Lee Hollen

Będę chciała ściągnąć Lee do Trójmiasta (moje konisko stoi w Gdyni), jeśli ktoś chciałby się dołączyć to proszę dajcie znać na pw.
U nas wczoraj była Lee i stwierdziła że wszystko jest ok i nie trzeba nic robić  💃
U mnie też wczoraj była Lee 🙂 Miałam z nią styczność po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mój koniu zakochał się w niej i jej poczynaniach  🤣 Za 3 tygodnie mamy mieć kontrolę, żeby sprawdzić efekty pracy domowej.
Tylko odrabiaj prace domową rzetelnie 😉
Lee będzie u nas (koło Kwidzyna - północ Polski) w styczniu 17-19.  Będzie prowadzić kurs podstawowy z masażu dla koni i diagnozowała konie. Ktoś chce dołączyć.? Zapraszam http://stajnia-sarnowek.blogspot.com/
Moje konie i ja sama korzystałam z jej masaży - i wiem jedno NIKT NIE ROBI TEGO LEPIEJ.
Konia po jaj zabiegach i zaleconym treningu rehabilitacyjnym znany trener po prostu nie poznał. Przed stwierdził, że to byle jaki koń, krzywy i "nie kupił by go za nic w świecie" a po 2 m-cach rehabilitacji wg Lee - pokazywał go jako okaz wspaniale zbudowanego, umięśnionego i wspaniale poruszającego się konia.  Był bardzo zdumiony, że to ten sam koń. Sama skończyłam trzy poziomy kursu Lee - mega wiedza i ogrom praktyki. Umiejętność, która przydaje się codziennie gdy pracuje się z końmi.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 lutego 2014 20:08
Lee będzie prowadzić w marcu kurs w Krakowie 🙂
Więcej info: http://www.kjfacimiech.pl/2014/01/31/kurs-masazu-z-lee-hollen/
Lee przyleciała do Polski jakby ktoś potrzebować jej pomocy  😉
Czy ktoś posiada aktualne informacje dotyczące Lee Hollen? Na przykład czy w najbliższych miesiącach będzie dostępna na terenie Polski, a może ktoś posiada do niej jakiś kontakt, "namiar"? Z góry dziękuję za wszelkie info  :kwiatek:
Dramka bodajże w wątku o masażu pisała, że Lee ma być w połowie tego miesiąca. I myślę, że po kontakt też możesz do niej uderzyć. 😉
Lee Holen ma facebooka i odpisuje na wiadomości 🙂
Lee przylatuje do polski 16go kwietnia kto jest zainteresowany konsultacja prosze o kontakt
Kiedy teraz przylatuje Lee? I do kogo mogłaby napisać na pw, mam kilka pytań 😉
1 sierpnia  😀
A jak to cenowo wychodzi?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się