magnetoterapia

właśnie też mam te stajenne owijki Horze dlatego pomyślałam sobie o tych podkładkach i jak mówisz że się sprawdzają to sobie je zamówię , dzięki za info 🙂
Dyra, zestaw się sprawdza, ale Horze są dużo mniejsze i dużo kołderki wystaje. Ostatnio sobie nadepnął to, co wystawało i mam co szyć.
Bandos dzięki za info, muszę pomyśleć nad tym i zobaczymy 😉
Ta dam !! Patrzcie co equishop opublikował na Facebooku !

Czy ktos juz dzwonil, pisal do equishopu ile ta derka ma kosztowac?  😍
jesli od tej dery ma sie koniom robic taka wielka glowa, to ja jej nie chce  🤔
katija, o matko, ale się uśmiałam. Szyja też jakaś taka nadprogramowo długa 😉
a mnie ciekawi cena tych ochraniaczy na stawy, ktoś ma już cennik? 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 marca 2012 22:02
cena ochraniaczy na stawy: 330, kalosze: 330, ochraniacze połączone z kaloszami - 650, derka 1.340 zł

(cena za parę)
Zbieram na derke, tyle powiem.
No to zaskoczyli mnie, bo myslalam ze bedzie drozej. Chyba tez bede odkladac na dere.
Ceny dość umiarkowane tak generalnie. Obawiałam sie sporo wyższych.
Derka tansza jest od torpolowych o 350 zl. Tylko rozmiarowka S-M-L? Chyba ze Lka ma duza regulacje po prostu.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
09 marca 2012 22:21
Arimona a ma mocniejsze magnesy 😉
A myślicie, że kalosze magnetyczne mają jakiś wpływ na łagodzenie objawów/hamowanie zwyrodnienia trzeszczki?
Karmelita, pogadaj z Maxową. Ona stosowała właśnie przy trzeszczkach -  z powodzeniem.
Ostatnio bardzo zainteresowała mnie magnetoterapia,
jednak zaczęłam sie zastanawiać jaki to miałoby wpływ na przypuśćmy zdrowego konia?
Jakie fajne ochraniacze.....
Ciekawe kiedy będą dostępne w Polsce.
Miałam kiedyś kaloszki magnetyczne dla 20letniego schorowanego konia i moim zdaniem przynosiły one efekty.
deborah   koń by się uśmiał...
10 marca 2012 10:04
Nuna, poza tym ze regulowałaby naturalne ładunki komórek to zapewne wzmacniałaby organizm
CeraŁ   dużo dużo zmian..
10 marca 2012 10:06
a czy ochraniacze na stawy skokowe coś dadzą dla kopiącego w ściany boksu konia z pipakiem jak pomarańczka ?  🤔
mam pad back on track - z działania zadowolona jestem, bardzo ładnie rozgrzewa, koń sobie chwali.
Natomiast sama budowa padu... jak można zrobić na konski grzbiet coś totalnie nie wyprofilowanego, żeby toto nie zsuwało się z grzbietu musze mocować na pas do derki + uwiąz przez szyję. cena nie jest niska, więc powinni coś w kształcie ulepszyć jednak.
produkt dobry, może nawet bardzo, ale troszeczkę brakuje mi tego wyprofilowania do szczęścia 😉

dziś testowałam derkę torpolu od rtk, genialnie uszyta, mocna porządna. rozmiar L na kobyłe noszącą 145 ciasny, w klacie ciasno, kawałek zadku wystaje - one mają zaniżone rozmiary, czy kobył mi się tak rozrósł? jutro sprawdzam na folblucika 🙂


Mi też brakowało tego wyprofilowania. Tylko back on track to nie produkt magnetyczny 😉
dawajcie znaka dy ktoś zakupi coś z nowej generacji produktów veredusa 🙂
jeśli sprzęt będzie się sprawdzał, zapewne wymienię nasz aktualny zestaw veredusowych magentycznych śpioszków  😁
Dramka ale to chyba zwykłe owijki, nie magnetiki.  🙁
Rzeczywiście  😡 sorki  :kwiatek:
Nie to ja  :kwiatek: są też magnetiki po 270 zł wystawione na ich aukcji.  😉
Dramka Ty to jesteś łowca promocji! 😉

Ja ślinię się na te  😜
http://www.equishop.pl/zobacz,1409,kat,77,nowosc---magnetik-4-hours-przod
Dramka Ty to jesteś łowca promocji! 😉

Ja ślinię się na te  😜
http://www.equishop.pl/zobacz,1409,kat,77,nowosc---magnetik-4-hours-przod


Cena na razie nie zachęca  😉
tylko ubrać konia i wysłać w kosmos  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się