Olsztyńscy voltowicze

Olcia na takie problemy typu wlasnie biodro to tylko chyba piekałek. U nas smoluchowi malej kasi nastawial biodro czy tam miednice i teraz Nki jezdza 🙂

W kortowie ja odobiscie polecam albo Kasie Wolinska albo Magde Luczynska 🙂
Cześć voltowicze, widzę po waszych postach, że lubicie zawody i rywalizację więc zapraszam na Towarzyskie Zawody Skokowe do Derca. Termin 9 czerwca, godz. 11.00. Konkursy wyskościowo jak na Dągowiadzie, od mini LL do L, jak zbierzemy chętnych możemy pokusić się też o P lub np. potęgę skoku. Zapraszam do zgłaszania, mo nr 660474565 lub przez facebook Ewa Gajewska Derc
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 maja 2012 13:13
Z instruktorów w Kortowie: dr Magda Łuczyńska  😉
Dementek
a ja w Kortowie mogę polecić siebie i mojego konia ;D

Olcia nie wiem kogo innego ale jego nie polecam bo jest niepoważny i nieodpowiedzialny, a sama nigdy nie będę do niego zwracać się w żadnej sprawie bo nie chce współpracować z takimi ludźmi jak on. Ale jak nie masz większego wyboru, jak Marty teraz nie ma to wiesz 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 maja 2012 18:24
Ja się muszę wybrać na poprawkę kursu z prowadzenia jazdy. Bo pewnej osobie się nie podobało. I zastanawiam się, do kogo pójść? Bo po kursie jeździć mi się kompletnie ode chciało...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
22 maja 2012 18:52
Dementek to my się znamy! Z tym, że ja należę do szczęśliwców którzy zdali wszystkie egazminy 🏇 <-- właśnie! nie pochwaliłam się!  😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 maja 2012 18:56
Freska- To gratuluję!
Przypominam o zawodach, które już w tą sobotę 😉  Kto się jeszcze nie zgłosił niech jak najszybciej zgłosi swój udział 😉
missalexandra chętnych mamy sporo 😉
czy ktoś zna dobrego rymarza w okolicach Olsztyna, który naprawia siodła? Bardzo prosiłabym o namiary.
i jak tam Dągowiada ? 🙂 Relacje prosze ! 😀
Dągowiada 😀 ? - No ja przeżyłam  😉,koń też (mieliśmy wywrotkę na rozgrzewce w L- łogr mi się za kobyłami rozglądał zamiast patrzeć co skacze  😁,wystraszył się i potem już nie bardzo chciał iść).  W LL 6- te miejsce 🤣.
Iszka ile startów było W LL ?
Ma ktoś może zdjęcia ?

Ogólnie - SUPER  🙂!!!
Przemiła atmosfera , urocze miejsce,serdeczni gospodarze imprezy  :kwiatek:.
Bardzo się cieszę, że zawody się podobały. W mini LL było 20 koni a w LL 16. Zdjęcia będę miała w środę wieczorem to pewnie coś wrzucę.
Dągowiadą bardzo udana !!
2 miejsce w LL ; ) świetna zabawa : )
Figaro łooo to wy tak grzmotnęliście, dobrze, że się nic nie stało, ale wyglądało to strasznie.
[s]miałabym do Was dość nietypową prośbę, czy znalazła by się jakaś dobra osoba, mianowicie trener/ instruktor, która napisałaby mi oświadczenie na wf? Mam dość nieprzyjemną sytuację z nauczycielem.  😂

Byłabym ogromnie, ogromnie wdzięczna! [/s]

już mam.
Nikt nie ma zdjec z Dagowiady... ? No nie wierze...
Nie szuka ktoś z was może kogoś do pracy na wakacje? Wiem, ze pare osob ma tutaj swoje wlasne stajnie  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 czerwca 2012 18:13
Udało mi się zaliczyć egzamin na Instruktora Jazdy Konnej! W końcu!!!  😅
Dementek -GRATULACJE  😅 !!!
Ja mam jedno 😁
Udało mi się zaliczyć egzamin na Instruktora Jazdy Konnej! W końcu!!!  😅


To Ty dzisiaj mialas poprawke z prowadzenia jazdy ? ;p
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
01 czerwca 2012 21:17
Dementek Gratulacje  😅
Figaro pomijam fakt, że Twój koń jest mega  😜 ale cóż to za siodełko? 😍
Freska - to Daw Mag GP, już ciutkę przyciasny na konia (czas wysłać do poszerzenia..)
Koń młodziutki, po ojcu ślązako- oldenburgu,ród chyba bardziej dyszlowy 😁, chociaż ambitny...
No tyle co mi do rekreacyjnego jeżdżenia , to wystarczy  😀
Ircia   Olsztyn Różnowo
02 czerwca 2012 09:11
figaro2046 Piękny Koń  😍
mam nadzieję  że mój mieszaniec ślązaka też będzie tak kiedyś wyglądał  :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
02 czerwca 2012 09:19
Figaro oj tam od razu dyszlowaty, ja tam uwielbiam konie takiego typu, małe ale takie "zbite" na mocnych nogach, jeszcze "dupa rozłupa" z czasem dojdzie i pozostaje tylko kochać 😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2012 11:24
[quote author=Dementek link=topic=216.msg1417676#msg1417676 date=1338570793]
Udało mi się zaliczyć egzamin na Instruktora Jazdy Konnej! W końcu!!!  😅


To Ty dzisiaj mialas poprawke z prowadzenia jazdy ? ;p
[/quote]

Tak, to byłam ja.
Figaro2046, na zawodach nie mogłam się napatrzeć na Twojego konia  🙄 🤣
Angeel czy to Ty dziś stępowałaś sobie na oklep na sam koniec zawodów po placyku od rozprężenia?
Tak, to zem byla ja 😉
Dzięki dziewczyny za miłe słowa 🙂. Ciesze się że konisko się podoba 🙂.Wrzucam jeszcze jedno foto młodego.


Zdjęcia z Dągowiady 2012
https://picasaweb.google.com/114712442219661848418/Dagowiada2012?authuser=0&feat=directlink

A kiedy zawody w Mierkach?
zawody w mierkach sa 23 czerwca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się