Końska rewia mody cz. V (2011)

Minosia mi też właśnie się dobrze widzi ten padzik na moim koniu, ale ciekawa jestem jak by to wyglądało "w realu"
może znajdzie się jakaś dobra dusza która potrafi pobawić się photoshopem  👀  😁  :kwiatek:
wątek zamknięty
chętnie bym pomogła, ale jakby to wyszło z moim talentem  😂  🤣
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
17 czerwca 2011 23:01
wzięłam inną fotkę, bo tą mi łatwiej było przerobić :kwiatek:
wątek zamknięty
Noen dziękuję, dostałam jeszcze od Bay 🙂


no i teraz (jak zwykle?!?) nie jestem przekonana  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 czerwca 2011 07:03
Precelek bardzo fajnie, bierz  🙂

juliadna nieciekawie z tymi nowymi cottonami. Ciekawie jak będzie z antracytem  🤔
wątek zamknięty
Precelek
według mnie wygląda super 😀 ja bym brała
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2011 09:39
juliadna, strasznie z tym aubergine  😲 tak naprawdę to to powinno się w eskadronie reklamować! bo przecież użytkowany z zaleceniami. prany wg wskazań i co?
u mnie w stajni dziewczyna ma navy. dość często w nim jeździła. nie widziałam żeby coś się działo. jak pojadę do łodzi w lipcu do 'obczaje' bo sama taki chciałam.

Precelek, szał będzie! tak samo ten pad pasowałby dla konia Anyy, tylko z granatowymi owijami.
wątek zamknięty
Precelek, zdecydowanie kupuj! zawsze może iść do ogłoszeń.  😉


Z oberżyną mam dokładnie tak samo..  🤔
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2011 10:00
dziewczyny przecież to jest normalnie wadliwy produkt! dlaczego nie złożycie reklamacji? chociażby grupowej? zróbcie zdjęcia i wyślijcie mailem jako dokumentację. albo niech wam wymienią na nowe (o ile to ma sens  :icon_rolleyes🙂 albo poprzez porozumienie ze sklepem pieniądze. bo to nie wina pośrednika tylko producenta oczywiście.

sandru, możesz wstawić zdjęcie swojej? najlepiej nie pod siodłem?
wątek zamknięty
sei, mogę, tylko później, bo właściwie już powinnam wychodzić..  😵  😁

Mam łezkę, prawdziwy kolor oberżyny jest już tylko pod siodłem..
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 czerwca 2011 10:56
sei ma rację, reklamujcie, tak nie może być.
Do właścicieli pozostałych szmatek z nowej kolekcji - też się z nimi tak dzieje?
wątek zamknięty
ej, no co wy 😉 połączenie granatu z cukierkowym różem? 😉 fuuuuj 😉
sei, dzięki za komplimanta dla Gerko ale akurat granat + cukierek dla mnie byłby nie do przejścia 😉 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 czerwca 2011 11:37
rozumiem cię 😉
tzn. mnie osobiście ten pad się baaardzo podoba. ale w życiu bym na rudego nie zarzuciła.
strasznie podoba mi się też jarpolowa malina i [url=http://jarpol-konie.pl/share/produkty/8/róża.jpg]róża[/url]. kombinuję jak to zrobić żeby te kolory gdzieś wepchnąć. ale no niestety podobają mi się tak o. a na koniu znów będę marudziła że za słodko  🙄
jakby ktoś miał pomysł na połączenie róży z 'czymś' dla rudego i najlepiej żeby to nie był granat to jestem otwarta na propozycje  😎
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 11:52
Aaaa trzymajcie za mnie kciucki kochane :kwiatek:

Właśnie naprawiam swojego Lemona... Kupiłam na allegro Lemona DL z uszkodzoną lamówką. Miało się to "dać z łatwością naprawić", ale okazało się, że przy Niciakowym koniku w ogóle nie ma lamówki. Wygląda brzydko więc plan mam taki: wycięłam kawałek lamówki z drugiej strony z miejsca gdzie przechodzi popręg i naszyję to koło konika, a w to miejsce, z którego wycięłam lamówkę naszyję oliwkową, jednokolorową. Jest stres, ale dam radę 😀.
wątek zamknięty
Gagulec koniecznie pokaż efekt końcowy!
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 18:34
Ufff gotowe xD

Materiał do przeszczepu pobrany stąd:



I przeszczepiony tu:



Jutro jak pogoda dopisze pocykam fotki na modelu 🙂.
wątek zamknięty
No i jest ładnie  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2011 19:00
Gagulec zaskakujesz !! Gratulacje , wygląda super !!
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 19:01
Myślę, że na koniu nie będzie prawie nic widać 🙂. Specjalnie materiał do transplantacji pobrałam z miejsca, gdzie idzie popreg i gdzie go nie podciągam - żeby sie nie popsuło 🙂.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2011 19:38
to ja mam inne zdjęcie Diadema w polopadzie moon + owijki navy(navy-green)


wątek zamknięty
Precelek a mi jakoś ten komplet nie pasuje... sam granat ok ale z różem coś nie teges.

juliadna super, lubię takie stonowane kolory 😉


A do mnei leci stary petrol!  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 czerwca 2011 20:01
juliadna, fajnie, ale fajniej w Ocean 🙂

Swoją drogą bardzo ładny kolor ten Ocean i chyba nakręcam się na niebieskości dla mojego  😵 Bo fiolety te, ktore były kiedykolwiek Ankowe, to już mam  😵

Gagulec, mistrzowski pomysł 😉

No i co do Aubergine, ja dopiero miałam go kilka razy na koniu i raz prałam, póki co nie widać nic, ale jak wyblaknie... to ręce mi opadną. I będę reklamować.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2011 20:03
Livia jutro może mi się uda zrobnić foto oceana na jakimś ciemnym koniu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 czerwca 2011 20:08
juliadna, o, fajnie 🙂 Będę wdzięczna - chociaż umieram na myśl, że mi się spodoba i znowu będę musiała szukać 😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 21:15
Livia - ja tez sie chyba załamię jak mi oberżyna wyblekanie bo pokochałam dziś ta szmatę  😵

A ma ktoś fotke takiej wyblakłej oberżyny? Ktoś pisał, że pod siodłem wygląda normalnie, a tam gdzie operuje słońce to wyblakło... Mogłabym prosić o wstawienie fotki?? Bo jak tak to oberzyna będzie na bezsłoneczne dni 😁 . Chociaż mam nadzieję, że nie będzie blaknąć... Miałam poprzedniego Niciaka Starlighta dwa lata, prałam co dwie jazdy, najpierw szorowałam szczotką, a potem do pralki, parę razy w 90'C i nic kompletnie mu nie było, ani sie nie skurczył nawet... Wszystkie inne cottony które miałam krócej podobnie - prałam, używałam... i nigdy im nic nie bylo...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
18 czerwca 2011 21:16
Gagulec kilka stron temu bodajże juliadna wstawiała fotki nowej oberzyny i obecnej  😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 21:17
Dzięki, dzięki, już szukam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek ja się wyłamię i powiem że coś mi nie pasi. Chyba ten róż za 😀ziecięco cukierkowy" jest.

juliadna ja bym postawiła na szare owije 😉

Gagulec super Ci wyszło 😀 ja to taki antytalent jestem ze szok, w życiu bym się za coś takiego nie zabrała.
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 22:02
xxagaxx - a wiesz jak mi się rece trzęsły ze strachu, że popsuję xD
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
18 czerwca 2011 22:05
Cotton Petrol. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.