Końska rewia mody cz. V (2011)

mils, to lepiej stone 🙂 albo jak szarości to może grey melange?
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 listopada 2011 21:18
Albo Augebrine. 😀
wątek zamknięty
fin MoniaA ten brillant to jest niestety jeden z tych które mają stałe miejsce zapewnione w mojej pace 😉
wątek zamknięty
Precelek z którego roku jest ten hellblau? Kiedyś na allegro udało mi się kupić owijki prawdopodobnie z tej kolekcji (cognac). W aukcji były podpisane, że to toffee, ale toffee to na bank nie jest. One mają jeszcze takie stare logo na rzepie. Białą naszywkę z napisem Eskadron. I o niebo lepszy polar  😁
wątek zamknięty
[flash=200,200]http://ashtray[/flash] sprzedaj mi je  😎 😀iabeł:
http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/herbst-winter-2004/

herbst/winter 2004 🙂
wątek zamknięty
To poniakowe 😎 I myślę, że do nougata będą mi pasowały <zaciera ręce>
Ale, hmm jeśli to te z fotki na dole http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/herbst-winter-2004/hellblau-bleu-cognac/ to ja mam inne. Jeszcze starsze?!  🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 listopada 2011 12:33
a czy coganc nie są w standardach? Stare standardy miały przecież naszywki materiałowe 👀
wątek zamknięty
A chyba, że tak. Nie wiedziałam, że cognac jest w standardzie.
wątek zamknięty
A jaki brąz bedzie najbardziej zblizony do tego z chocochip-pink ?? Oryginalnych z tamtej kolekcji to juz nie mam szans dostać. ??


Klami, a te? http://www.lamri.pl/promocje-i-wyprzedaze/eskadron-bandaze-polarowe-kolekcja-choco-petrol-2010.html
wątek zamknięty
Te będą za ciemne.
wątek zamknięty
Pozwolę sobie wrzucić fotkę mojej koleżanki z mistrzostw europy


Co to za para? Skądś kojarzę i nie mogę sobie przypomnieć.  😀
wątek zamknięty
klami - ja szukam tych owijek od 2 miesięcy i nic , więc trudno ci będzie je dostać tak od ręki ... ;/
wątek zamknięty
Klami ma już owijki z chocochip-pink  😉 tylko trochę trzeba poczekać aż obfoci ogra
wątek zamknięty
O, zostałam juz uprzedzona.
Dzieki Louisa mam już oryginalne owije chocochipowe.  😅 😅
wątek zamknięty
No kurczę a ja ich nigdzie nie mogłam dostać ;/
wątek zamknięty
Hehe... ja szukałam w sumie dość krótko. Baaa... wrecz same sie znalazły. 😉
wątek zamknięty
Klami - takiej to dobrze - nie dość że szukać nie musi , to jeszcze samo do niej przychodzi 🙂 - Ja mam tylko nadzieję , że kiedyś i mi się poszczęści ( w każdym razie wiesz do kogo się zgłosić kiedy ci się znudzą 🙂
wątek zamknięty
A żeby było śmieszniej pierw proponowałam je angie560 ale pierwsze zdjęcia nie oddawały koloru i za bardzo wpadały w szary.
To była jedyna rzecz nie granatowa i  nie miałam do czego ich zakładać
wątek zamknięty
hahaha... to dla mnie potoczyło sie bardzo pozytywnie w takim razie. 😉 A owije pasują zdecydowanie. Czasami Eskadron odstawia jakies cyrki w owijami, które nie pasuja do właściwej kolekcji, ale akurat te mi do brillanta z kolekcji pasuja.
wątek zamknięty
Klami - takiej to dobrze - nie dość że szukać nie musi , to jeszcze samo do niej przychodzi 🙂 -

jak wespniesz sie na wyzyny, ba, na szczyty szmatoholizmu i afirmacji lanssu, to tez bedziesz tak miala 😉
wątek zamknięty
One właśnie mają taki kolor jak brilant, albo padzik angie (biało -brązowy był z tego co pamiętam), ciekawe jakby z cottonem pasowały
wątek zamknięty
katija, oj tam, oj tam.... ale że ja ??
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 listopada 2011 20:16
A ja dzisiaj przymierzyłam nową dereczke z jarpola *.*



Jak będzie czas to zrobię zdjęcia gdy będzie po jaśniej i z czerwonymi owijkami ; D
wątek zamknięty
Nigna - ale szaaał !!!  😜 😜 pięknie !

Katija - tylko najlepsze jest to że mi je wcześniej proponowano - ale wyglądały jak walnut na zdjęciach  😁
wątek zamknięty
angie560, cóż, twoja strata. 😉

Hmm.... zastanawiam sie czy mi sie chce jutro cos obfocić do szmato.... mam jeszcze kolejna wersje maritimu, mam żółto-beżowy, mista, błekito-granaty, no i chocochipa.... 😉
wątek zamknięty
Klami - no dokładnie , ale i tak na razie nie potrzebuje ich 🙂
                      foć foć 🙂 i pokazuj nam tu 🙂SZCZEGÓLNIE CHOCOCHIPA ! 😀
wątek zamknięty
to ja też się pochwalę nowym jarpolem  🏇

wątek zamknięty
ale super to zapięcie z przodu 😜
wątek zamknięty
Bardzo fajnie te jarpole wyglądają🙂

Jakby kogoś interesowało to odpisali mi z horse-trade, że mają na stanie w sklepie te cross in'y z najnowszej kolekcji oprócz szarego z granatem.
wątek zamknięty
zonk Piękna derka  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.