Końska rewia mody cz. V (2011)

Magdzior właśnie zamierzam się dowiedzieć jak tam mają się moje Hv Polo 😀😀


Wróciłam z Wawy z dwoma cudeńkami!!!!!!!!! PoloPad Gelb i Brillant Cream z kolekcji Choco- Petrol. Nie mogę się doczekać aż je ubiorę, choć ładnie to będzie dopiero na wiosnę, zwłaszcza ze koń nie w formie.

dzięki wielkie dla Precelka i Disco  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Widzial ktos czaprak z kolekcji Charity?

No ja właśnie pytałam o niego już chyba z 50 razy i cisza w eterze. Poprzedniego charity kupowałam w koniku, halo halo, czy jest wśród nas ktoś z konika?  🙂
wątek zamknięty
Dylematy, dylematy, dylematy  😉

A o to Kantarek standardowy z Eskadrona na Karej mordce  😉


Oraz problem z derkami Eskadrona, które mam nadzieje, że ktoś spróbuje mi ogarnąć. Otóż 155cm jest jak kiecka wieczorowa. długa prawie do ziemi i wystaje pół metra za zadem, ale kiepsko mieściła się klata. W 145 na długość jest "dobra", ale na klacie ciasna. Starałam się wyregulować na przodzie, ale teraz jak pasuje to jest "prześwit". Ogólnie to chyba ostatnie Eskadrony w moim życiu. Co jest nie tak z tą derą?



wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 listopada 2011 21:10
Amarotsa - śmiem się wypowiedzieć, że może dery te są robione na standardy, a nie na konie typu fryz itp. po prostu. Oczywiście, żeby nie było że dyskwalifikuje fryzy :kwiatek:
wątek zamknięty
grzywa  😜 kantar  💘 derka  😍
pełen odlot! wygląda cudnie !
wątek zamknięty
Dziękuje ślicznie za miłe opinię na temat Łosia  :kwiatek:

Medzikkk - właśnie właśnie o to chodzi, że on standardowy nie jest. Teraz jeszcze w porządnej robocie jest i mu przybywa mięśni tu i tam. Dupsko i karczysko ma wielkie. Klatę jeszcze nie tak bardzo jak bym chciała, ale może lepiej by została taka jak jest? Bo na przyszłą zimę to nie wiem w co go ubiorę...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 listopada 2011 21:20
Amarotsa - moze lepiej sprzedać tą i np. nabyć taką robioną na wymiar tak jak robi forumowa ivett zważając na to, że jednak Twój koń standardem nie jest, a może w takiej derze robionej na konkretnego konia dałoby się zrobić jakieś udogodnienia na przyszłość właśnie jak by Ci się koń rozrósł ?
wątek zamknięty
Czekam właśnie na derkę od Deb - więc zobaczę jak się układają Jarpole na nim. Jeśli też będą odstępstwa to będę kombinować dalej. Dodam tylko, że np Bucas'y 155cm leżą na nim idealnie. Eskadrony kupiłam z zamiarem oszczędzenia troszkę pieniędzy, bo jednak są mimo wszystko tańsze  🤔
wątek zamknięty
Amarotsa, z derą nic, koń nie standard, klata wielka, to nie pasuje 🙂 Na Piorku się podobnie układały Eskadrony kiedy był gruby, ale twój ma taką budowę więc nie przeskoczysz.
wątek zamknięty
Huzarova dziękujemy  :kwiatek:

Mówiąc szczerze też mnie ten czaprak z Charity intryguje  😁
wątek zamknięty
Wiecie może dlaczego Minerwa tak długo nie pokazuje sie na re-volcie ? 🙂

moze zyje akurat?
wątek zamknięty
Amarotsa, z derą nic, koń nie standard, klata wielka, to nie pasuje 🙂 Na Piorku się podobnie układały Eskadrony kiedy był gruby, ale twój ma taką budowę więc nie przeskoczysz.


Burza - Piorek nigdy gruby nie był. Ot kilka kilo może za dużo, ale nie od razu gruby! To mój Faworyt. Koń numer 1 tego forum i tak zostanie do końca. Proszę mi dzieciaka ucałować!

A co do derek to racja. Na razie muszę poczekać na wypłatę i wtedy będę myśleć...
wątek zamknięty
Amarotsa - Kary wygląda bosko w tym kantarze i derce  😍 to są jego kolory, choć pewnie wiele innych do was będzie pasować!
Muszę do was przyjechać  😍
wątek zamknięty
Amarotsa, bez żartów 🙂 100kg z powietrza nie wyszło 🙂 o to mi chodzi 🙂
Ja bym wypchnęła Eskadrona bez żalu i zamówiła coś od Ivett- ale ja mam jej derki i znajomi też i wiem że to dobry produkt i sprawdzona firma 🙂

Zobacz- klata ciasna
wątek zamknięty
To samo u nas! Kropka w kropkę! Klata ciasna, dera się wszędzie marszy i zagina. Boję się, że poobciera mi chłopaka. Zobaczymy jak Jarpol będzie się układał. Jakby co to się skontaktuje z Ivett i będziemy myśleć. Eskadrona odziedziczy Rudy. Tyle dobrego z całej inwestycji  😉

