według zdjęc z Ihaha, to Dusk blue powinien byc ciemniejszym odcieniem, a w galerii jest na odwrót  🤔 Sea Blue wygląda mi bardziej na Dusk i na odwrót. Błąd w opisie, czy poprostu w Ihaha na zdjęciu odcień wypada inaczej ?
Ja przyznaje bez bicia, ze na Cobalta mialam fisia totalnego i nieodwolalnego, jeszcze zanim ogra kupilam, dla ktorego swoja droga jest ten kobalcik.
A cena wyszla stad, ze kupilam nowy pad w Irlandii, a owijki oryginalne w UK i doszly koszty przesylki 7,5 Euro + 10 funtow.
Na nic innego bym tyle kasy nie wydala, generalnie szmatoholikiem nie jestem i padow/czaprakow na dwa konie mam mniej niz 10...
Ale Cobalt mnie rozlozyl na lopatki i tyle 🙂
Serena w szmatoholikach jest dobrze, sea blue to ten ciemniejszy
Burza, oj tam , mam nadzieję,ze się doczekasz , chyba ze chcesz tylko ucho? 😉
Serena ja mam Grassa z tym, że zdjęcia brak. Mam tylko jakości komórkowej, a to chyba odpada, bo tu chodzi o kolor...
mogę zrobić zdjęcie dopiero w sobotę 🙄
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 stycznia 2010 19:53
armaquesse, czyżby mój ex-pad? 😉

Ja sobie kiedyś nie wyobrażałam dać 200zł za czaprak, a teraz to robię bez mrugnięcia oka 😉
Serena   .been there, done that, messed around.
05 stycznia 2010 20:39
.Vuko, czekam więc do soboty :-)
z góry bardzo dziękuję  😉
Każdy z nas był kiedyś w opcji "maks 50 zł za czaprak"  😉
Ja widziałam pad Anky w siodlarni i wzdychałam, że kiedyś będę jeden mieć 🙂

Arma chcę jedno duże porządne zdjęcie 😀
kujka   new better life mode: on
05 stycznia 2010 23:43
Arma chcę jedno duże porządne zdjęcie 😀

ja jeszcze dodam: z CALYM koniem
I teraz już Arma jest pod ścianą! 🙂
Uprzejmie donoszę, że te owijki http://allegro.pl/item874866497_owijki_eskadron_lemon.html idealnie pasują do Ankowych banan, a wiem to, bo sama takie mam dzięki Anie  😉
Tak, że jakby ktoś szukał  🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 stycznia 2010 09:53
Pokemon dzieki za reklame 😉 😁
Podejrzewałam, że to ktoś stąd  😀iabeł:
Monny   bez odbioru .
06 stycznia 2010 10:05
A na allegro jest kreta blue wszechstronna
Severus   Sink your teeth into my FLESH
06 stycznia 2010 10:45
Czy ktoś był ostatnio w Gidranie i widział może, czy są owijki Stone Grey?  😉
Ja byłam-często tam bywam bo mam po drodze do stajni.

Chyba były jeszcze niedawno ale teraz to nie jestem pewna 🤔

Zajrzę tam pewnie w weekend to dam znać.
Koniczka,  taaak 😍

Dobra baby zrobie. Mam tam gdzies jakies ale nie oddaja koloru.
tak jak obiecałam: pea.
(jakość halowa -.-' )
i anka nam trochę wyjechała  🤔
A ja się poddałam i nabyłam owijki ANKY Grey, bo szkoda czasu szukać "prawie jak" skoro w tej samej cenie mam po prosty, zwykłe, szare... ANKY  😁
sillke super! szkoda że w hali🙁 Ta nasza hala jest meega obskurna, pomijam jakość 🙁
ach zazdroszczę Ci go, to jedyny kolorek z tych jaskrawych, który mi się spodobał od dawien dawna.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 stycznia 2010 15:29
ola pea ale w wersji vs jest teraz na allegro 😉 chyba warto zgrzeszyc 😁
Oj szkoda, że w wersji vs🙁 Nam potrzebna standardowa Anka, bo jak wersja uj pod skokówka dobrze wygląda tak vs pod ujeżdżeniówką nijak  🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 stycznia 2010 16:01
ola pea ale w wersji vs jest teraz na allegro 😉 chyba warto zgrzeszyc 😁


Co do wersji VS to taniej można kupić w ihaha bo za 150zł + wysyłka.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 stycznia 2010 16:36
misia_zz nie ma za co. Szkoda, że zdjęcia mam takie byle jakie  🙄

Burza przejrzę resztę zdjęc i zobaczę czy nie ma jakiś z boku  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się