Bryczesy

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
14 marca 2010 18:34
Jak Euro-star mam 38 i są luźne- dobrze wyglądają, ale jeszcze troche i by wisiały to tak samo ma z cavallo 36...  🤔
Nie mogę się zdecydować...
Pikeur Laguna

czy
Cavallo Caprice, tylko w innej kolorystyce
mnie ostatnio moje pikeury obtarły  😲
w miejscu gdzie jest przyszyty lej, z tyłu na udzie... nie mogłam galopować i trochę w ćwiczebnym bolało... obcierało zawsze wewnętrzną nogę (czyli obydwie)
Ja zawsze obcieram się za kolanem w terenie w półsiadzie, ale to kwestia że krzywo siedze..
Ja mówi nie Pikeurom ;/ Za taką kasę mi się nie podobają ;/ arivle beirz Cavallo albo najlepiej ES 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
14 marca 2010 18:56
ES ma i się zawiodłam... Porobiły się 'purchle'. Lej super, i calkiem dobrze sie trzymaja, ale liczylam na cos wiecej...
ES ma i się zawiodłam... Porobiły się 'purchle'. Lej super, i calkiem dobrze sie trzymaja, ale liczylam na cos wiecej...


To miałaś mega pecha. Ja mam 3 pary i są niesamowite 😀 Jedne mają już chyba z 6 lat i nic nie mam im do zarzucenia. Za to Pikeury sie przetarły ;/ Muszę je w końcu do krawcowej oddać, moze jakieś nowe leje mi stworzy i się je uratuje.....
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
14 marca 2010 19:18
Najchętniej wziełabym obie pary, ale nie stać mnie  😵
Mi np EUROSTARY szybko wyblakły i też przy kroku zrobiły się purchle..

To chyba zalezy od "egzemplarza".
Mam do was wielką prośbę! Posiada ktoś Kyrony? Chodzi mi szczególnie o te bez kratki, Alexa 35 . Bo tu chyba są najtańsze: http://www.gnl.pl/bryczesy-kyron-alexa-p-3101.html  . Ale nie sądzicie że w tych beżowo-szarych, ten karmelowy lej jest taki....ehmm dziwny jakiś? A może tak zdjęcie wyszło... Najbardziej mnie ciekawi, jakby wyglądał brąz z beżem

Ma ktoś zdjęcia w kyronach?
Ja bym wolała troche dołożyc i sobie za te 300zł kupić PIKEURy.  😉

Ten lej w tych beżowych wygląda mało atrakcyjnie według mnie..taki żółty.

Ja mam na myśli takie odcienie jak mówisz o kombinacji beż/brąz
Moim zdaniem kyrony są super wygodne, jak druga skóra, jedyne które mnie nie obcierają. Wole ja 100 razy bardziej niż lugany. Mam je dopiero kilka miesięcy więc ciężko powiedzieć czy są tak samo wytrzymałe jak pikeury czy euro stary, na razie nie widać śladów zużycia a eksploatuje je dość mocno. Mam takie foto:
Tadammm i przyszły do mnie bryczki od Dramki i są właśnie w takim zajebistym kolorze w jakim miały być - piekna cudna kawa z mlekiem z połyskiem. 💃

Są z innego materiału niż wszystkie jakie mam teraz....choć w składzie jest tylko procent różnicy 👀
I są 2 cm szersze w pasie niż moje dotychczasowe lugany, ale może to jest spowdowane tym, że są mniej elastyczne więc musieli je zrobić ciut szersze.
Są  w moim odczuciu bardziej letnie więc na zdjęcia musicie poczekać na te cieplejsze dni co to mają nadejść niebawem. wylansuje się wtedy cała od stóp do głów!...
Dziewczynka, ty masz te http://www.gnl.pl/bryczesy-kyron-athena-p-3107.html?manufacturers_id=121  ?? Bardzo mi się podobają, tyle że jak już to ja chciałam w brązową kratkę, bo czarno-brązowy kask mam....
nie wiem dokładnie które mam bo kupowałam w stacjonarnym gnl'u, a one mają dziwne oznaczenia. Myślę, że jak zadzwonisz do nich to coś Ci dobiorą, mają całkiem sporo kyronów na stanie.
Zastanawiam się nad kupnem Lugany, idealny kolor znalazłam, tylko rozmiar to 76/38.. Co oznacza 76? Jak mam fair playe 38 to pikeury 76 będą ok? Błagam o szybką odpowiedź bo muszę się JUŻ decydować co do kupna 👀 👀 :kwiatek:
76 to są 38 z przedłużanymi nogawkami.

Dziewczyneczka, dzięki  :kwiatek:

Jak będzie wyglądać :



z tymi:



Mogą być?
Papi Według moich obserwacji jak masz w FAIR-PLAY 38 to PIKEUR rozmiar 40

kotbury Pewnie dlatego masz stary model który wypada o pare cm szczuplejszy w pasie niz nowe modele Lugany.

KATHIA Granatowa kratka zupełnie nie pasuje. Pasowałaby taka  😎
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 marca 2010 19:51
Dramka ma rację - jak masz Fair Playe 38 to Pikeur musi być 40 albo 80. Wiem bo sama tak mam 😉
Kurcze no, trudno. Dzięki za pomoc

Jak będzie wyglądać :


z tymi:



Mogą być?


A te?



Jak pasują??
To już zdecydowanie lepiej te:
Kathia, jak dla mnie ten brąz tak dziwnie wyszedł.
Jak chcesz kratke to jak najbardziej sa brązowe kratki , prześliczne.A te ostatnie granaty które wstawiłaś to chyba gdzies mam jeśli to Atheny.
Te w kratkę to Atheny 61, a gładkie Alexa 35.

Kurczę no, bardzo mi się podobają, tyle że ja posiadaczka brązowo-czarnego kasku i brązowych rękawiczek jestem...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 20:55
Jak Euro-star mam 38 i są luźne- dobrze wyglądają, ale jeszcze troche i by wisiały to tak samo ma z cavallo 36...  🤔
Nie mogę się zdecydować...
Pikeur Laguna



cudowne!! 😍 już od dawna szukam czarnych z pełnym lejem 😜
a to chyba model LUGANA http://www.lamri.pl/pikeur/pikeur-bryczesy-lugana-damskie-czarne.html
szkoda, że cena jest dość... porażająca 🤔
zdecydowałaś się na nie Arivle??
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 marca 2010 20:58
Strucelka tak, już na 99%. Nawet z tego sklepu będą zamawiane  🏇 . Może jutro uda mi się zatrzymać w innym stacjonarnym, żeby wybrać na pewno dobry rozmiar, bo nie chcę się bawić w wymienianie, albo sprzedawanie potem.  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 21:00
Ja też chyba podjadę tam i zmierzę, bo mam w drodze do stajni 🏇 ciekawe, czy warte swojej ceny 🙄
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 marca 2010 21:03
Strucelka jak się zatrzymasz to daj znać jaki materiał i jak z lejami. Chociaż ja już się zdecydowałam tylko ten rozmiar...  🤔wirek:
Arivle Jak kupisz w sklepie to najwyżej zwrócisz  😎
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 marca 2010 21:10
Wiem, ale nie chce się w to bawić, dla mnie strata czasu i pieniedzy (wysylka, moze to nie duzo, ale zawsze mozna kupic smakolyki chociazby  😁 ). Wole kupić od razu coś dobrego.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 marca 2010 21:13
Arivle postaram się 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się