Cierp1enie - wpadaj kiedy chcesz  😉 Zapraszam, zapraszam a was dalej nie widać u mnie!
wątek zamknięty
Amarotsa, tylko mój schudł i jeszcze wiszą te derki a Kary ma mega klatę, po prostu nastaw się raczej na derki na zamówienie i tyle 🙂
wątek zamknięty
na mojego konia eskadronowe ripstopy XXL 165cm są za małe  😂  😵 i układają się dziwnie odstają fuj
wątek zamknięty
na paradzie zaczełam z zaciekawieniem macac Bucasy.
Pan zachwala, daje mi szmatkę z jednej strony mokrutka, z drugiej sucha jak pieprz, super staranne, super dokładne.
byłam zachwycona dopóki nie podał mi cen.

oj nie 1200 zł za derkę to stanowczo za dużo jak na moje wymagania 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 listopada 2011 22:28
nie wiem czy ktoś zauważył ale na stronie jarpolu jest promocja. i w związku tą promocją poważnie zastawiam się, czy nie spróbować skorzystać z usług tej firmy...
czy jarpol podołałby stworzeniu kopii takiego padu? włącznie z tym że 'tło' herbu było różowe? czy ktoś mógłby mi dokładnie pomierzyć crossa euro-star?  🙇
precelek  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dodam tylko, że np Bucas'y 155cm leżą na nim idealnie.


pochwal się fotą  😜


a ja zamierzam zgrzeszyć i to podwójnie, ale na razie cicho sza 😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
20 listopada 2011 22:41
Haha, ja mam z Eskadronem na odwrót - koń wąski w klacie i wszystko na nim wisi, mimo, że nosi 125, bo przy okazji jest bardzo krótki  😵  Na klacie to bym musiała mieć te kółeczka do karabinków chyba gdzieś na łopatce wszyte, żeby zapiąć dobrze i żeby nie było za luźno. Do tej pory się w sumie tym aż tak nie przejmowałam, ot, wisiały te dery, ale mu nie przeszkadzały, natomiast w tym roku zmieniła mu się muskulatura trochę, a klata wiadomo - się nie poszerzyła, więc efekt jest taki, że tej zimy derki Eskadrona już totalnie na nim nie leżą - na klacie pojawiły się takie "odgnioty", a że stąd lada moment do obtarć, to czeka mnie chyba wymiana całej garderoby... Ale zato Bucas i WeatherBeeta niezmiennie od zawsze leżą na nim idealnie. Tylko te ceny, raaaju. Mam dwie takie dery, kocham je miłością wielką, ale niestety nie mogę sobie pozwolić teraz na kolejne z innym wypełnieniem, a coś muszę mu kupić, bo z Eskadronami się w tym roku pokłócił już na dobre... Chyba stanie na Ivett, tym bardziej, że jesteśmy z jednego miasta.
wątek zamknięty
aga, wariatko !! Widze, że szalejesz na całego z okazji powrotu Ediego pod siodło. Kiedy premiera gelba ??
wątek zamknięty
Klami na wiosnę 😉 Teraz na takiego brudnego konia to szkoda  😂 😂

darolga
przecież co roku praktycznie jest organizowane zamówienie ze sklepu equestrina. com?? chyba tak się nazywa. Ja kupiłam jedną derkę za niecałe 500zł z wysyłką (z kapturem, 360gr), a drugą na promocji za 200zł (170gr z kapturem). Tylko trzeba zakupy planować wcześniej.
wątek zamknięty
xxagaxx, brudnego ?? No wiesz !! Maszynka do reki i zaraz bedzie czysty i łysy. 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
21 listopada 2011 11:32
xxagaxx - teraz toś mnie dobiła  😵 ale dałam ciała, grrr!
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
21 listopada 2011 13:57
czy ktoś orientuje się gdzie mogę dostać te kantary w rozmiarze cob lub full?
http://www.okser.pl/hh-kantar-uwiaz-block-p-3398.html
w okserze są tylko w rozmiarze pony
wątek zamknięty
Altiria napisalam maila do konika i maja Charity!
teraz to tym bardziej nie wiem ktore bordo wziac  😵
wątek zamknięty
xxagaxx pokaż chociaż fotkę gelba na sucho  😜
Tymczasem na ebay'u [[a]]http://www.ebay.de/itm/Verkaufe-Eskadron-Polopad-Brown-Aqua-Gr-DL-Neu-/290635540636?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item43ab3a689c[[a]]
wątek zamknięty
Misia, no ja się tam nie zastanawiam.  😍  Mój różowy stripe-in musi poczekać na nowy miesiąc, czas na nowego szokmola.  🏇  Tylko chyba muszę się pofatygować i zadzwonić do nich, bo nie ma go wystawionego.
wątek zamknięty
a ja zdecydowałam się na eskadrona cottona Chilli DL 🙂 od cariotki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.