Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 kwietnia 2011 19:43
kujka - super Gil wygląda  😍 Więcej!

Brzask - świetna młoda, zwłaszcza te włochate uszka  😀 przypominaja mi uszy niejakiego Orana...

Hypnotize, Wendetta - gratuluję  😅

a my z rudą pozdrawiamy cały KR z samotnego terenu  🏇

wątek zamknięty
Severus - ale tereny mniam  😍

wątek zamknięty
Burza - aż za dobry  👀 I to zupełnie bez powodu😉
wątek zamknięty
Alice super Was znowu widzieć w robocie. Oby więcej takich jazd! Trzymam kciuki za Ciebie i Siwego.
I pięknie w stone!  😍
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 kwietnia 2011 19:57
polonez - las moze niewielki ale ja nie narzekam 😉 są fajne długie proste na galop i całkiem ładne widoki
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 kwietnia 2011 19:59
Hypnotize, Wendetta poinformujcie prosze niedoinformowana, dlaczego to taki BIG NEWS?  😡
Lov Ontario na bezrobotnym?
Alice sluzy Siwemu nowy domek!
wątek zamknięty
margarita
bo konie od 3 lat byly tylko pod nasza opieką , nie byly na sprzedaz i nigdy nie zanosiło sie na to że będą.

wątek zamknięty
Dziękuję dziewczyny, wszystkie :kwiatek: To był męczący i stresujący dzień, ale jestem przeszczęśliwa, że mogę oficjalnie nazwać się właścicielką najcudowniejszego harlaka pod słońcem 😀 Chociaż szczerze- nie za bardzo to wszystko do mnie dociera, czysta abstrakcja.


a przed nami kolejny dzień pełen wrażeń- jutro czeka nas przeprowadzka. Trzymajcie proszę kciuki, żeby wszystko poszło sprawnie i bez stresu :kwiatek:
wątek zamknięty
Severus, jaaak pięknie!

Alice, ot wiosna, super! Pięknie wyglądacie w tym fiolecie 😀

Na wasze nieszczęście też mam coś z dziś, jeździło mi się wprost epicko 😀 mina mówi wszystko


I galop, kłus



wątek zamknięty
wendetta
Ja juz nie mogę sie doczekać az tego Twojego herlaka zobaczę 😀 Bo tak po cichu powiem ze nawet za nim tesknię 😀
wątek zamknięty
Burza a gdzie się podziała grzywa Piorunowa? :P
wątek zamknięty
polonez, hihi dzisiaj poszalałam 😁 po jeździe zrobiłam jeszcze kucyki żeby ją ułożyć 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize, Wendetta gratulacje  😀
Burza faajnie ten Twój zwierz chodzi 🙂
Alice zakładaj skokówke i na zawody  🙂
wątek zamknięty
kasbeg, haha, na zawody skokowe to ja się nie nadaję jednak😉 Mooooże w wakacje jak już się rozskaczemy😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
29 kwietnia 2011 20:37
wendetta, hypno-cudowne wieści i bardzo, bardzo gratuluje  🙂
Alice-ależ jesteście ładni  🙂
Burza, kujka-fajnie koniska wyglądają, widać, że praca wre  🙂
MoniaaA-całe szczescie, że sytuacja juz opanowana i z Młodym wszystko ok  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:40
Burza, łoooo, jaki paker! Super 😀
wątek zamknięty
Lov, widzisz, jak przerwanie grzywy pakuje konia? 😎 polecam! 😀
wątek zamknięty
Burza
Piorun zdecydownie fajniejszy na wędzidle 😀 i super wygląda  😜
wątek zamknięty
Hypnotize, dzięki, w ręku też bez porównania, czysty szał 😀 przynajmniej mam szansę podnieść mu plecy, na haku jak inwalidka się czuję.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:46
Burza, kurde, muszę w koncu swojego przerwać 😁

Pan Czekoladowy 😉
wątek zamknięty
Bardzo z Siwym prosimy o trzymanie kciuków za ładne wejście do przyczepy 🙂 Jutro o 8 wyjeżdżamy, a już o 10 mam trening w nowym miejscu, więc nie możemy się zbyt długo pakować... Ciekawam jak Siwuś zareaguje.

btw. Być może już od lipca uda nam się zmienić stajnię nie tylko na wakacje, ale już na stałe. Taaaak się cieszę 💃 W tej sprawie również baaardzo proszę o kciuki!

Mój czempion:


Burza Wasz obrazek z każdą sesją jest cooooraz bardziej przyjemny 🙂
Wendetta, Hypno Gratulacje!!! :kwiatek:
wątek zamknięty
Mo B.
Trzymam kciuki 🙂 Dacie rade.
A Ty trzymaj kciuki bo jutro o 9 Wendettowy rudy zmienia stajnie i bedzie kumplem mojego rudego , wiec tez musi wejśc do przyczepy bez problemów 😀
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
29 kwietnia 2011 20:50
Mo B., trzymamy, trzymamy 😉
wątek zamknięty
Mo B., a z kim trening i gdzie? za stajnię- no pewnie że trzymam... brawo!
wątek zamknięty
Burza W Aro, z naszą regularną trenerką - chcemy się przez te 4 dni troszkę mocniej dobrać mi i Ickowi do tyłka, zwłaszcza do naszych galopów, a także sprawdzić jak będzie działał na wyjazdach.
wątek zamknięty
Alice uwielbiam Was w każdej postaci, skacząca kluska- bomba 😁 Świetnie wyglądacie, tyle czasu czekałam na Wasze relacje z "wracania do roboty" i się nie zawiodłam.

Burza
jaka zrelaksowana, mogła byś nie zsiadać, cooo? 😁

Mo B
. trzymam kciuki, a zdradzisz, co to za stajnia? Czy jeszcze nie ma konkretnych planów? 🙂

Ja jeszcze wrzucam film kawałka naszego przejazdu (do pomyłki, trenerka się załamała i nie nagrywała dalej :hihi🙂, straaasznie dużo moich błędów, ale za to jestem dumna z konia, który był nastawiony na jakąkolwiek współpracę z telepiącym się workiem kartofli na plecach 😡
wątek zamknięty
Mo B., aaa więc to Ty przyjeżdżasz 🙂 Będę jutro od rana, więc do zobaczenia w stajni 🙂
wątek zamknięty
Atamanka   :kwiatek:
wątek zamknięty
Burza, Alice - super wasze koniska wygladaja 🙂
Lov - wow, jednak zmienilas avatar ! 😀 (i kantar Juniora tez?  😁 )
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
29 kwietnia 2011 22:14
kujka baaardzo fajnie się Gil prezentuje 😀 Super, że kryzys zażegnany! Więc może czas na jakieś czworoboczki, hmmm? 😎
A tak w ogóle, to skandal, że do Was ciągle ktoś przyjeżdża w odwiedziny, a do mnie nikt! 👿 😉
Burza o Pioru 🙂 Już wróciliście do regularnych jazd?
Mo B. trzymam kciuki za Ickowe zadotłuctwo 🙂
Alice pięknie wyglądacie! I sweterek pod kolor 😜 Szał!
wendetta, Hypnotize gratulacje!!!
MoniaaA zdrowia dla młodzieńca :kwiatek:
Severus super tereny 💘 Droga w sam raz na galop 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.