Lee Hollen

Bo już myślałam, że spędzając sporo czasu online jestem analfabetą jakimś.
Kurcze myślę czy by chciała Lee na takie cuś do Poznania przyjechać.
no właśnie ja osobiście NIE słyszałam, a szkoda bo chcieliśmy skorzystać z usług Lee kilka koni, a było już za późno, szkoda :/
nie zapominajcie, ze to była konferencja naukowa, a nie klinika czy cokolwiek. przeznaczenie z takich imprez z góry jest takie aby uczestnicy byli ze 'sfer' naukowych, a chętni tylko dopełniają skład. studenci mieli dofinansowanie ale tez płacili.
sama brałam udział i zaglądam tutaj szukając wypowiedzi uczestników i ich odczuć.
co do pani lee to o karym koniu powiedziała, że ma coś z prawa łopatka a dr Gerd stwierdził, że to kon trzeszczkowy..
a uczniowie za 50 zł.  😅 😅ostatni rok mojego uczniostwa, a takie miłe zaskoczenie,. 😉
trzeszczkowce głównie mają problemy z "górą" , bo kiedy boli przenoszą ciężar na łopatki, szyję odciążając kopyto, mój też miał z szyją choć bólu od kopyta już nie było dawno
przebudowa trwała ponad 2 lata

szkoda, że Lee nie zawitała na dłużej ale nic - w styczniu czekamy na równie dobrą K. Żukiewicz
Oli powiemy, jak będziemu umawiać termin 😉

studenci nie mieli za free. Ostatecznie studenci i tak musieli płacić za wejście. Tyle, że mniej.
zulu   późne rokokoko
04 grudnia 2011 21:27
Wergeel, tyle że trzeszczki wyszły czyste na zdjęciach. A z łopatką to Lee ma rację.
napisałaś, że koń miał kontuzję łokcia, a na konferencji duo określiło tak jak napisałam wyżej. dla mnie to odważna diagnoza.
epk Ja się borykałam 2 lata i Lee mi koni wyprowadziła na prostą, zreszta nie raz bo kontuzja (miesnia) sie odnawiała niestety.
kotbury, Wiesz co, ja mam wrażenie, że to było mało rozgłoszone. Gdyby nie fakt, że osobiście znam kierownika tamtejszej stajni i po prostu dostałam info, oraz że przyjaciółka się wybierała to nie miałabym szans się dowiedzieć. Nie spotkałam się NIGDZIE z tą informacją.

Fakt, że tam miejsca za dużo nie było, a biorąc pod uwagę, że studenci niektórzy mieli za free to się szybciutko bilety pewnie rozeszły...


Ja też  😤
maxowa Kasia Żukiewicz jest wspaniałym lekarzem, znają się z Lee, czasem razem pracują, odwiedzają-więc pewnie ma na bieżąco informacje o wizytach Lee w Polsce-podpytaj ją o to. Poza tym Ania z Ranczo Palermo ostatnio ją zaprasza, więc może ona coś pomoże.
Ja ostatnio miałam okazję 6 dni uczyć się masażu pod okiem Lee. Fajna, konkretna babka, patrzy na konia całościowo i wskazuje miejsca, gdzie należy włożyć więcej pracy ( masaż, odpowiednia praca, sterching, a czasem prawidłowa korekcja kopyt). Masażu uczyłam się aby pomóc mojemu 16-stolatkowi z urazem kolana, któremu podobno już nic nie pomoże. Teraz, po dwóch masażach tygodniowo koń, mimo, iż robi się chłodniej nie wykazuje już takich sztywności, jak chociażby latem. Ogólnie konisko ma się świetnie, masaż poprawia krążenie krwi, a co za tym idzie lepsza jest sierść, kopyta, mimo, iż dieta niezmieniona
Także polecam Lee, postawi diagnozę, da wskazówki i reszta to już nasza praca. A przy kolejnej jej wizycie możemy skonfrontować wyniki naszej pracy.
BTW za masaż z akupunkturą w czerwcu ja płaciłam 40 euro ( nie wiem skąd to 80 euro?-czyżby podwyżka 100%?)

