Konie zimnokrwiste i pogrubiane

kittajka, się załapała - gwiazda jedna 😀
.
glanek, śliczne! dobrze widzę, że to Marlena ze Strzałką? 🙂 ciekawa jestem reszty zdjęć!
.
O kurczęęęę, co za konisko,  pokaz ją/ jego w okazałości, wygląda na potężna klacz/ ogiera  😲
Niestety kolejny nieudany rok w naszej hodowli, straciliśmy Matrasa, skręt jelit....to chyba jakieś fatum, z roku na rok jest coraz gorzej...
.
Tylko,ze to słońce nie wschodzi od tamtego roku...Pocieszam sie,ze przyszły rok będzie lepszy ! Musi!
fajna klacz, jakie ma wymiary? Jacy rodzice?
Masz wiecej fot z tej sesji ?  🙂
.
Sio   nowe wcielenie marchewki
31 sierpnia 2013 09:18
glanek , co Ty mówisz? jakie zaśmiecać!! przecież tu TRZEBA (prawie obowiązek) wstawiać duuużo zdjęć TAKICH pięknych zimnokrwistych  :kwiatek:
glanek, no właśnie, trzeba, więc nie marudź! 😀 a najlepiej zaciągnij Marlenę tu do wątku, niech się chwali swoimi końmi 😉
.
No i dzięki Olce i ja się tu znalazłam ^^ 😀

A tutaj całe stadko grubasów 🙂😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
nutellaaxp, a gdzie więcej zdjęć z ostatniej sesji? 😉 Myślałam, że Strzałka jest starsza 🙂
harja mała zapowiedź Ewa dopiero wysyła ale zasypie nimi fbl 🙂
nutellaaxp łaaaaaa... Zdjęcia są piękne! To ostatnie mnie powaliło! 🙂
No to ja się przypomnę z moimi grubymi dziewczynkami 😉
.
nutellaaaxp jestes z okolic glanka? 🙂
glanek Jak na razie mam tylko te dwie panie 😉
Wróciłam z wakacji na Suwałkach , przywiozłam trochę zdjęć  grubasów z tamtych okolic, szkoda tylko ,że wszystkie konie,które spotkałam  miały spętane przednie nogi

Spętane, aby nie uciekły?
Edy tak z okolic glanka 10 minut drogi rowerkiem 🙂
Być. pewnie dlatego , tylko szkoda,że niektórym to aż się te sznury wrastały w nogi, a konie naprawdę ładne
.
Glanek u mnie niestety tez jest "debil" który puszcza konie ot tak samopas ale żeby mu daleko nie poszły to peta im nogi. 😤
kurcze nie ma na to bata, żadne przepisy nie zabraniają petac koni!!!Rozmowy z debilem nic nie pomagają.

Pare razy była uniego policja bo konie narobiły szkód np. facet mia stłczkę gdy konie nagle z za drzew wyszły na ulicę. Gośc zapłacił mandat przez krotki czas w ogóle nie puszczał koni ale od tygodnia znowu łażą spętane.
Żal mi tych koni i to bardzo.
Wydaje mi się, że samo pętanie takie straszne nie jest, gorzej jeśli używa się do tego sznura a nie specjalnych pęt 🙁
U mnie również nie widziałam spętanych koni, jedynie palikowane i nic poza tym.
.
🤔wirek:  hm... ja uważa to za absurd. Nie daleko jest szkólka jazdy konnej, dzieciaki nawet z instruktorem boja się wyjechać w terenik i przejechać obok nieznanych koni. Zreszta i ja stara mam pewne opory, nigdy nie wiadomo jaka będzie reakcja koni. Dalej, konie te chodzą po czyis polach, włoczą się po drogach, raz już doszło do stłuczki. Facet gdy konie wylazły mu dosłownie zza krzaków wjechał samochodem do rowu. No, po prostu uważam takie wypuszczanie koni za skrajna głupotę i brak odpowiedzialności.
.
próbowałam problemem zaisteresować burmistrza i nic, byłam na policji - tez zero reakcji (dostal tylko mandat gdy konie spowodowały zagrożenie na drodze) ba była tv nagrali krótki filmik ,puścili nawet w wiadomościach i co? I nic, problem jest cały czas. Nie ma na to bata. 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się