Ogłowia

asds   Life goes on...
16 czerwca 2010 07:20
A mi na dziś rymarz powinien zrobić nowy pasek do szweda  😅


Ktos wie gdzie dostanę żelowe podkładki na potylicę?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 11:01
asds http://www.horsehouse.pl/Katalog/Kon/Akcesoria-do-oglowi/?pa=2 na samym dole po lewej 🙂 tylko nie wiem czy o takie coś ci chodzi, bo to raczej neopranowa podkładka.
asds   Life goes on...
16 czerwca 2010 13:31
Merci!  :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 13:41
ewentualnie może ta podkładka żelowa, co jest rząd nad tymi neopranowymi mogłaby się nadać też na pasek potyliczny 🙂
asds   Life goes on...
16 czerwca 2010 13:43
Na razie mnie rozłozyła ze przy cenie podkładki  około 9zł musialabym zapłacic prawie 19zł za wysyłke  🤔wirek:


xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 13:47
Te przesyłki to zawsze największy koszt :/
Mnie zainteresowała ta żelowa pod nachrapnik i tak sobie próbuje wyimaginować czy pasowała by pod szwedzki i czy miałoby to jakiś sens hmm. Ogólnie jak patrzyłam to na potylicę ta żelowa też powinna być dobra, tylko krótsza jest na pewno od tej specjalnie na potylice..
asds   Life goes on...
16 czerwca 2010 13:48
Ja się zastanawiam nad podkładka (ta neoprenowa by luks była) co mam ogłowie rurkowe i by było luksusowo
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 20:18
Dotarło do mnie ogłowie Artemis i jestem pod wrażeniem!  😍 i stwierdzam, że chyba podkładki teraz mi nie będą potrzebne, bo jest mega miękkie 🙂
A ja czekam na nachrapnik od rymarza, którego poleciła tutaj elwarka, cena przyjemna, krótki czas oczekiwania, zobaczymy jak wygląda na żywo i jaka jakość skóry😉 Zdam relacje 🙂
A moj kon po raz kolejny potwierdzil, ze jest niewymiarowy.
Przymierzylam Artemisa (piekny jest tak swoja droga). Wzielam COB. I......
Nachrapnik i tak jest za duzy, bede musiala podorabiac dziurki, bo na upartego to bym mogla mu go ze dwa razy wokol pyska zawinac. Natomiast naczolek nie opada..... bo lezac normalnie na plasko jest na styk.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 20:41
Ja wzięłam xfull, ale jak tak patrzę na obwód tego nachrpnika to jest megaa.. :P nie potrafię niestety na oko stwierdzić czy będzie dobry czy za wielki na mojego łośka, jutro przymierzę i się okaże. Tylko  z tego co tak patrzyłam to nie ma zbyt wielkiem możliwosci dorobienia dziurek w nachrapniku.
Kurcze.... dlaczego tak duzy kon ma tak maly i jeszcze niewymiarowy leb??
He??

xequus, nachrapnik jest przeogromny.
Klami, dlatego w takim przypadku najlepiej ogłowie od rymarza i po problemie ;]

my chyba będziemy zmuszeni do meksykana na stałe :< w szwedzie wczoraj był przeokropny BUNT! Chciałam pojeździć w hanowerze, ale niestety w stajni tylko duuży jest :< po za tym mój delikates się obtarł od szweda  🤔
jakaś masakra nachrapnikowa...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 czerwca 2010 21:41
Kurcze, z drugiej strony już teraz w full miałam wszystko na ostatnie dziurki(a i przy tym podgardle było i tak za ciasne)... wiec moze xfull okaże sie 'idealny'...
W sumie jak tak czytałam wątek o ogłowiach i ogólnie o Hooks, to raczej stwierdzone było, że rozmiary zaniżone 🙂 no ale okaże sie jutro 🙂
Ma ktoś może to ogłowie : http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300672&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Jak się sprawuje ?  😉 :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
17 czerwca 2010 17:43
Umarłam  😍 Gold Medal Artemis rządzi 😉 szkoda tylko, że mój koń ma tak szeroki łeb, że naczółki opadające nigdy opadające nie są  🤔wirek: ale za sam nachrapnik dałabym się poćwiartować i za okrągłe szycia mmm  😅
i powiem wam, że ten xfull na mojego wielkoluda jest idealny - biorąc pod uwagę, że normalne polskie full'e były dla niego na ostatnie dziurki  😉

 

taa... i to co ostatnio uskuteczniamy czyli wożenie tyłka stępem, bo mam noge w gipsie... :/
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/3612e33e/m3 kopia.jpg.html][/URL]


margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2010 18:30
gdzie najszybciej kupie nachrapnik zaciskowy szeroki czarny ze skosnikiem?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
17 czerwca 2010 18:36
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2010 18:46
czas oczekiwania do 2 tyg... jeszcze bym chciala bez kolorowego podszycia...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
17 czerwca 2010 19:43
ale tam możesz czarne podszycie wybrać 😉 czyli nie bedzie kolorowe
asds   Life goes on...
19 czerwca 2010 14:22
Nasze nowe ogłowie 😀






Ada   harder. better. faster. stronger.
19 czerwca 2010 14:32
asds, ogłowie jako ogłowie ładne, ale szczerze mówiąc rurka ginie na jego wielkim pysku.
asds, nachrapnik do góry 😉
asds   Life goes on...
19 czerwca 2010 14:44
rewie to nachrapnik nie powinnien leżec dwa palce od kości jarzmowej?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 czerwca 2010 14:47
dwa palce pod kością jarzmową, ale faktycznie wygląda na 3, w porywach 4 palce na zdjęciach 🙂 ale może takie złudzenie
rewie to nachrapnik nie powinnien leżec dwa palce od kości jarzmowej?


z tego co wiem to max 2 palce, ale zwłaszcza jak się używa krzyżowego powinno się go dać wyżej (ale tak aby nie dotykał kości) żeby krzyżowy nie uciskał na chrapy.
asds   Life goes on...
19 czerwca 2010 15:04
To zapinałam na dwa palce, ale jak mówicie jeszcze wyżej to z dziurkę go podciągne 😉
tak jeździłam, teraz mam jeszcze dziurkę wyżej:

Rewir strasznie mi sie to zdjecie spodobalo!

a tak, zeby nie bylo  🚫 czy to oglowie od p.Marka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się