Końska rewia mody cz. V (2011)

tym razem to może być dobry ślad 😉 w tej kolekcji ma być bordo i złamany złotem beż 😉
wątek zamknięty
widzę, ale nie sądzę, żeby cała kolekcja eskadrona składała się z brązu, stalowego niebieskiego i białego - a takie kolory przeważają w pikeurze, przynajmniej tym, który widziałam kilka miesięcy temu
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 sierpnia 2011 20:53
Ja tam z ekscytowaniem się zaczekam na wieści od kcj90 😉
wątek zamknięty
croopie daj link do tej kolekcji pikeura bo jakoś nie mogę znaleść  😡
wątek zamknięty
W poprzednim katalogu pikuer'a również był eskadronowy akcent, ta najnowsza kolekcja wpleciona bardzo dyskretnie w tło, a na końcu dwa zdjęcia kolekcji  😁
wątek zamknięty
Frania, narazie ogłosili na facebooku http://www.facebook.com/media/set/?set=a.136774613082362.29519.100002494717126

Mnie się wydaje, że to dobry trop - pod spodem leży granatowy czaprak a obok granatowy kantar. 😉 Jeśli będzie taki brillant jak widoczny na tym zdjęciu, to i ja znajdę coś dla siebie 🙂
wątek zamknięty
Geronimoo jeszcze apropo tego royala to tamte 2 foty wogóle nie oddają koloru.Ja mam royala VSS, jak chcesz moge porobić foty 🙂
wątek zamknięty
Geronimoo jeszcze apropo tego royala to tamte 2 foty wogóle nie oddają koloru.Ja mam royala VSS, jak chcesz moge porobić foty 🙂


jak nie oddaja jak oddają?? Tak wygląda royal z w zależności od światła.

to zdjecie też z galerii xxagixx

wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
22 sierpnia 2011 23:11
nie dostałam jeszcze żadnych info ale ich pogoniłam, żeby mi tu szybko odpowiedzieli co i jak 😀 myślę, że jutro powinnam dostać maila....  😅

wątek zamknięty
i co z mejlem ?  💃
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2011 08:01
Naciau  sklep otwieraja o 11😲0 więc jeszcze troche tzreba poczekać  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 sierpnia 2011 09:00
Godzinkę jeszcze 🙂
wątek zamknięty
trelemorele nadal srednio :/ royal to jest taki widoczny, mocny niebieski i raczej nie ma za bardzo połysku. a xxagaxx ma royalblau o ile kojarze a nie royala z nowej kolekcji.
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
23 sierpnia 2011 10:02
😎

hehe a ja znaaam już 😀

pierwsza kolekcja to granat, bordo, biel jak już wspominałam wcześniej a druga kolekcja to 'malina w czekoladzie'.
Niciaki pojawią się w kolorach kiwi z tego co zrozumiałam i jeśli dobrze zrozumiałam 🙂
wątek zamknięty
kcj90 szaaaaaaaaaał 😜 szczególnie niciaki 😁 a ta perwsza kolekcja to nie będzie coś na wzór maritimu ? 🙄 a wogóle mniej więcej kiedy sie te kolekcje pojawią ?  😀
wątek zamknięty
mam nadzieję, że czekolada chociaż będzie ładna, bo reszta brzmi średnio. Oby lepiej wyglądało niż się zapowiada
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
23 sierpnia 2011 10:21
Niciaki kiwi - super, ciekawa jestem jaką tym razem Edzio będzie miał postawę 😁
wątek zamknięty
Niciaki mogą byc ciekawe  👀. Zobaczymy co tam ciekawego eskadron zmontuje. Ogółem to mniej więcej kiedy u nas się pojawią? Jesienią, ale październik? Listopad?
wątek zamknięty
Bordo i granat 😅 Malina też może być całkiem fajna. Mam nadzieje, że dadzą też stare złoto.
wątek zamknięty
bordo do mnie przemawia, w koncu jakis ladny kolor 🙂
wątek zamknięty
Nowa kolekcja pikeur jakos do mnie nie przemawia, nie zachwyca  🤔
wątek zamknięty
No dobra, to teraz chce zobaczyc te kolory  😀iabeł:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2011 11:04
Granat i bordo brzmią całkiem fajnie, malina w czekoladzie - nie rusza mnie 😉

Czekam na zdjęcia, kcj90 wiesz może kiedy pójdzie w świat ta "ulotka" z wszystkimi produktami? No i kiedy kolekcja będzie w sklepach?  :kwiatek:
wątek zamknięty
ja obstawiam że tak samo jak co roku 😉 , w pierwszym tygodniu września w sklepach za granicą, u nas w połowie września
wątek zamknięty
jezuu malina  💃 bordo i kiwi i czekolada SZAŁ !!  😅 ide do roboty... 😁
wątek zamknięty
Na stronie eskadrona i pikeura są jeszcze stare katalogi 🙁 A wie ktoś jak z kolekcją ES? Bo gdzieś widziałam petrol, ale co z resztą kolorów?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2011 11:46
No z malinką i czekoladą to ja chyba będę miała problem. Czas zacząć zbierać kasę coś czuję.
wątek zamknięty
w esie wiem że będzie jakaś czerwień, malina, brąz (chyba), petrol i granat.. chyba jeszcze o czymś zapomniałam  🤔wirek:
wątek zamknięty
Czerwień i granat 😍 Na petrola też się pewnie skusimy. Chyba zbankrutuje w tym roku 😂
wątek zamknięty
i es wydaje nowy wzór padów  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.