Olsztyńscy voltowicze

Iszka to super, że jest już pewny termin. Zapisujemy i zaczynamy trenować :-)
iszka a jakie konkursy planujecie? ;>
Słyszał może ktoś z was o jakimś wolnym miejscu w stajni - boksie? w okolicach Olsztyna oczywiście. Może jakaś perełka cenowa i warunków? 🤣
mils   ig: milen.ju
21 marca 2011 15:16
Iszka o! Może i ja się załapię w tym roku w innej funkcji niż luzak. 😀
Słyszał może ktoś z was o jakimś wolnym miejscu w stajni - boksie? w okolicach Olsztyna oczywiście. Może jakaś perełka cenowa i warunków? 🤣


u nas jest wolny boks 😉 Marengo.

Iszka - no wlasnie, jakie konkursy ? 😀 Mam nadzieje ze sie pojawie, chociaz jesli tak, to pewnie w teamie 1-osobowym
mils   ig: milen.ju
21 marca 2011 16:15
Angeel byłam ostatnio u was i podziwiałam rumaki, biegające po pastwisku. 😀 Jej, gdzie się podziały te czasy chodzenia do Marengo i oglądania treningów?
Iszka tylko skokówki planujesz robic 😉?
silverstar tak będą tylko skoki chyba, że chcesz z Siwym jakiś szoł ujeżdżeniowy zrobić w przerwie :P

magdanik Angeel na pewno LL i L. Jak będą chętni to zrobimy jeszcze P.
iszka a moze jakies mini LL sie uda jeszcze co? bo nie wiem czy do LL bedziemy w stanie podejsc, panicznie boje sie o jego nogi na ten moment xd
mils - jesli widzialas pol-ogolonego-prawie-karego-konia-bez-derki to byl to wlasnie moj rumak 😀 Chyba, ze bylas, jak stal jeszcze w derze 😉
Iszka - ja to moze na P bym sie szarpnela, ale musimy najpierw wyjsc z problemow kopytowo-jezdzieckich i zaczac wreszcie cos robic porzadnie... :/
O ile ktoś nie ma wielkich wymagań, to ja polecam Maltankę w Słupach. Nowe boksy, czysto, plac do jazdy i przeszkody - o ile nie potrzebujecie hali i innych tego typu udogodnień, to cała reszta tam jest. No... i blisko.
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 marca 2011 18:51
Maltanka to chyba w Różnowie a nie w słupach?
Hm, adres faktycznie Różnowo ale ja jeżdżę przez Śłupy (stajnie tak naprawdę jest pomiędzy), bo jednak krótsza droga. Tzn. chodzę piechotą bo ja niezmotoryzowana (albo samochód, albo koń, trzeba wybierać). Faktycznie tą droga samochodem czasami ciężko przejechać...
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
21 marca 2011 19:06
Hm, adres faktycznie Różnowo ale ja jeżdżę przez Śłupy (stajnie tak naprawdę jest pomiędzy), bo jednak krótsza droga. Tzn. chodzę piechotą bo ja niezmotoryzowana (albo samochód, albo koń, trzeba wybierać). Faktycznie tą droga samochodem czasami ciężko przejechać...
                  WITAJ SĄDIADKO 😉
ale jednak od przystanku jest kawalek i troche sie idzie ;d a wcale tak blisko nie jest 😉 od strony dagow chyba droga jets w lepszym stanie wiec jak nie przez slupy to przez dagi mozna jechac ;d
ja też chodzę na piechotę bo ok do Różnowa zabrali  🍴
Iszka jak pozwolisz ja przyjadę jako widz bo ja sie panicznie boje skakać no chyba że ktoś na Larym
zielona33, hyhyhy. Ktoś na Larym pomyśli  😀iabeł:
😁 no ja myślę , że ktoś pomyśli  😁


Iza jak można to rezerwujemy boksy  🏇
mils   ig: milen.ju
21 marca 2011 21:24
Angeel widziałam twojego rumaka, widziałam. 😀 Nawet w Atamanie się spotkaliśmy w zimę. 😀
mils - trza bylo mowic ze ty to ty :P a nie , ja tu zupelnie niczego nieswiadoma 😉
jascus199 - witam sąsiada z różnowo/słup czy cokolwiek by to nie było 😉 . Dał byś znać jak coś w okolicy będzie się działo - my nie szportowcy ale jakąś LLkę bym pojechała by fala nie czuła się aż takim rekreantem jak reszta koników, bo co jak co, ale jest różnica jeździć na swoim a na tych z szkółki. Może nawet Lkie się doczekamy. Tylko nie ujeżdżenie - to nam nie leży.
mils   ig: milen.ju
21 marca 2011 21:56
Angeel oj, nie pomyślałam. 😀 Ja w ogóle jestem u was od... 13 lat? Przecież jak się dzieckiem było to Marengo to największa atrakcja!
u nas, u nas... jeszcze cie "u nas" nie widzialam ! :P
a czy atrakcja czy nie to nie wiem, ja tu drugi rok dopiero siedze :P
zielona33 zapraszam serdecznie, obojętnie czy w roli widza czy uczestnika 😉

magdanik jak będą chętni to i mini LL zrobimy.

Frytkens z boksami może być ciężko bo będzie nowy koń, ale zawsze możemy wypuścić je na padoczek 😉
zielona33 zapraszam serdecznie, obojętnie czy w roli widza czy uczestnika 😉

magdanik jak będą chętni to i mini LL zrobimy.

Frytkens z boksami może być ciężko bo będzie nowy koń, ale zawsze możemy wypuścić je na padoczek 😉


😅 😍 będziemy  🏇 
iszkaaaaa fussssss. kiedy w teren? moze weekendzik? bo ja nie ogarniam jeszcze tych tras, a trzeba troche poznac 😀
moniczka może być niedziela jak będę w stanie  🥂
iszka to mnie mozesz wpisywac na mini LL i LL wstepnie ;d a jak to bedzie to sie okaze w odpowiednim czasie ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się