Końska rewia mody cz. V (2011)

Piękne te Jarpolowe derki😉
Można samemu wybierac kolory? :>
wątek zamknięty
no to teraz mam mętlik w głowie , głosowo bakłażan wygrywa i mnie też się podobna , jednakże kojarzy mi się z sutanna księdzową  🤣
Mam jeszcze na myśli brązy ala nougat ale ciemniejszy + ciemno szara lamówka ...

Alice myślę że tak 🙂 chociaż nigdy tak nie zamawiałam od nich , ale słyszałam gdzieś że robią pod zamówienie.

korsik wydaje mi się że to samo , chociaż nie znam kolekcji starych i czapraki klasyczne to troche nie moja działka . Paskami tylko się różnią , może to kwestia produkcji.
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
26 kwietnia 2011 15:08
chyba zachorowałam.. albo raczej się wyleczyłam. od długiego czasu ŻADNEJ szmaty, żadnej wymiany, no nic! I wręcz gotowa byłabym tu i teraz sprzedać część czapraków jako 'nadmiar'  🤔wirek:
wątek zamknięty
Fatamorgana choco zostały same VS i DL, żadnej łezki 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2011 15:23
Olciiik, podziel się chorobą 🙂

szuwar, bakłażan! Nie kojarzy się z księżami 😉

Alice, tak, można zrobić na zamówienie inne kolory np. 🙂
wątek zamknięty
Mój w eskadronie brillant plum

i cotton limegreen


wątek zamknięty
fanką plum nie jestem, za to limegreen bardzo mi się widzi 😀😀
wątek zamknięty
siwy w horsage'owym palace blue + owijki anky ultramarine 2011, w siodlarni jeszcze pasowały  👿
wątek zamknięty
Poprzez czytanie waszego wątku chyba na tą szmatocholiczną chorobę zachorowałam! 🤬 🤬 🤬
Kupiłam sobie kilka dni temu sój pierwszy czaprak.Choć nieorginalny, ale dla mine śliczny!
Chyba kupię sobie przez was Violet'a!! 🤬
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
26 kwietnia 2011 18:10
Almerkowa violet to na praaaaawdę przecudny kolor!  😍

Ruda77 Nie lubię tej kolekcji, ale w plumie wam dużo bardziej do pyska niż w limegreen 😉

szuwar czarna! Bakłażan wygląda jednak jak płachta zdjęta z księdza (no chyba, że lamówka byłaby inna)  😁

druzalkowa pasuje! Czego się czepiasz. Fajnie wygląda 😉
wątek zamknięty
Zgodzę się z Maddie- limegreen to zdecydowanie nie Wasz kolorek.

A mi marzy się ten:
http://allegro.pl/czaprak-chooze-wszechstronny-pikowany-horze-i1560780715.html
Wg. mnie to Wspaniały kolor na "moją" karą
wątek zamknięty
Almerkowa, uważaj, bo szmatoholizm jest bardzo zaraźliwy.  🙂
Ja jestem w stajni przodownikiem, chociaż mam tylko 6. Ostatnio koleżanki rozmawiając o mnie stwierdziły, że 'jak widzisz w stajni ładny czaprak, to znaczy, że to jej'.  😁  A wczoraj na facebooku prowadziłam ciekawą rozmowę z dziewczyną: błagała mnie, żebym powiedziała, skąd biorę czapraki. Jak jej powiedziałam, że ze sklepu, to zaczęła jęczeć, żebym powiedziała z jakiego.  🤔wirek:  To taki problem wpisać w google 'sklep jeździecki' i sobie poszukać tych czapraków, co ja mam?  🤔  Oni chyba myślą, że ja je biorę z jakiegoś zakazanego źródła czy coś w tym guście.  😀iabeł:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2011 20:27
altiria, mafia i przemyt przecież  😎 część forumowiczek to kanałami z anglii i holandii. te sprytniejsze w 'niepozornych' paczkach z niemiec  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2011 20:28
Altiria, no zakazany owoc jak nic  😎

Ruda77, mnie tam się podoba w obu wersjach, ale chyba jednak ciut bardziej Limegreen 🙂
wątek zamknięty
Łezka chyba nam nie za bardzo pasuje... :/

wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 kwietnia 2011 22:26
Pasuje!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2011 22:29
Klami, no co ty! właśnie ekstra wygląda!  😜
wątek zamknięty
A nie jest jakoś tak..... goło ?? On długi i szeroki jest, nie ginie taka mała łezka ??
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
26 kwietnia 2011 22:32
Mnie trochę razi fakt, że podkładka wyjeżdża za czaprak, ale poza tym ok.
wątek zamknięty
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=41891.msg991684#msg991684 date=1303853560]
Mnie trochę razi fakt, że podkładka wyjeżdża za czaprak, ale poza tym ok.
[/quote]

Każdy mattes wystaje poza czaprak, taka uroda.

Klami idzie się przyzwyczaić. Ale nie ma co się oszukiwać, vs lepsze 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2011 22:38
nic na nim nie ginie 😉 i nie jest znowu taki długi. już mu nie ujmuj 🙂
wątek zamknięty
Nie wiem. Jak widziałam "na żywo" osiodłanego to jakoś mi sie nawet podobało, ale jak przeglądam zdjęcia to już nie.

Lanka_Cathar, mattes L jest dłuższy chyba od wszystkiego, także tu nic nie poradzę niestety.
wątek zamknięty
Ramires dzięki wielkie.
Już chyba nigdzie jej nie znajdę... noo trudno  🙄
klami vs pewnie byłby lepszy
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 kwietnia 2011 23:00
Klami, pokaż więcej zdjęć. mnie się naprawdę podoba i uważam że bardzo pasuje do jego kształtów 🙂

mattesa M nawet ciężko ułożyć tak żeby nie wystawał (ja mam M. zdjęcia są w mojej galerii)

Ruda77, w limegreen super! 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] uciszenie do czasu usuniecia nieregulaminowego podpisu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 08:32
Klami, mi się bardzo podoba!
wątek zamknięty
Klami, w łezce wam super extra serio...
mi się strasznie cottony vs nie podobają, pod niektórymi siodłami jak koc wyglądają takie wieeelkie są przy niektórych skokówkach..
a ja mam zjęcia nareszcie w łezce nightblue/moon dzięki kochanej noen , która nas wczoraj odwiedziła i popstrykała  :kwiatek: jak będę miała chwilkę to coś wstawię  😀
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
27 kwietnia 2011 09:36
a nie pomyliło Ci się z VSD  🤔

jeszcze nie widziałam żeby VS jak koc wyglądał...

wątek zamknięty

tutaj na przykład widać co miałam na myśli - za dużo mi tego czapraka przed tybinkami.

Armania w łezce nightblue/moon
wątek zamknięty
Do tego Brillianta będą pasowaly białe owijki czy bardziej kremowe. I gdzie owe mogę znależć?  :kwiatek:



Zdjęcie pożyczone ze strony sprzedajemy.pl
wątek zamknięty
kremowe kremowe!  😍
wiem ze sa na konik.com.pl jezeli chcesz kremy eskadronowe
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.