Gdzie jest hala z trybunami?

oti   Everybody lies...
14 lutego 2009 13:22
paa
z mazowieckiego to jeszcze Wolica na Ursynowie w Warszawie. są trybuny porządne po obu stronach od wejścia na halę, 3 rzędowe. mam takie zdjęcie (niestety raczej koń miał być uchwycony na fotce nie trybuny, ale coś tam widać  😉 )


spytaj się Quanty czy nie ma jakiś lepszych zdjęć, bo jak jeszcze ze swoim Siwym tam stała to może ma jakies fotki.
cieciorka   kocioł bałkański
14 lutego 2009 17:02
restauracja z dobrym widokiem na halę jest także w gostarze

w poczerninie jest cos takiego:

gdzie jest celbant?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 lutego 2009 17:20
Celbant jest w Bielinach koło Sochaczewa.
sznurka, bardziej niż zumi wierzę licznikowi mojemu oraz moich znajomych oraz tablicy informacyjnej o odległości między granicą białegostoku i supraśla

i tak, czepiasz się, dla zasady? normalka, podaj jeszcze setne po przecinku i liczbę kroków od parkingu
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 lutego 2009 22:58
a ja slyszalam, ze spod domu 25  😁

trybunki fajne fajne nawet na nich bylam  🤣
margaritka, zależy czyjego i którą drogą 😉 spod mojego niecałe 21, pół na pół przez miasto i w terenie  😁
bo nie mierzy sie do granic miasta a do Poczty Głownej
do granic miasta zgoda
nie czepiam sie wiec nie szukaj zaczepki
powiało hipokryzją.. powtórzę raz jeszcze: tak, czepiasz się i dodam: tak, szukasz zaczepki

wyjeżdżając z białego mam przed sobą 10km do stajni, no, może 10,5, kroków z parkingu nie liczę i mało mnie interesuje na ile tą odległość przekłamuje położenie poczty i to czy jest ona na drugim końcu miasta
  🤔wirek:

dla mnie off, mierz odległości nawet pomiędzy najwyższymi słupami jeśli masz ochotę, mnie interesuje punkt docelowy
http://www.suprasl.com.pl/html/lokalizacja.html
strona Urzedu Miejskiego w Supraślu tez kłamie

Lokalizacja Supraśla

Supraśl położony jest w północno-wschodniej Polsce, ma terenie Wysoczyzny Białostockiej. Od strony północno-wschodniej otaczają go najpiękniejsze partie lasów Puszczy Knyszyńskiej, natomiast południowo wschodnie granice strzegą bory dawnej Puszczy Błudowskiej. Miasteczko położone jest 15 km od Białegostoku, a od stolicy dzieli je zaledwie 200 km.
sznurka chyba przesadzasz trochę, co za różnica 5 km w tą czy w tą, pytanie było o hale, nie odległość od poczty  😵
justyna--, napisane było ile od Białegostoku jest hala więc po prostu grzecznie sprostowałam

wspomniana poczta to standard przy podawaniu wszystkich odległosci
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 lutego 2009 08:09
kcian nie zebym się czepiała ale z ciekawosci sprawdziłam
zumi mowi ze 15,1 a zumi nie kłamie

a trybuny faktycznie macie fajne
skoro sprawdziłaś z ciekawości,to wyślij pw.
jeżeli się czepiasz przyznaj się otwarcie.


dla "czytaczy" tego wątku ważne jest tylko to,że w bliskich okolicach Białegostoku jest hala z trybunami.

w Celbancie raczej też nie ma.


nie ma na pewno
paa- w wielkopolsce dopisz jeszcze:
Jaszkowo
Krajkowo


Oba zdjęcia ze strony "Idmaru"
Nazwanie zbrosławickiej hali "z trybunami" to tak trochę na wyrost 😉 chyba, ze coś się zmieniło.
W Ochabach są.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 17:00
bardzo proszę o STOP  🚫 na temat odległości. Dziękuję /o.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się