Stajnie w Warszawie i okolicach

na piękny obiekt trafiłam na ogłoszeniach re-volty, co to za stajnia ? liczy sie jeszcze jako Wawa czy już za daleko ? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-stajnie/o/110873/
Chabrowa Polana, 70 km od Warszawy, niedaleko Płońska. Piękne miejsce, stałam z koniem.
obiekt super sie prezentuje, taka infrastruktura i tylko na 14 koni ? stajnia wysprzątana jakby nigdy tam zwierzęta nie mieszkały.
na piękny obiekt trafiłam na ogłoszeniach re-volty, co to za stajnia ? liczy sie jeszcze jako Wawa czy już za daleko ? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-stajnie/o/110873/



Sprzedaje dom i zakładam stajnie rajdową  😍 😍 😍  boskie miejsce  :kwiatek:
RatinaZ,
Oj, miałabyś gdzie jeździć długie dystanse
blucha,
W stajni obecnie 6 koni. Jest zadbana i czysto jest.
Dużo padokow, kwatery piaskowe dla koni tez są
Stajnia wysoka, przewiewna, latem przyjemnie chłodna.
Miejsce z super potencjałem
Luxyk Myślę, że zależy z kim chcesz trenować 😉 a jakiś region?


w zasadzie im bliżej Konstancina Jeziorny tym lepiej ale jeżeli dojazd ZTM będzie fajny i stajnia na prawdę będzie spełniała wszystkie warunki (w szczególności padokowanie) to również myślę nad stajniami znajdującymi się troszkę dalej  🤣 Vega jest dość duży kawałek od konstancina no ale wiem że na 2 tyg mogę konia wstawić, niestety nie każde stajnie się na to zgadzają 🤔
[s]Martita, a może stajnia Budziska?
[/s] nie ma tematu już 😉
Witajcie ponownie,

Szukam kontaktu z osobami, które stały (lub nadal stoją) w stajni U Zająca w Józefowie pod Legionowem.
Będę wdzięczna za opinie (może być na priw).

Ktoś, coś?


stałam tam i znów wracam. zapraszam na priv
na piękny obiekt trafiłam na ogłoszeniach re-volty, co to za stajnia ? liczy sie jeszcze jako Wawa czy już za daleko ? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-stajnie/o/110873/



Ciekawe jaka cena tej stajni k/ Płońska ?
Niedawno jeszcze do kupienia była bardzo ładna stajnia w Prażmowie , blisko Warszawy.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 czerwca 2018 08:45
[quote author=blucha link=topic=46.msg2788281#msg2788281 date=1528024718]
na piękny obiekt trafiłam na ogłoszeniach re-volty, co to za stajnia ? liczy sie jeszcze jako Wawa czy już za daleko ? http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzedam-stajnie/o/110873/



Ciekawe jaka cena tej stajni k/ Płońska ?
Niedawno jeszcze do kupienia była bardzo ładna stajnia w Prażmowie , blisko Warszawy.
[/quote]

piszesz o Luzaku?
Martita   Martita & Orestes Company
04 czerwca 2018 09:11
Smok10 Były "Luzak" sprzedany i z tego co wiem to pełny pensjonat u nowych właścicieli.
Smok10 Były "Luzak" sprzedany i z tego co wiem to pełny pensjonat u nowych właścicieli.


To była super stajnia w extra lokalizacji .
Z kupnem tej stajni k / Płońska to problem bo powinny być uprawnienia rolne , dlatego teraz to trudny temat i nie dla każdego. Lista potencjalnych klientów obcięta praktycznie tylko do tych co mają uprawnienia , a 14 boksów to na specyficzną działalność , w zasadzie tylko handlową , penionat odpada . 🙄

Tam ( k/ Płońska )  jest jeszcze jedna ładna stajnia do kupienia ale bez hali  😉
smok10, jak masz kasę to uprawnienia Ci nie potrzebne. Państwo nie chce się bawić w kupowanie ziemi z budynkami, więc zazwyczaj dają zgody na odsprzedaż "nierolnikom" - wystarczy, że rolnik i ksiądz nie chce tego kupić
Nie jestem tego taki pewny , bo kilka transakcji rozbiło się o brak uprawnień . Ale nie zabieram głosu , bo jak ustawa wchodziła to była bardzo restrykcyjna a teraz ? 
To nie wiem . W każdym razie ciekawe jaka cena tej koło Płońska . Stajnia ładna , tyle że nie komercyjna i nie dochodowa , chyba że ktoś ma jakiś indywidualny pomysł na biznes konny. Handel , klinika ( tylko dla fachowców ) czy coś innego na czym można zarobić ? Stajnia to nie jest biznes dla każdego , ludzie stawiają a potem kombinują latami jak się tego pozbyć. To taki biznes że jeden będzie zarabiał kupę kasy  a drugi będzie kupę kasy dokładał . 🙄
Smok, bez przesady z tymi uprawnieniami. Sama sprzedaję teraz swoją stajnię i mocno zgłębiłam temat 🙂 Jest sporo "furtek", więc ta ustawa nie ogranicza tak mocno jak to się wydaje - słowem "nie taki straszny wilk, jak go malują" 😉