Wiecie co? Będę jutro w Ranczo Palermo, więc sama Lee zapytam. Kiedy znowu będzie w Polsce i ile kosztuje konsultacja z masażem.
Jutro wieczorem zdam relację zainteresowanym.
Pytaj koniecznie!!!
spytaj proszę Lee- my mamy chętne z 7-8 koni we Wrocławiu 🏇 może ma czas???  👀.  a Kasia właśnie mi powiedziała o Lee  ale była w drodze nie miała numeru i było za mało czasu
ich drogi się rozeszły z braku czasu, wiem, że wcześniej razem jeździły
nas już odwiedziła i mam nadzieję odwiedzi w styczniu🙂

Zgodnie z obietnicą spieszę z informacjami, które udało mi się zdobyć. W związku z tym, że otrzymałam wiele prywatnych wiadomości, pozwolę sobie odpisać tutaj wszystkim.
A więc Lee jutro wyjeżdża z Polski i mimo najszczerszych chęci nie uda jej się przyjechać do maxowej i jej znajomych  🙁
Generalnie ma grafik zajęty do marca włącznie. Natomiast planuje wizytę w Polsce w kwietniu, w związku z kursem, który jest w trakcie organizacji ( Wrocław lub Warszawa).
Poprosiła, aby osoby zainteresowane ewentualną konsultacją w kwietniu lub organizacją innego seminarium zorganizowały się i kontaktowały się z nią najlepiej przez jedną osobę- np maxowa -grupa wrocławska, kotbury- grupa poznańska  😉 itd
Lee musi wiedzieć ile koni jest chętnych na konsultację, jeżeli jej wizyta w konkretnym miejscu będzie się przedłużała właśnie z powodu konsultacji trzeba zadbać o nocleg dla niej itd. Generalnie wszystko jest do ustalenia, tylko należy podać jak najwięcej szczegółów, żeby mogła sobie zaplanować podróż.
Jeżeli chodzi o indywidualne osoby ( spoza miejsca wyznaczonego do konsultacji ), mogą przywieźć konia w konkretne miejsce, gdzie Lee będzie-za  mało jest czasu na przemieszczanie się po Polsce.
Co do cen, to niestety wahają się już między 60 a 80 euro 😕 za konsultację.
Mam pozwolenie na podanie maila do Lee, przez który możecie się kontaktować, także piszcie, ale już znając konkrety  😉
Tyle ode mnie, a to adres mailowy:

hollen_64@hotmail.com


edit:literówka
dzięki wielkie to pewnie ją powitamy we Wrocławiu 🙂
Dzięki wielkie. To ja robię dwie rzeczy:
a) sprawdzam jakie są realne możliwości zorganizowania seminarium naukowego, coś na kształt tego jakie było we Wrocku
b) organizuję chętnych na masaże-konsultacje.

Dajcie mi czas do po weekendzie to zrobie jakąś grupe- listę- stronkę żeby chętni się mogli rejestrować. Zajmę się znalezieniem stajni gdzie dogodnie będzie można konie dowieźć, żeby były boksy co tylko potrzeba w rozsądnych cenach, rozpytam o jakiś zniżkowy transport w wlkp. dla tych co by się musieli dowieźć ze stajni okolicznych i tych dalszych. wiecie tak, żeby to miął ręce i nogi.
Ktoś wie gdzie będzie w tym miesiącu?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2012 18:39
Lee będzie na kursie masażu w Górkach koło Wiązownej w KJ BINGO
podziękować  :kwiatek:
U nas dzisiaj będzie Lee na kontroli, nie mogę sie doczekać co powie  🍴
U nas dzisiaj będzie Lee na kontroli, nie mogę sie doczekać co powie   🍴


A masz może do niej jakiś kontakt?
Do kiedy będzie w okolicach Warszawy?
Chyba do 15 ma kurs, ale nie jestem pewna. Moze jeszcze dzien zostanie po kursie, tak myslalm ze po kurse do nas przyjedzie, ale jednak dzisiaj.
Zaraz ci wyszle numer na pw, lepiej pisz sms, bo ona na roamingu, i nie zawsze odbiera.
U nas było trochę roboty dzisiaj i jedziemy na powtórkę w niedzielę  💃

Nic dziwnego że kobyła nie chciała skakać a Ja myślałam że to depresja i hormony  🤔wirek:
Dla zainteresowanych:
Od połowy sierpnia tego roku Lee zamieszkała w Polsce i organizuje stajnię rehabilitacyjną dla koni w Dobrzyńcu koło Warszawy.
Więcej tutaj:
http://matyldawoz.wix.com/leehollen

czy wiesz może, czy będzie się tym zajmować także " wyjazdowo" ?  😉
To jest hit!
czy wiesz może, czy będzie się tym zajmować także " wyjazdowo" ?  😉


będzie  😀 u nas już była  💃
ale wy blisko, a my Wrocław🙂 Napisałam maila🙂
uuu daleko
a ktoś coś wie o kursach? jak często one są organizowane?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się