Kącik Małolata...:D

Matuzaalem, nie, bo teraz wracam z tej wsi, ale zamiast do domu to do przyjaciółki jadę, pogadać musimy 😁 ale tak naprawdę to mama myśli, że ja u znajomych w moim mieście byłam na noc. a co taaam 🤣
zaraz pw wyślę bo to jednak trochę inna sprawa niż by się wydawało, żeby nie było jakim jestem nieodpowiedzialnym dzieckiem 😁
Maiia - nie ma problemu. W sumie czasami też tak robiłam. Raz na tydzień sobie z koleżanką pojechałam do kolegi do krakowa, a moja mama myślała, że jestem u dziadków kumpeli. Do dzisiaj nic nie wie.
borkowa - no weź się podziel no. W sumie narobiłaś mi smaka na coś słodkiego, a sobie obiecałam że nic nie tknę. Bo schudnąć chociaż troszeczkę trzeba przed koloniami nad morzem.   🙁

już nie ma go 😀 ja też miałam nie jeść, ale no w urodziny, to chyba można 😂
borkowa - w swoje urodziny też się objadałam.  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2013 11:44
przepraszam, że przerywam fascynującą rozmowę, ale: gdzie oglądać seriale? za darmo, bez rejestracji, bez limitu? maxvideo mnie wnerwia strasznie, ma dziwny limit - zawsze 3-4 minuty przed końcem odcinka, nieważne, czy trwa 40 czy 46 minut  😵
chodzi mi konkretnie o Castle'a, najlepiej wersja z napisami. po angielsku bez napisów nie chcę, za słaba na to jestem.
vicke   Marzeniami żyłem jak król
17 lutego 2013 11:48
Zobacz na zalukaj i kinomaniaku.
Aczkolwiek mi ostatnio coś szwankuje z nimi.
Ale nie ma limitu  🤣
zazwyczaj  😂
może ekino? 🙂

trzymajcie mnie,zobaczcie na co wpadł mój kochany tata i co chce mi kupić na kask:  😵
http://www.robinsonsequestrian.com/sale/end-of-season-sale/ridingwear/carrots-xmas-pud-hat-cover-choc-multi-adult.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2013 12:05
zalukaj mówi mi o limicie. kinomaniak.tv nieaktywne, na kinomaniak.pl się nie da. na ekino jest player z hd3d - trzeba się zalogować, lub z maxvideo - znowu się nie dowiem, kto zabił, bo mi utną ostatnie minuty.
Facella mam konto na zalukaj, jak chcesz to Ci na pw podam, wtedy nie masz limitow :>
vicke, kinomaniak nie działa :<<<

Facella, na iitv.info jest dużo odtwarzaczy zawsze, tylko musisz wejść w "zobacz linki do pozostałych hostingów"
Ale wy tu dużo piszecie  😎 W sumie jak przeczytałam wszystko to mało co pamiętam i nie wiem co ja mam napisać.  😁

Co do rodziców i ich stosunku do koni-moje mają totalną olewkę na to. Tata czasem może konia pogłaszcze. Teoretycznie ich nie lubi, aczkolwiek moim skromnym okiem zauważyłam że się ich po prostu boi  😀iabeł: Mama jak to mama, czasem pogłaszcze, jak jeszcze ze mną jeździła do stajni/odwoziła i chwilę siedziała to potrafiła panikować, a sprowadzenie z padoku młodziaka u niej równało sie ciśnieniem 200/150 😀 Teraz już na to leją. Nie interesują się tym, czasem tata się zapyta co tam u koni. Ograniczają się jedynie do dostarczenia mnie na miejsce, a i to rzadko.

