Horse Trails Strzegom 24-27.06.2010 WKKW

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 czerwca 2010 09:03
Ma ktoś kochaną Mendzię  tj. Merido i ridera1??
crazy
👍

Czy ktoś wie w jaki sposób został wyeliminowany Ferrero (jechał na nim Piotr Piasecki) ?
crazy  👍 a dla Czarnolasa kilo marchewki, że stał jak słup soli i czekał aż się wdrapiesz na siodło spowrotem  :kwiatek:
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
28 czerwca 2010 13:52
Ale Czarnolas idzie  👍
Dziekuje bardzo za te okrzyki 🙂 Bo byl moment  rezygnacji , ból rąk byl ogromny 🙂 i Podgardle wytrzymalo, a Czar jak nie on,, stal i czekal 🙂

Dziekuje jeszcze raz
No mam nadzieję, że dostał za to worek marchewek - bo zachował się po mistrzowsku 🙂
Tego nie bylo widac, ale on byl jak bomba zegarowa 🙂 szczegolnie ze stukalam go noga..

Dzis dopiero dojechalismy w dzien , wiec jutro bede sie odwdzieczac🙂
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 czerwca 2010 21:31
Co to za srokata para z poprzedniej strony?
Harbuz młp (Vis Versa - Hałastra/Eurpejczyk)
http://www.bazakoni.pl/horse_2387.html
i Artur Społowicz
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
28 czerwca 2010 21:49
armara dzięki  :kwiatek:
crazy  👍
Jesli ktos ma zdj albo filmiki  bardzo chetnie obejrze🙂
jeśli chcesz mogłe wysłać Ci płytkę z nagranym przejazdem (eurosport)
U mnie wisi część zdjęć http://pola.galczynski.pl/
Niestety mam sporo pracy i nie mam czasu, żeby wszystko przerobić. Pewnie jeszcze kilka się pojawi.

cichopekpiotr, masz całą relację?
tak mam pełną relację na 2 płytkach (kross i parkur) , aha i nie z eurosportu tylko tvp sport  😉
wielki szacunek dla crazy , patrząc jak walczy aby nie spaść ufff ja po paru sekundeczkach przywitałbym matkę ziemię  🙂 
kasiasci   www.alfahorse.pl
29 czerwca 2010 17:32
Crazy - WIELKIE GRATULACJE ...
z podziekowaniami za wylansowanie przeszkody  :kwiatek: 👍
Ciekawska.. a gdzie specjalna nagroda za  mocne wejscie do tv z koprasem :P Mocne szalunki sa :P


Ja mam z crosu wlasnie z tvp sport calosc, ale parkur bym bardzooo prosila bo za cholere nie chc emi sie otworzyc z ich strony.

I to chyba adrenalina mi pomogla, bo do dzis nie mgoe dojsc jak ja sie utrzymalam..
ehehe, nie wiem czy slyszalas komentatora z tv "Katarzyna Kokowska miala problemy na tak zwanym koprasie"  😁
rozmowa miala byc, ale znalezc Cie w niedziele nie mozna bylo 😉
Kochana, ja z 2 konmi bez zadnego luzaka... albo na koniu albo w stajni 🙂 Wyjedzalam dopiero w nocy zbey choc na 4 h isc spac bo 600km by mnie pokonalo 🙂
asior   -nothing but eventing-
30 czerwca 2010 19:44
No ej, a kto siodlal Ancymona przed ujezdzeniem?  😎 I prawie wzial Czarka na myjke?  😁
no ej a kto cie wspieral duchowo 600km dalej uczac sie do egzaminu i prawie dojechal w pt?  😂 🤣
I tak najlepszy byl moj tata, przyjechal zeby mi troche pomoc, no ja juz nie wyrabialam czasowo... a  on przyjechal i mowi: Zmeczony jestem jade sie polozyc...hahahha🙂

Nie no , Asior gdyby nie Ty to bym nie zdarzyla, i Tati .. Za co WIELKIE DZIEKI 🙂
Crazy, jak dla mnie najlepszy przejazd krosu szczególnie za to wrzepienie się w konia...jak prawdziwy rzep.
Obejrzałem klatka po klatce z  przodu i z tyłu i twierdzę, że niewiele osób by to wysiedziało.A konik zdolny... przód skoczył pionowo a zad horyzontalnie.
Dziekuje bardzo 🙂
Ja tez to ogladam i nie wierze.. jak to mozliwe , az sprawdzalam na drugi dzien czy Czar nie ma moich paznokci na sobie 🙂


A szedl jak burza.. pelne , pewne skoki, zero zawachania.. szwedy nie szwedy, waskie, szerokie.. fruwal i czul sie wspaniale.. Zreszta  porownujac czasy jechalam sporo przed czasem.. 17 sec sie wdrapywalam:P

Za blisko wyszedl odskok do tej predkosci.. ale nie  moglam go skrocic, nie wycofywal mi sie  po tak dlugim odcinku galopu i pewna bylam ze skoro nie chce sie skrocic to sie odbije o akurat kopras nie byl szeroki.. ale niestety go podcielo.. Ogladajac szystkie przejazdy widac z enie tylko ja mialam tam jakies problemy.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 czerwca 2010 20:54
gdzie mozna crazy wdprapywanie obejrzec?
od 22 crazy jedzie, 25 minuta wdrapywanie. 😉
http://www.youtube.com/user/WorldCupStrzegom
skoro znalazłam. Dobry kur z tą "grotą króla gór".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się