Ogłowia

Tak, czteroletnie 😉
Zdjęcie autorstwa deb.
gdzie kupię jakiś naczółek ozdobny, który ma więcej niż 45cm?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 10:01
u forumowego Bogdana 🙂
a czy robi jesze?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 10:03
robi,robi,wal śmiało na pw do Bogdana,ja już jestem w ich produktach zakochana.
masz jakieś zdjecie?  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 10:11
jeszcze nie,wczoraj dopiero złożyłam zamówienie...ale po siodle,popręgu i puśliskach - "dokładnie-takich-jak-chcieliśmy" nie mam wątpliwości,że będzie super.czekamy na tranzelkę dla V.

p.s. kiedyś na pewno crazy kupowała naczółki od Bogdana.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 czerwca 2010 12:17
Coraz bardziej skłaniam się do rurki od Pana Marka, parę pytań z mojej strony:
Rurka kosztuje 450 zł, gdybym chciała wodze rurkowe do tego plus dodatkowy nachrapnik to ile będzie mnie to kosztować? 550 zł? 600?  🤔wirek:
Mojej najładniej chyba w meksykańcu i tak się zastanawiam, jak wyglądałby rurkowy meksykaniec. To znaczy paski na kościach policzkowych szyte na okrągło natomiast paski na nosie normalne. Czy nie za bardzo udziwnione. I jeszcze jedno, czy Pan marek robi może naczółki bling-bling?  🙇

EDIT: ort.
450zł jest za ogłowie rurkowe razem z wodzami...
czy Pan marek robi może naczółki bling-bling?  🙇


było już mówione kila razy, że nie
Korsik mam nadzieję, że Bogdan nie będzie mi miał tego za złe, ale kiedyś w przypływie zachwytu zapisałam sobie fotki przykładowych naczółków na dysku 😡




Cudowne są 😜 dobrze wiedzieć, że Bogdan wrócił do biznesu.
też mam zapisane  💘

chciałam coś dla Korsyki, bo Młoda ma cieniutką plecionkę i myślę że taki jej pasuje
jaki naczólek dla takiej mordki? koniecznie na skórce

[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_6350.jpg?t=1277035005[/img]
jak myslicie- czy takie zapięcie na potylicy zda egzamin?
co jesli będe chciała podciągnąć wyżej nachrapnik a wedzidło zostawić tak jak jest? nachrapnik będzie wtedy przecież krzywo lezał bo sprzączka jest jedna..
pozdoba mi się jak to wygląda ale nie wiem czy jest funkcjonalne..
LOVELY, tylko jak robisz na miarę to coś takiego nie sprawia problemu, ale jak chcesz regulować, czy przekładać na różne konie to na pewno nie jest to dobre rozwiązanie. Ale tak nawiasem to wygląda super.
lovely, zwróć uwagę, że konie się obrócone w różne strony i na każdym ogłowiu jest sprzączka- czyli są po dwie na ogłowu, wiec nie powinno być problemu
a no własnie.. no to nie wpadłam  😀
jak dla mnie to nie wygląda na to aby był problem
bo przeciez masz dwa paski i zarówno przy pasku od nachrapnika jak i przy pasku od wędzidła masz dziurki
mysle ze zapinają sie niezależnie
777- ale sprzączka jest podwójna i gdyby sprzączka była tylko z jednej strony- z takie założenie wychodziłam zadając pytanie, to gdybym podciągneła nachrapnik a wędzidło opuściła to 'nidy rydy' żeby wszystko leżało równo, albo nachrapnik byłby krzywo albo wędzidło..
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
20 czerwca 2010 16:29
świetne rozwiązanie ze sprzączkami nad naczółkiem 🙂

a tak apropo, chciałam zapytać posiadaczy GOLD MEDAL ARTEMIS, czy zdarzyło się Wam, że jakiś krzystałek z naczółka wypadł? pytam póki co hipotetycznie, ale wolę wiedzieć, bo w razie czego póki mam jeszcze wszystkie to może da się zabezpieczyć 😉
a ja nieskromnie przyznam że ten drugi Bogdanowy naczółek z fotki jest w moim posiadaniu i sprawuje się super, nic nie odpada nadal wygląda jak na obrazku  💘


ma ktoś może fotki Bogdanowych ogłowi?
ile czasu mniej wiecej zajmuje P.Markowi zrobienie oglowia ?
moje niestety dzisiaj zginelo podczas pakowania konia do trajlera  😵
Z tego co wiem, obecnie nie szybko zrobi... ale najlepiej zadzwonić
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 17:43
Precelek, ja będę miała za jakieś 2 tygodnie,jeżeli tyle wytrzymasz 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 czerwca 2010 19:18
Więc jadnak zamawiam rurkę u Pana Marka. Tylko teraz, jak już wiem jak chce, żeby to ogłowie wyglądało, to boje się, że Rudej będzie przydko.  🤔wirek:

Marzy mi się takie tylko z szerszym nachrapnikiem ok. 4,5 zm bez podszycia, z białym podszyciem na nachrapniku i potylicy, i zapięciem od podgardla na dole. I jeszcze z lekko opadającym naczułkiem ze słynnymi pano-markowymi kuleczkami.;

Dla tej pani:



Jestem cała w nerwach, aż boje się zamówić  🤔wirek:
czy ktos moze mi podlinkowac zdj Bogdanowych naczolkow? :kwiatek:
equus - po miesiącu użytkowania na dwa konie kryształki się trzymają 😉
Zdj Faraa

Naczolek bogdanowy:


I nie - moja juz tranzela Pana Marka - Rurka

Ktoś
pewnie!

A jak z jakością skóry i ceną ?  🙂
czy ogłowie fair play Toscana ma skórę porównywalną do chevala
cieciorka   kocioł bałkański
20 czerwca 2010 22:51
bogdanowe:

ostatnie:



btw. wiem gdzie dostać takie kwiatki:


arivle, daj nagie zdjęcie z profilu, pokaż ogłowie jakie ci się podoba co ci konia ubiorę

bardzo nie podoba mi się rurka na koniu crazy


edit:  😁
http://www.stylowykacik.pl/kacik-jezdziecki-bizuteria-konia-c-63_121.html?osCsid=282d2c46a5e9d3807a97c921bb994fb2
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się