Końska rewia mody cz. V (2011)

wątek zamknięty
wątek zamknięty
oby nie, bo wygląda jak choco-pink!
wątek zamknięty
Czy mozecie  doradzic mi jakis ladny czarny czaprak VS? Mam jakies dziwne uczucie, ze fajny czarny czaprak totowar deficytowy... Zastanawiam sie nad klik  ale nie czarnym tylko tym drugim ciemnym (grafitowym?). Moze ktos ma zdjecie tego czapraka na koniu? A jak sie sprawdza mikrofibra? Mi sie wydaje troche pic na wode, ale nigdy nie jezdzilam.
wątek zamknięty
nie, nie zdecydowanie odradzam ten czaprak z allegro  😀 !
wątek zamknięty
olma, a może schockemohle? [[a]]http://www.koniesklep.pl/Czaprak-wszechstronny-Coach-granatowy-Schockemohle%284,4470,4320%29.aspx.[[a]] Ja mam co prawda premium (różni się tylko podszyciem) ale jestem bardzo zadowolona, a ma już cztery lata 🙂
wątek zamknięty
Ten czaprak Schockemohle jest super, wszyscy sobie go chwalą. Ja zresztą też go będę kupowała niedługo tylko muszę pieniążków nazbierać  😉
A jeśli mowa o czarnych czaprakach to koleżanka ma z decathlonu ten :
http://www.decathlon.com.pl/PL/accolade-19763763/  Jest porządny, gruby i bardzo fajny. Macałam i jeździłam, jak dla mnie na + 🙂
wątek zamknięty
Tak moja gniada wygląda w kantarze Api Paris 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 sierpnia 2011 16:46
kortina fajny ten kantarek, ale czy praktyczny? Zastanawia mnie czy ta część polarowa długo wytrzymuje no i jak bardzo się brudzi?  😉
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
24 sierpnia 2011 17:31
Miałam kiedyś identyczny kantar, chociaż Waldhausena i bez problemu pastwiskowe wojny wytrzymywał.
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny! Jestescie nieocenione 🙂 ja na schockemohle zachorowalam ale na green tea... tylko mi sie wydaje, ze na gniadosza malo ktory kolor pasuje  😵 wiec wole czarny, zeby znowu mi cos sie nie odmienilo  😜
klipsiara to do mnie o tym allegro? 🙂 na allegro jeszcze nie zagladalam
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
24 sierpnia 2011 18:12
olma, Green tea na gniadosza jak najbardziej, przynajmniej mi sie widzi 😀
wątek zamknięty
ja wiem, ze nie wyglada to zle ale ja mam dziwne poczucie estetyki 🙂  zawsze chcialam miec kaszatana... na niego pasuje prawie wszystko.. a tu mi sie gniadosz trafil  👀
wątek zamknięty
Ale to taki gniady-gniady? Taki: http://www.edugames.pl/upload/quizeria-pytania/small/28308.jpg? To może granat, też będzie klasycznie.
wątek zamknięty
olma a zaglądałaś do szmatcholików? Bo gniady to dla mnie rewelacyjna maść i można eksperymentować z kolorkami 🙂
wątek zamknięty
olma co Ty gadasz?? Do gniadosza prawie wszystko pasuje!  😀
wątek zamknięty
Dla gniadosza wszelkie granaty. Wyglądają obłędnie!
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 sierpnia 2011 20:25
Haxley w czapraku HKM Cordula i z bordowymi owijkami z Lidla🙂.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2011 20:41
olma, do gniadych naprawdę sporo kolorów pasuje, obejrzyj szmatoholików 😉

ChingisChan, fajnie - nietypowy ten HKM 🙂
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 sierpnia 2011 20:43
Pod misiem jest naszyty taki zamsz 🙂.
wątek zamknięty
popieram dziewcznyny,olma do gniadego wszystko pasuje, moj wlasnie jest tej masci i sie martwilam ze bedzie beznadzieje a nie wazne jaki kolor kupie to zacze wyglada ekstra .
wątek zamknięty
No ale to że we wszystkim ładnie to ja akurat nie wiem czy dobrze czy źle, bo sama mam takiego i później szafa coraz bardziej bardziej zapełniona a szkoda sprzedać bo wygląda szałowo 🙄
wątek zamknięty
olma, aj sorry coś mi się pomyliło, bo miałam otwartą inną kartę czapraka  😜 A do gniadego z Schockemohle to może jakieś odcienie kremowego. nie znam się dokładnie akurat na tych modelach, ale o ile się nie mylę np. caffee latte?😉

no co wy do rudego to ciężko dopasować ile ja się muszę namęczyć, żeby coś ładnie dopasować. Jak dla mnie na gniadosza jest super dobrać, bo praktycznie prawie we wszystkim im dobrze.

wątek zamknięty
w temacie gniadoszy:
stripe in ebony/hazel/chamois

wątek zamknięty
Anderia kupiłam go dzisiaj, ale ma wytrzymać na pastwisku  😁
wątek zamknięty
Jak dla mnie bardzo ładnie  :kwiatek:
wątek zamknięty
O kurcze,jakie poruszenie wywolalam  👀  Szmatocholikow przegladam regularnie i z wielka namietnoscia  😜  Granat juz mamy- bez szalu...
Mia jest wlasnie taki gniady-gniady
moze fotka jakos pomoze (czlowiek ma tyle zdjec, a jak cos trzeba wybrac to nic nie ma):



chilli2 stripe wyglada fajnie. Chcialabym wlasnie cos takiego zlewajacego sie z koniem...
wątek zamknięty
To ja bym zwróciła uwagę na konia Burzy albo Precelka 🙂
wątek zamknięty
olma ze zlewających poglądowo mam jeszcze esa



a z niezlewających mi osobiście bardzo podoba się lightgreen eskadrona

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 07:55
chilli, super w tych zlewających się ESach 🙂

olma, co to za konik? Wygląda mi znajomo - może być na PW 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.