Kącik Małolata...:D

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 14:15
kucyk, no mama się zgodziła w klubie. Właścicielem jest mój dziadek tego klubu, aczkolwiek wynajmuje. Więc będzie biba  😜
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:15
"Przepraszam jeśli nie piszę na temat .
Witam . Chciałem wam opowiedzieć moją historię , i prosić o pomoc .
Mam 13 lat , i dzisiaj dowiedziałem się , że odeszła na ten " lepszy świat " moja klacz - Akacja . Była bardzo miłym , posłusznym konikiem polskim - ale odeszła . Byłem samoukiem . Robię bardzo dużo błędów , i chciałbym , jeśli ktoś ma kilka koni to żeby mnie pouczył - mi bardzo na tym zależy . Ale jest problem . Mój ojciec umarł kiedy miałem 10 lat . Żyję tylko z mamą , która ledwo łączy koniec z końcem , nie mam pieniędzy żeby kupować sobie jazdy , i nie mam pieniędzy na sprzęt . Dlatego chciałem się spytać , czy ktoś nie chciałby mi pomóc i mnie uczyć ? Wiem , że to jest propozycja dość dziwna , ale odwdzięczył bym się jak tylko bym mógł .
Ludzie o dobrych sercach - proszę o pomoc .  smutny
Wszelkie informacje na PW .


Dziękuję ..." --> wpis Prestige'a w wątku o nowym domu dla konia (?).
Hermes pijona, tez siedzę w piżamie.  😎
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 grudnia 2010 14:19
Najyżej po kobyłe pojedzie moj chłopak z Nikolausem 😁 a ja sobie spokojnie* na nich poczekam 😁
* ładnie mówiąc będę miała owsiki w dupi* i będę się kręcić po całej stajni spoglądając na zegarek 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 14:24
mils, o spoko. Może go trochę za bardzo zjechałyśmy....
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:25
Hermes nie, bo to było zanim jeszcze pojechał do tego szpitala. 😉 Prześledź jego wpisy, to sama zobaczysz. Aczkolwiek dzisiaj udzielił się w wątku "Ogłoszenia"...
I co napisał ?  😜
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:29
A nie wiem... 😀 Zresztą, nieważne, skończmy obgadywać ludzi. 😉
Dobraa, ale ja go o nic nie podejrzewam, ani jednego.
Zmieńmy temat... yy... ładna pogoda prawda ?
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:37
idziosława padłam! 😂
Tak czytam, czytam i włączyłabym się do rozmowy, ale nie wiem w jaki sposób i co napisać  😁

Jest fajnie  😅
pandora   czaprakomania...XD
19 grudnia 2010 14:46
idziosława no no, trzeba mu powiedzieć, żeby podniósł ręce do góry, bo znieczulica jeszcze do samej góry nie doszła...  😁

Vana musiałam zacytować bo leżałam na podłodze jak to przeczytałam  👍
pandora miałam to samo. Ja pożarłam czwarty kawał ciasta, będę gruba !  💃
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:51
Ja aktualnie gryzę swoje palce. Dziewczyny w wątku o termobutkach tyle dobrych rzeczy gadają o ESach, ze jak już do mnie przyjdą, to chyba wydrę się na kuriera, dlaczego mam je dopiero teraz? 😁 Btw facebook mi powiedział, że od dzisiaj zrywam z jeździectwem! 😲
pandora fajnie  😁 jeszcze bym sypnęła jakimś żarcikiem, ale ni ma do czego  😉


Muszę czytać 'Zbrodnię i karę', 450 stron, przeczytałam 25 i jak na razie jest o... Rosji i kobiecie lekkich obyczajów  😜
Ja aktualnie gryzę swoje palce. Dziewczyny w wątku o termobutkach tyle dobrych rzeczy gadają o ESach, ze jak już do mnie przyjdą, to chyba wydrę się na kuriera, dlaczego mam je dopiero teraz? 😁 Btw facebook mi powiedział, że od dzisiaj zrywam z jeździectwem! 😲

Właśnie widziałam twój bulwers w wątku o termobutach  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 14:54
A ja się nie pochwaliła, ale wczoraj skakałam po bodajże 2 miesięcznej przerwie. 😅
Hermes brawoooo  💃 i jak było?
Ja nie jeździłam od 3 tygodni, ale nie marudzę 😉
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:56
Hermes i jak szło? Ja nie skakałam już... 4 miesiące! 😁
idziosława no, jestem zbulwersowana, jak nigdy. 😀iabeł:
Ja nie będę jeździć przez 3 miesiące, propably.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 grudnia 2010 14:57
Vana, było cudownie chociaż Siwy trochę mnie wkurzył, ale wybaczam mu. Zwalił tylko 2 razy! I skakał taaak mięciutko i płynnie  😍
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2010 14:57
idziosława why?
Hermes wybacz, pogubiłam się... 😡 Jaki Siwy? 👀
idziosława gdyż ponieważ?  😉
Vana, było cudownie chociaż Siwy trochę mnie wkurzył, ale wybaczam mu. Zwalił tylko 2 razy! I skakał taaak mięciutko i płynnie  😍


No to fajniutko  🙂

A ja zaraz po świętach wybywam na Kraków i nawet nie wiecie jak się cieszę  😍



Edit:  😵 znowu post pod postem...  🤬  😡
Gdyż ponieważ dlatego że:
1. Nie ma hali, w taką pogodę tylko stęp i kłus, przynajmniej u nas.
2. Mam tą propozycję fotografa w teamie mojego kolegi.
3. Zbieram trochę kasy, więc nie dzierżawienie (?) przez jakiś czas trochę może mi dać.
Vana będziesz w Krk i nic nie mówisz do tej pory ?
edit: 4. Ostatnio prawe kolano nie pozwala mi na wysiłki fizyczne.
Vana dopiero teraz masz Zbrodnię i karę? Ja ją miałam w 1 klasie. Gorszej książki w życiu nie czytałam, więc doczytałam do połowy i zostawiłam. Jak łatwo się domyślić ze sprawdzianu z lektury dostałam 1.  😁
Flygirl mi tam się na razie podoba, kręci mnie nazwisko głównego bohatera  😂
idziosława w sumie nie wiem dlaczego dopiero teraz piszę, ale i tak pewnie nie wyrobiłabym się na żadne re-voltowe spotkanko niestety  👀
pandora   czaprakomania...XD
19 grudnia 2010 15:07
ech internet mi zaczął mulić ... ja lece ...
na razie Małolaty  😅
I tak chyba nic nie wskazuje na to, że jakiekolwiek się odbędzie.
Raskolnikow! Zbrodnia i Kara mi się strasznie podobała, właściwie od tej książki zaczęła się moja ogromna fascynacja Rosją. Lepsze to, niż wypociny Mickiewicza, którego twórczość męczę już chyba drugi miesiąc... 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się