Końska rewia mody cz. V (2011)

Dziękuje emuu   :kwiatek:
A pasujące cremowe nieeskadronowe?  😉
wątek zamknięty
Hmm podobne będą z pewnością BUSSE polo kremowe (ok 55 zł). porównywałam je do prawda tylko do owijek eksadrona i do cottona creme z nowej kolekcj (tego z fiotelową lamówką) i były perfect 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
emuu wszystko zależy jak się konia osiodła,

Ącki w stone
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nikitaa będą pasować ivory globala, ma je minerwa m.in.
wątek zamknięty
Rudka w rosa/ umbra/creme 😉
zima mi sie w nim niepodobala ;c, a teraz nie wiem,,., ;p

fota za duza
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] znowu za duze zdjecie
wątek zamknięty
Natt92Przez ten piach zginęły ochraniacze które dodają tu dużo uroku, generalnie piękny komplecik smoku, choć ja nie przepadam za kolorem umbra. Myślę że zimą ładniej się "odróżniał" od otoczenia (ja też owielbiam żeby czaprak był wyraźny, nie zlany z koniem czy z otoczeniem własnie)
A jak Ci się podoba Armaniuch w łezce od Ciebie? (na poprzedniej stronie dodałam)
wątek zamknięty
Mam pytanie- czy dostanę gdzieś jeszcze nowe owijki eskadrona w kolorze petrol :kwiatek:?
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 17:47
Naturalsi też szukam i już raczej szans nie ma 🤔 Jakbyś jednak gdzieś coś znalazła - daj znać 😉

b]xxagaxx[/b] fajnie wygląda w stone 😉
wątek zamknięty
Eskadronowych ciężko będzie dostać petrol, ale fajnie pasują też waldhauseny turkusowe i busse emerald  😅
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 17:51
emuu nie gadaj  😎 Lecę poszukać.
Chociaż mimo wszystko to nie to samo co Eskadronowe owijki - nie ta jakość i przyjemność zawijania  😎
wątek zamknięty
EMU slicznie  😜 ona naprawde czadowo wyglada w lezkach. moja ruda jest chyba na nie roche za gruba, ale kto wie.. moze kiedys sie na lezke skusze. a Armaniuch boskoo <3
wątek zamknięty
Co wy mi zrobiłyście?! Byłam pewna, że łezki mi się nie podobają i co teraz? Mam ochotę na łezke >; Chyba na lato nie będzie to głupi pomysł?

Czy znajdę gdzieś łezkę chilli?

edicik.
wątek zamknięty
Łezki rządzą !!! Ja mam tylko dwie a mam ochotę na następne 3 conajmniej  😍
Ciężko chili dostać, ja już nie widziałam i fuksem otrzymałam taką jako premie na boże narodzenia i teraz dopiero doceniam  😅
Łezki moim zdaniem pasują do koni "w kwadracie" nie długich i nie brzuchatych, i koniecznie do sporych siodeł, te z płaskim siedziskiem i dużymi tybinkami jakoś źle mi w łezkach leżą.
Ujeżdżeniowcy za to w ogóle nie mogą mieć łezek biedaki  😂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 kwietnia 2011 18:47
emuu wszystko zależy jak się konia osiodła,

Ącki w stone


zabije Cie!! Ja też chce tego brillanta i to wlasnie vss a wszedzie juz tylko VSD 😵
wątek zamknięty
Zairka no i dobrze 😀 Grociszowi będzie super w stone 😀😀 A fakt ze kosztował mnie nieco ponad 140zł  też dodaje mu uroku  😁 😁

natt
mi się średnio widzi. Też zdjęcie średnio oddaje całość. Zrób postojowe, wtedy będzie można ocenić 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 19:02
xxagaxx, bardzo fajnie w Stone 🙂

natt92, nawet mi się podoba 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 kwietnia 2011 19:20
aga gdzie 😕 kiedy? 👀
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 19:25
Ufff... Upolowałam nowy komplet petrol z OWIJKAMI. I nie muszę już się bawić w poszukiwania.

I chociaż strasznie lubię Anky, podobają mi się, to się zastanawiam czy swojej Stone grey nie sprzedać. Na karym jest tak... bez szału. Jedynie na gniadej wygląda bosko, ale tutaj znowu problem - kurcze nie mam owijek i nie idzie nigdzie dostać!  🤬
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 19:30
Maddie, nie mów, ja lubię Stone Grey na moim 🙂 Jest taki elegancki 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 19:43
Livia elegancki to już mamy ES black-slate i to aż za  😁
No i można powiedzieć, że Lami-cell też elegancki (swoją drogą - uwielbiam go!  😍 )


(Przepraszam za ZIMOWE zdjęcia i za mój niemniej dziwny strój na drugim zdjęciu - tak jakoś nam wypadło  😁 )
wątek zamknięty
Zairka na ebayu 😉 a raczej ze sklepu niemieckiego. Już dawno temu zamawiałam, było ogłoszenie i o mały włos niewypaliło bo chętnych nie mogłam zebrać. Były po 30 euro vss i vsd stone i nightblue 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 kwietnia 2011 19:56
pamietam miałam zamawiac z Toba wtedy nightblue 😵
ja tez dorwe... ale na ebayu jak bedzie grupowe i dobra cena 😂
wątek zamknięty
Maddie
Ufff... Upolowałam nowy komplet petrol z OWIJKAMI.


Gdzie 😀iabeł:?
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 20:00
Naturalsi Od nas z ogłoszeń 😉
wątek zamknięty
pamietam miałam zamawiac z Toba wtedy nightblue 😵
ja tez dorwe... ale na ebayu jak bedzie grupowe i dobra cena 😂


grupowe?? Na to już nie licz. Sklepy ich już nie mają, teraz jak już to tylko od prywaciarzy na ebayu.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 kwietnia 2011 20:17
no to pozostanie w strefie marzeń bo naprawde zaciskam portfel, i juz nie przesadzam 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2011 20:49
Maddie, fakt, ale i tak to fajny odcień ten Stone grey 🙂 Slate na was super! A Lamicell troszkę wygląda na przymały 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
27 kwietnia 2011 20:53
Livia dziękuję  :kwiatek: chociaż ja ciągle nie przekonana, bo po prostu ginie a sprzedać nie mogę 😉
Lamicell może mały się wydawać, bo mam siodło wszechstronne (czyli zwykłe, najtańsze) i ma ono na dodatek długie tybinki. Możliwe, że będę wymieniać, bo mnie to siodło denerwuje. Muszę poszukać jakiejś fajnej skokówki chyba 😉
wątek zamknięty
Pomocy!
Mam taki fioletowo-śliwkowy czaprak (nieorginalny) i chcę sobie kupić do niego owijki eskadrona
I nie wiem , jakie będą mi bardziej pasować
-Lavender czy Oberżyna
Pomóżcie, proszę, bo jak nie mam pojęcia 😡
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.