Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2011 12:28
sa 3 rozmiary na pewno
są pony, coby i fulle tylko nie byłam pewna szerokosci :kwiatek:

edit znalazłam: pony 8 cob 10 i full 12
http://www.okser.pl/eskadron-owijki-polarowe-p-2852.html?manufacturers_id=110
wątek zamknięty
sei  kusicielko jedna po co mówiłaś o tym lavenderze  🤬
wątek zamknięty
kurcze. lavender kusi. bo kolor jako kolor mi sie podoba straaasznie. piękny fiolet.
niemniej nie widzę konia w tym kolorze.
co sądzicie?
tu akurat późna jesień i już łapie zimową sierść, jak znajdę jakieś z letnią to dodam jeszcze inną przeróbkę.

mi się lavender na niej słabo widzi.
wątek zamknięty
a pro po...

Lavender i owijki amigo
niestety fotka ciemna ale lepsza niż poprzednio
wątek zamknięty
Kupiłam lavendera  😎
wątek zamknięty
dl czy vs? w ogóle to bym wolała sr. nie przepadam za vs.

wypowie się ktoś nt mojego w lavenderze?
jak mówiłam, imo dość słabo.

letnia sierść:
wątek zamknięty
Edytka choco-choco piękne! Ale o podwójne przyspieszenie akcji serca to mnie ten Szokol przyprawił  😜 konik?

Bay mi się bardzo podoba i u nas wahania koloru siorchy są dość podobne. Szczególnie na ciemnej sierści wygląda bardzo elegancko.
wątek zamknięty
disco dzięki  🤬 ja tu liczyłam po ciuchu że ktoś powie że ble a tu jeszcze się podoba!  🤬 😁 no nic, kupię pewnie. ale sr. będę polować.
wątek zamknięty
VS, mam za dużo czapraków DL  😉

Bay - cała kolekcja jak dla mnie jest piękna, uważam że każdy koń w takim kolorze wygląda dobrze a nawet elegancko.
wątek zamknięty
to dobrze, że vs, bo by mnie kusiło, żeby go zwinąć 😉 a wolę sr.

[edit=dopisek, który jednak wywalę w następny post]
wątek zamknięty
No a ja właśnie nie lubię sr  😀
wątek zamknięty
a ja uwielbiam. vs zniosę, ale nie podoba mi się krój, a dl jest dla mojego konia jak derka + nie mam ujeżdżeniówki 😉

[url=[[a]]http://cgi.ebay.de/exclusive-ESKADRON-Schabracke-lavender-schoko-Springen-/130479185399?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item1e612a5df7[[a]]#ht_2108wt_905]lavenender sr[/url] i to jeszcze od reitsportklawunde  😜 chyba przy następnym zamówieniu z ebaya nie będę obojętna... 😉
wątek zamknięty
Zeby bylo smieszniej tez sprawdzalam w okserze ale na owijkach kolekcyjnych.

Zatem 3 romiary eskadrona sa w standardzie a kolekcyjne wychodza  2 ?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 13:15
Bay. nie wiedziałam że tak lubisz łezki! jakieś foty na koniu?  👀 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2011 13:22
Zeby bylo smieszniej tez sprawdzalam w okserze ale na owijkach kolekcyjnych.

Zatem 3 romiary eskadrona sa w standardzie a kolekcyjne wychodza  2 ?

chyba nowe kolekcje wychodza juz tylko w 2 bo miałam starsze kolekcje jak royalblau własnie coby
wątek zamknięty
sei bo za dużo ich nie mam, w ogóle kiepski ze mnie szmatoholik 😉
zdjęcia miałam wszystkiego aż za dużo, ale na starym laptopie, którego nie używałam i kiedyś przychodzę do domu i dowiedziałam się, że zabrali go na formatowanie  👿
nie mogę znaleźć kabelka od aparatu, więc aktualnych tez nie mam. ale nie wiem czy jest sens robić, bo ich skład to tylko sr: grey z maritim, navy z navy-green. mam jeszcze vs: choco z chocochip-pink, marzipan z nougat-deepblue-marzipan i chciałabym je wymienić na srki. poluję na marzipana. ale nigdzie nie ma już. czyli mam malutko 😉 + jeszcze jakieś do ciurania i fair play opal.
a na koniu teraz nie zrobię, bo mój koń zimę stoi, więc mogę co najwyżej zarzucić na konia. kiedyś. :P

teraz najchętniej bym miała same sr. bo na moim koniu stanowczo najbardziej mi się podobają, tylko doszłam do tego niedawno. 😉
wątek zamknięty
co myślicie o brązowym sprzęcie dla takiej gniadej (wiem, ze było ostatnio sporo dyskusji na ten temat, ale mam wątpliwości czy nie zostać przy klasycznej czerni), kupuję bezterlicówkę uj. i jak się okazało jest w brąze, a że mam w planach zamówienie też nowego ogłowia to.. 🤣





tak mniej więcej wygląda w ciągu roku,
sioło ma taki kolor:

[img]http://i.ebayimg.com/15/!B)!08IgEGk~$(KGrHqR,!jIEv1+0L,!yBMLlFoMp8Q~~_12.JPG[/img]
prawdopodobnie ciemne z jaśniejszymi dodatkami (dowiem się jeszcze, zdjecia się różnią i na niektórych jest całe ciemne), ogłowie też byłoby ciemne podszywane jaśniejszy brąz

wątek zamknięty
ja bym została przy czarnym, ew taki osprzęt jak ma "zestaw" skokowy xxagaxx, nie jaśniejszy 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2011 14:32
ja uważam że takie połączenie ciemny+ jasniejszy brąż będzie piękne..ale ja kocham brąz 😜
Tym bardziej że Koryska ma piekną maść 😜
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2011 14:41
BRĄZ  😜 rewelacja!!!!!
wątek zamknięty
Dziewczyny poluje na pada Anki Hortensja No i tak jakoś przez przypadek w okserze ( na str. internetowej ) oglądam sobie owijki a tu nagle kolekcja wiosna/lato 2009 i owijki Anki Hortensja ... No to wchodzę na czapraki ale tej kolekcji nie ma ... Jak to możliwe ? Myślicie że jeszcze mogą być , czy marne szanse ?  👀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 stycznia 2011 14:54
a ja właśnie wróciłam z odbioru owijek JADE ES do dwóch stripe inów moich z tym kolorem  😅
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2011 14:56
Dziewczyny poluje na pada Anki Hortensja No i tak jakoś przez przypadek w okserze ( na str. internetowej ) oglądam sobie owijki a tu nagle kolekcja wiosna/lato 2009 i owijki Anki Hortensja ... No to wchodzę na czapraki ale tej kolekcji nie ma ... Jak to możliwe ? Myślicie że jeszcze mogą być , czy marne szanse ?  👀

szans brak!!! juz chyba było tu ostatnio pisane-nawet chyba Tobie że nie dostaniesz tego kompletu razem czy osobno w żadnym poslkim sklepie jeździeckim poluj w ogłoszeniach na allegro i zagraniczych ebayach

asds mi sie ten kolor nie podoba 😀iabeł:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 stycznia 2011 15:01
Zairka

Chłopaki mięte w końcu muszą czuć 🙂😉)
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 stycznia 2011 15:07
i tu masz racje <peace>
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 stycznia 2011 15:11
korsik-jak dobierzesz oglowie to mysle, ze bedzie super. Tez sie zastanawialam nad brazowym freemaxem, ale zabraklo mi odwagi  😁 I widze, ze rowniez zdecydowalas sie na bezterlicowke  🙂

edit
a do mnie juz leci brillant marone. Strasznie jestem go ciekawa  🙂 Owijki marone prawie idealnie pasuja do lamowki  brillanta deepblue/nugat, wiec mozna powiedziec ze radosc podwójna  😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 stycznia 2011 15:17
korsik jak dla mnie ogłowie czekoladka + londonowe podszycia to będzie szał!  😍
edit:
Może było ale wyszukiwarka mi strzela fochy więc się spytam
jakie owije pasują do Eskadrona lavender (te wklejane przez lunqę mnie nie interesują)? Te Jumpteci http://www.okser.pl/jumptec-owijki-polarowe-p-1534.html kolor 14 będą ok? :kwiatek:
wątek zamknięty
lunqa, wow, pasują! Na żywo jest jakaś różnica kolorystyczna?

Czy cotton różni się choć trochę kolorem od brillanta?
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
25 stycznia 2011 17:20
czy jakiś sklep prócz Equi-Shopu ma teraz przecene Eskadrona?
wątek zamknięty
kodusiowata-'londonowe podszycie', jakie to? taki jaśniejszy brąz?
Milusia, tak, biorę bezterlicówkę, mam nadzieje, że w końcu coś przypasuje mojemu koniowi  😉

ma ktoś zdjecie brązowego sprzętu na granatowym, szarym lub jakimś 'pstrokatym' (połączenie kilku kolorów jak strip iny) czapraku?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.