Olsztyńscy voltowicze

to się dopiero nazywają ekstremalne warunki  😎
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
06 grudnia 2010 19:33
magdanik- jestem wręcz przerazony tym obrazkiem 😵,    FRESKA_  NO DOKLADNIE TONE
tyle lat są problemy z tą halą i jeszcze nie wynaleźli sposobu? eh wszędzie zamiast się popawiac to sie pogarsza, co za czasy...
Frytkens zazdroszcze kuligu 😉 az wstyd sie przyznać ale nigdy nie byłam hehe może w tym roku sie w końcu uda...
jascus Carmen sie fajnie zaokraglila chyba co?🙂

Dobrze,ze chociaz plac jest oświetlony to mozna jezdzic po zmroku😉 Jutro hala ma zostac potraktowana glebogryzarką (cokolwiek to znaczy, mam nadzieje, ze bedzie lepiej xD)
aga to chyba znaczy ze te grudy rozkrusza. To dobrze bo pod spodem jest miekka, a przynajmniej mam nadzieje ze jeszcze jest! Ostatanio jak tam wchodzilam to taka była xd
jest, jest dzisiaj macałam 🙂😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
07 grudnia 2010 08:48
silverstar,  no tak wyglada duzo lepiej niz wtedy co byłas z Olą u mnie,ale jeszcze troche musi nabrac , czeka ja jeszcze badanie krwi , i duzo moich nerwów, krote i tak sa juz na wykonczeniu przez tą całą sytuacje z Carmen 😵
nie ma to jak profesjonalna hala za te pieniadze ...  😎 😵 to ja juz wole nie miec hali wcale, zamiast sie wkurzac ze jest, ale nie da sie na niej jezdzic
a ja mam prezent dla silverstar
to było około 2 lat temu styczeń kortowo i mój synek zakochuje się w szreku i tak się wszystko potoczyło
dziękuję silverstar że mogliśmy pomiziać szreka  🏇
a tu dziś męczymy Larego  🏇
Oooo jaaa  😀 jak miło, serio!! Niespodziewałabym się nigdy hehe
A foty cudne, przeslodkie🙂😉) Siw wyglada jak koń rodzinny hehe 😉 😉
Kiedy kupiliście swojego konia? ...i w ogole gdzie stacjonujecie?

Hala kortowska odmarzła !!!
silverstar na pierwszym widac ciebie jak nakładasz ochraniacze 🙂
no Szreku jest boski !
a Larego mamy od połowy września i stoimy w różnowie 🙂
O Boże! faktycznie, nie zauważylam 😀
Super, fajnie, ze Siw był po częsci "inspiracja" do zakupu Larego
Czekam na fotki pod siodłem🙂😉)
😅 jak tylko wyrzucę sztuczny gips z nogi  🏇
zielona33 Ty najpierw zacznij nosić ten sztuczny gips 🤬
:kwiatek: oj tam jeden dzień zdjełam i juz krzyczą
🤬 👿 to dla Twojego dobra!!
🙇 juz niezdejme za bardzo jednak boli
i nie zabierzesz mnie w ten 3 godzinny teren  😲
Te ZIELONA  mi tu nie ściemniaj!!!!!!! Masz nosić bucik i już , bo powiem miusic dyrector!!!!!!!I podwyżki nie będzie!!A Lary zapomni co to jeżdziec na grzbiecie i utucze go bułkami z serem!!!!!! 🤣
😲 strach się bać  🤔
Noś  gips, bo 3 godzinny teren czeka!!! 🏇
hala w korto jest git? fuck yea to wbijam w styczniuuuuuu hehehehe jak stwierdza ze jednak nie jestem tak zdemoralizowanym dzieckiem 😀
haha oby ;d
ilovegerman, super by było 🙂 trzymam kciuki 🙂
ja również 🙂🙂
Silwerstar to zapraszamy na kulig do nas, jak Major nie podoła to zawsze możemy spróbowac zaprzęgnąc Fergie (kiedys chodziła w bryczce) albo mamy skuter który też może pociągnąc sanki hehe

a tak off topic to wygrałam dziś przypadkiem bilet na Bednarka, z chęcią bym ostąpiła/sprzedała, ale wejscie mam na smsa. Kto w ogóle się wybiera?
ja idę!  😀
Frycia nie moglas wygrac np 100 tys w tym konkursie? tylko bilet na bednarka?? hihi  😁
Bednareeek?  😍

a teraz tak informacyjnie;p gdyż byłam dzisiaj w lumpeksie i pani narzekała że tyle bryczesów dostała i nikt nie kupuje;p jakiś zastój się zrobił;p

a więc podaje wam adres: warszawska 28, koło szpitala wojskowego/uniwersyteckiego

Bryczesy są różne, szczupłe w pasie, albo większe, dla mnie za duże akurat, ale może znajdziecie coś dla siebie, ceny wahają się tak od 20 - 30 zł, tak mi się wydaję 😉 a więc zapraszaaam!😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się