MaiiaF ja też proszę o fajne PW z sprawozdaniem, bo jestem ciekawa ogólnie.  😜


A ja dalej zdycham, baran dalej sie nie odzywa. Lipa ogólnie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2013 12:19
Heval, zawsze oglądałam na iitv, ale tam też playery z hd3d i maxvideo )-:

wilczyk, byłabym bardzo wdzięczna!  💘
Jak mam dobre oceny, a na początku roku takie miałam moja mama bardzo zaangażowała się w konie, woziła mnie 2-3 razy w tyg, czekała, rozmawiała z trenerka, kręciła filmy, robiła zdjęcia a potem jak zaczęłam angażować się w luzakowanie trenerce, odznake jechałam to zwalniała mnie z piątkowych lekcji, bo zawsze w czwartek wyjeżdżaliśmy a wracałam ok 22 w niedziele do domu. Jest przekochana, naprawdę. Szkoda tylko że ja zawaliłam, ale mam nadzieję że do marca ogarne oceny i wracam do tego co było  💃

No i musze ich namowić na konia, więc wracam do kucia. Mus to mus. Miłej niedzieli małolatki  🏇
equidore masz naprawdę świetną mamę.. 🙂
[quote author=Thestral link=topic=30353.msg1690678#msg1690678 date=1361097472]
To moja co wsiadam do auta po jeździe jak jej ni było, to stwierdza że spadłem. ;____:



Ooo,skądś to znam 😀 z tym,że ja mam dwa swoje konie i trzymam je u siebie.po każdej jeździe przychodzę do domu i wmawia mi ,ile razy spadłam...
[/quote]
Moja dokładnie to samo, zaprzeczam że nie spadłem, ale ona będzie się zapierać że spadłem.
Moi rodzice się chyba nie boją, lub nie znają tak koni żeby się bać. Klacz na hali mi się cofa, dęby mini staje. Tyłkiem do mojej mamy odwrócona i w jej stronę się koń cofa a rodzicielka moja na luzie stoi  😲
W sumie to ja bym się śmiała jakby mi ktoś zaczął wmawiać że spadłam. To takie... śmieszne  😂


Moja gorączka jest wspaniała. Co 15 minut wzrasta o 0.2'C.  🤔 Dobiła do 38,4'C.  😜
anioleczek to zrób sobie kąpiel w zimnej wodzie.
nie ma szans, ja jestem na to za słaba. W życiu nie wejdę do zimnej wody, choćbym miała w szpitalu wylądować. Swoją drogą to wszystko możliwe, bo jak tak dalej pójdzie to wieczorem dobije do 40'C, jak nie więcej. A wtedy szpital welcome! Wbrew pozorom, nie psychiatryczny.  😜 Dziwna jestem, wiem.
vicke   Marzeniami żyłem jak król
17 lutego 2013 12:56
MÓWIŁAM KURDE!
E tam, ja kiedyś miałam gorączke 40 i umierałam. A siostra 41 i skakała nade mną, bo jej już na mózg leciało troche  🤔wirek:
ALE ŻYJEMY  😁
Facella, często są też odnośniki na video.anyfiles.pl tam są za darmo, jest też odsiebie.pl wolno się ładuje, ale jest ok, czasem do putlockera. Trzeba sprawdzać 🙂

Na zalukaj jakoś mi nic nie chce działać :/
Czekam z utęsknieniem aż wróci kinomaniak
ja zawsze na zalukaj, ale konto mam, wiec wszystko chodzi idealnie 😀 (jak któraś chce dostęp to pisać  😁 )
gorączka chyba spada 🙁 albo termometr się popsuł.


Wiki mnie zostawiła i pozostało mi zamulanie samej  😕
wilczyk, a na zalukaj jest jakiś limit?? Czy co właściwie konto daje? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lutego 2013 14:50
wilczyk, za godzinę Ci się vip na zalukaj kończy, to przeze mnie, zeżarłam Ci jakiś limit?  👀
jak masz konto to nie masz limitów  😀
Facella nie, po prostu się kończy 😀
Jak tu cicho  👀
Cicho,wcięło nas wszystkich... ale lepiej sie nie rozkręcajcie,bo ja niby pad szyję i jak się wdam w rozmowę,to go nigdy nie skończę  🏇
no i mam już dość-nie mam pomysłów na jazdy,kobył chodzi pod siodłem codziennie i moja głowa wysiada,jak urozmaicić,a dośc już mamy tej monotonii...
iskierkowa czyżbyś szyła pady?  😍
Jak na razie uszyłam sobie dwie polarówki osuszające i zimowa w drodze 😀
Ale pady-dopiero drugi,kolor jak Eskadron Lime-green.A jak skończę tego to zdubluję sobie Anky chocolate!  😎
Liczę na jakieś zdjęcia  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się