Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

katija lubi tereny? 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 22:53
xxflygirlxx jest milym dzieckiem?  :kwiatek:

marysia550 zwracając uwage na nick lubi różówy.



ten kolor to podobno fuksja

katija- ma coś wspólnego z hucułami? Myślę, ze na dłuższy terenik nie trzeba Cie namawiac. Nie lubi palaczy (chyba)
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 czerwca 2010 22:55
Marysia550, ma ok. 20 lat, kasztanowe włosy, szczupła, miła  👀
Niewidzialna stara się być na boku, ale jest pewna siebie.
xxflygirlxx - młoda osóbka, uwielbiająca zwierzęta

katija - twardo stąpa po ziemi,

wrotki - super tata. Mistrz ciętej riposty 🙂

Jara - kojarzy mi się z gitarą, lubiącą przystojnych facetów ( avatar) i lubiąca rocka 🙂
Cierp1enie, wydawala mi się zawsze o 2-3 lata starsza niż jest, totalnie zakochana w swojej Corce, nick kojarzy mi się z quniareczką 😁
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:09
Prosiłabym by uważać na kolejkę i stosować się do zasad wątku, będzie przyjemniej.  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:12
niennevet jest osoba konkretna kiedy trzeba to pojedzie a kiedy sie jest ok stara sie byc dobra.  😀 Prawdziwa kobieta
adrianna32, albo bierze sobie zasady wątku zbyt do serca, albo nie rozkminia do końca, że nine pojawiła się tu w formie "przecinka" 😁 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 czerwca 2010 23:15
Dworcika wydaje mi sie bardzo towarzyską i na swój sposób szaloną dziołchą  😉 i chyba dobrze dogaduje sie z chłopakami
yga, zawsze kojarzy mi się ze strasznym chudzielcem, chociaż w rzeczywistości ma bardzo fajną figurę.
Skojarzenie spowodowane moim ulubionym zdjęciem "na slupie" ;p
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:18
yga wyglada na wrednego cwaniaka, ktory tylko patrzy gdzie przylozyc. Ale w watku sercowym sluzy pomoca, i laczy zlamane serca.  😀
Dworcika jest premila kobietka. (Zaczelam brac, re- volta ma zasady to ja sie stosuje, a przynajmniej sie staram  :icon_razz🙂
mysle ze yga jest baaaaardzo sympatyczna i bysmy sie dogadały, do tego jest piękną kobietą  🤬  kiedyś miała awatar amy winehouse i własnie sobie wyobrazałam ze jest do niej podobna  😎


dworcika myślałam też że jest sporo starsza, ale co się okazuje pozory do tego jest przesympatyczna i lubi przystojniaków  😜

emade, kojarzyła mi się zawsze z kimś w moim wieku lub odrobinkę starszym  🤔

Przypominam również i ja, że wątek wyraźnie mówi, iż wypowiadamy sie na temat JEDNEJ osoby POWYŻEJ. Jeżeli ktoś nam "wskoczyl" w kolejkę w trakcie pisania, to i tak przed wyslaniem postu pokazuję nam sie informacja o zaistniałym fakcie i można zmienić treść postu. Nie dyskwalifikujmy innych w zabawie i nie pomijajmy nikogo. Piszmy o wszystkich po kolei - jedna osoba, jeden post ze skojarzeniem itd.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 czerwca 2010 23:23
Dwort- zapomnialaś jeszcze o zdjęciu w okularach  😁 ah te czasy, jeszcze sie schudnie.. (jutro znowu diete zaczynam  :oczy2🙂
emade ma bardzo fajny styl i ladną buźkę  😉
adrianna- wydawała mi sie starsza niz jest, nigdy nie widzialam jej twarzyczki, ale widze ja jako blondyneczke z niedowagą. Z tym przyłożeniem to mnie zaskoczyłaś. Chociaż..  😎 😁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:23
Dworcika ma czerwone namietne usta?  😀
Yga ma piekne gniade wlosy?  😁
adrianna32, wydaje mi się czasem szybciej mówić/robić coś niż myśleć, ale myślę, że może być calkiem ok w rzeczywistości.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:26
Dworcika zdaje sie byc stonowana kobieta, a w meskim towarzystwie bardziej cicha?  👀
adrianna32, chyba czasem sama nie wie czego chce.

(w drugiej części opisu strasznie się mylisz 😁 )
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:30
Dworcika wydawala mi sie cicha, calkowite moje przeciwienstwo. Dworcika mimo wszystko jest wporzadku, jest zdolna studentka?
(zawsze wiem czego chce i osiagam to co chce, pozytywne myslenie (nie mam na mysli forum  😉))
wydaje mi się że adrianna jest bardzo wybuchowa, i najpierw napisze pozniej pomyśli, myślę że jest leniwa
emade ? Chyba ma dobry gust...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 23:34
emade czasami za duzo mysli, i sie myli.  :kwiatek:
Dworcika pali papierosy?
adrianna32, bierze pomysly z kosmosu? ;p
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 czerwca 2010 23:35
Z Dworciką chętnie bym się kiedyś wybrała na impreze, albo zalała w domu  😁
yga, zajmuje się telepatią o.O
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:36
Dwo miała iść spać a bawi się w kotka i myszkę z adrianną. Dwo pewnie siedzi teraz w kapciach z pomponami i piżamce w serduszka !  😍


ninevet, nie jest lepsza. Pewnie ma jeszcze na głowie szlafmycę do zestawu.
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 23:37
A Dworcika na pewno jeszcze nie umyła zębów !  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się