Olsztyńscy voltowicze

[quote author=panterka-23 link=topic=216.msg672529#msg672529 date=1281466795]
megi007 - sorki za pytanie pisząc Zwierzewo myślałaś o mnie czy o innej stajni?
[/quote]

tak, o Tobie myślała, ale tego nie wie, bo to ja miałam z Tobą kontakt 🙂
Iszka90 nie przeszkody mamy ładne 🙂 stojaki pomalowane są na biało, są takie żółte domki jako stojaki, szare też, a drągi są biało czerwono i jeszcze 10 nie pomalowanych : )
I opony różowe.
Prawdopodobnie będę szukała konia do towarzystwa dla mojej klaczy. Przydomowa stajnia drewniana. Pastwisko 2h plac do jazdy, przeszkody ...więcej info na priwa.
Zwierzewo k. Ostródy
To kto będzie napewno u nas na zawodach 4 września? ;d
Już plac był robiony i znów będzie. Kolejne stojaki też zrobione i dragi.
moneta - a gdzie te zawody? 😡
W Grądku w Olsztynie ; ) Zapraszamy
Przepraszam, że tak zaraz po informacji o zawodach ale słyszeliście może o tym? Czy ktoś wie czy wszystko w porządku z tą dziewczyną?

http://www.olsztyn.com.pl/wiadomosc,17706,nikt-nie-pomogl-poszkodowanej-dziewczynce-.html
a co to za stadnina jest przy Lubelskiej bo nie kojarze?
My będziemy :-)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 sierpnia 2010 20:08
Przepraszam, że tak zaraz po informacji o zawodach ale słyszeliście może o tym? Czy ktoś wie czy wszystko w porządku z tą dziewczyną?

http://www.olsztyn.com.pl/wiadomosc,17706,nikt-nie-pomogl-poszkodowanej-dziewczynce-.html

Coś mi tu nie pasuje...
Niepełnoletnia dziewczyna jeździła sobie bez opieki dorosłego/instruktora/kogokolwiek?? 🤔 🤔wirek:
Jakim cudem ktokolwiek na to pozwolił? Jak bezmyślnym trzeba być rodzicem?
Brak mi słów.
a co to za stadnina jest przy Lubelskiej bo nie kojarze?


Wydaje mi się, że jest to właśnie  "Grądek". Innych tam chyba nie ma?
Lekko szokujące to wszystko, a zwłaszcza opisane obrażenia tej dziewczyny...  😲
moze Marengo Team sie pojawi, ale jeszcze nie wiem 😉 bo 29.08. wioze konia do Olsztyna, 3. wrzesnia czekamy na kowala wiec moze mi sie uda namowic ekipe zeby pojechac :P

a jakie konkursy beda ? fuck ! w 3miescie zostawilam "galowy" stroj ;/
i ile wpisowego ?
Gazeta troszkę te wydarzenia przekłamała ; / niestety .
Dziewczyna jest w miarę zdrowa dochodzi do siebie i leży w szpitalu, to moja koleżanka więc ją odwiedziłam.
Afera się zrobiła przez to wszystko dlatego, że właścicielka wyśmiała rodziców, wiadomo jaka ona jest !

30zł wpisowe będzie mini LL, LL i L
Tak Grądek jest na Lubelskiej


Angeel przyjeżdżajcie, a jak coś ile od was będzie osób i koni : P ?
moneta - nie wiem jeszcze czy w ogole sie wybierzemy 😉 a koni moze 2, moze 3 i kuc , moze 4, nie wiem :P
No to bierzcie jak najwięcej ;d
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 sierpnia 2010 10:44
moneta to są 2 dniowe czy jednodniowe, towarzyskie czy oficjlne? boksy udostępniacie dla ogierów np? no i dokładnie jakie opłaty? wpisowe 30 a startowe?
Gazeta troszkę te wydarzenia przekłamała ; / niestety .
Dziewczyna jest w miarę zdrowa dochodzi do siebie i leży w szpitalu, to moja koleżanka więc ją odwiedziłam.
Afera się zrobiła przez to wszystko dlatego, że właścicielka wyśmiała rodziców, wiadomo jaka ona jest !


No wiadomo jak to prasa...
Życz koleżance zdrowia!  :kwiatek:
Renatka to sa male towarzyskie zawody 😉
Freska - startowego nie pobieraja bo to towarzyskie, jednodniowe 😉 3 konkursy tylko
moneta - bede musiala zagadac z Ewa i naszym kierowca ;D
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 sierpnia 2010 15:04
dzięki dziewczyny  :kwiatek: a  sobota czy niedziela? 😎 jak by były boksy to może z 4 a może 6 bym przyjechała i z taką jedną panią jak by dobrze poszło  🏇 👀
ułaa Freska wpadniesz na grądkowe zawody? ;d Ale fajnie!! ;d Dawno Cię nie widziałam ;d
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 sierpnia 2010 16:22
Magda może, może  😎
Boksy można udostępnić tylko nie wiem czy będą za darmo czy po 10zł ale będą wszystkie czyste i przygotowane 🙂
Zawody jednodniowe w sobotę ; )

Więc pisać kto by chciał boksy? żeby były gotowe, bo z 5 boksów nasze konie zajmą startujące

Jak już ktoś będzie pewien na 100 procent co i jak to pisać ile koni, jaką klasę dany koń jedzie, pod jakim zawodnikiem, ile boksów.


Angeel to informuj na bieżąco.

Renatka wez z 8 tych koni ja wpadne i na 2 moge jechac  😉
To Ola na swoich nie jedziesz 😉 ?
Ja prawdopodobnie biorę 2 konie. Tylko prawdopodobnie jest zmiana terminu na 11 września. Dzisiaj rozmawiałam z Anią, wiesz coś na ten temat moneta ?

Przypominam również, że 26 września w Dągach jest Hubertus 🙂
dzwoniłam i Grądek przełożony na 11 wrzesnia, wiec my odpadamy. Iza zawody były w niedziele, hubertus tez na niedziele wypada jak ja mam pic jak w poniedziałki pracuje? he?  🏇
Tak tak zostały przełożone komu jeszcze będzie pasowało? a komu nie

Iszka90 Ty startujesz ;d?

Frytkens czemu odpadasz?
bo 11 ide na wesele 😅
Może w pośpiechu byś zdążyła jak zawody rano  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się