A z innej beczki - ktoś wie co to?
http://ogloszenia.re-volta.pl/kameralna-stajnia-na-6-koni-20km-od-warszawydojazd-wkd-z-dworca-centralnego-32min-swietne-warunki/o/111003/?&strona=2
Na 6 koni to jakaś straszna malizna .Chyba w garażu pod domem  😉 Ciekawe na czym ludzie zarabiają w takich stajniach  🙄
majek   zwykle sobie żartuję
04 czerwca 2018 21:05
jak mozna przeczytac: chodzi o luksus w postaci swietego spokoju na lonzowniku.  👍
jak mozna przeczytac: chodzi o luksus w postaci swietego spokoju na lonzowniku.  👍


Ciekawe kto za ten św . spokój zapłaci . Bo żeby to się opłacało to musi być boksów ok 30  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2018 21:36
Smok10, może ludzie mają swoje konie i dodatkowo chcą wziąć kilka w pensjonat, ale inwestycja jest głównie dla nich?
Smok10, może ludzie mają swoje konie i dodatkowo chcą wziąć kilka w pensjonat, ale inwestycja jest głównie dla nich?


90% sprzedawanych stajni to tego typu inwestycje . Stajnie stawiane dla córeczek i paru osób żeby się finansowały. Tylko że właśnie panienkom się odwidzi a nierentowna stajenka zostaje . I pół bidy jeśli w dobrej lokalizacji ( max 30 km od dużego miasta ) to jeszcze czasem ktoś kupi bo jak na zadupiu to już wtopa po całości, stoi latami w ogłoszeniach i na koniec zmienia właściciela za grosze ( o ile w ogóle ) .  😉
Smok, to podeślij mi link do takiej stajni za grosze, bo szukam czegoś do kupienia jak sprzedam swoje 😉
Smok, to podeślij mi link do takiej stajni za grosze, bo szukam czegoś do kupienia jak sprzedam swoje 😉



Jak już są za grosze to się sprzedają . 😉 Tak np, było z tą stajnią w Prażmowie , z ciekawości sprawdziłem , bo cena wyjściowa była kilkukrotnie wyższa.  😉 A stajnia i lokalizacja super.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2018 06:45
Smok10, stajnia wymaga dużych nakładów.
Smok10, stajnia wymaga dużych nakładów.


Nie ! ( tzn , TAK ! )  To biznes dla fachowców . Z reguły budują ci co mają fanaberie a potem okazuje się że nie potrafią i nie chcą tego prowadzić . Dzisiaj rynek jest bardzo wymagający i sprostanie tym wymaganiom wymaga wielu zabiegów , owszem zarobić można tylko trzeba chcieć i umieć . 😉 To jak hotelarstwo , trzeba umieć odnaleźć się w usługach , a zadowolenie klientów wymaga wielu zabiegów i nadstawiania karku. Do tego trzeba umieć liczyć , bo wielu przy konikach liczy serduszkiem a zapomina kalkulatora  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2018 08:01
Smok10, mówię o Prażmowie. Ta stan ja wymaga dużych nakładów, wcale taka super nie była.
Smok10, mówię o Prażmowie. Ta stan ja wymaga dużych nakładów, wcale taka super nie była.


Rok temu ja oglądałem . Ta stajnia wymagała tylko kosmetyki. Ta bajka o nakładach to były opowieści dzierżawcy ( sam z nim rozmawiałem ) który sam miał chęć na kupno tylko był jeden problem , nie miał kasy  😁 😁 😁 Z resztą zasięgnąłem informacji i ta stajnia już działa  i z tego co wiem to jest super , tylko że prowadzą ją fachowcy w branży a nie dyletanci. 😉 Jak rozmawiałem z właścicielem to cena była  2,2mln i taka była w ogłoszeniu , podobno sprzedał za prawie połowę tej ceny.  🙁
A tam nie byl problem, ze padoki zalewalo?
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2018 09:28
Smok10, proszę cię, przestań bajki pisać.
Martita   Martita & Orestes Company
05 czerwca 2018 09:41
Smok10 Tylko nikt nie pisze, że z zewnątrz stajnia wygląda źle. Bo wygląda ok. Lokalizacja jest świetna. Tylko, że ma swoje mankamenty. A to prędzej czy później wyjdzie. I nie pisz plotek 😉
A to, że stajnia prosperuje to niech prosperuje kto tego zabrania? Ja ani na tym nie zarabiam ani nie tracę  😁

ashtray Zgadza się. Zalewało padoki i potrafiło zalać plac zewnętrzny.


edit: Nie będę za dużo pisać bo to nie mój cyrk nie moje małpy.
Z ta swietna lokalizacja to tez bym nie przesadzala. Pokonanie Pulawskiej to jeden z najgorszych kierunkow w Warszawie ever.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się