Zawody SO Starogard Gdański

Przepraszam,  ale się wcisnę. Czy żadna dobra duszyczka nie jedzie z 3misata i ma wolne miejsce w samochodzie/bagażnik? Nie jestem wymagająca. Potrzebny mi tylko transport...



Coś się pomyśli 🙂 Rok temu mi się podobało, więc chętnie pokibicuję i pofocę także w tym roku.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2009 12:19
Lena, Kocham Cię  :kwiatek:
cieszymy się :-) to w takim razie w jaki dzień wpadniecie ? . 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2009 13:31
Jeszcze na 100% nie wiemy, ale możliwe iż w sobotę. O ile się rano nie zabiję...
Broń Cię Panie Boże ! Strzyga nie zabijaj się :-)
Strzyga się na pewno nie zabije, bo skoki na folglucie to jest bardzo bezpieczny sport  😎
aaaa :-) chyba że . A Ty Lena będziesz startować w Stadzie ? Moglabys się pokazać z tym swoim chłopakiem =)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2009 20:01
Dla Ciebie może tak  🏇

Zapnij się, toż ja go rano będę katować, biedaczynka po takim poranku musi mieć trochę odpoczynku.
aaaa . To taka z Ciebie katujaca baba ?. No nie spodziewałabym się tego po Tobie :-) .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2009 20:10
Oczywiście, katuję Gluta regularnie, coby doceniał kogo ma na co dzień ;]
Ludziki ja mam nadzieje że wypali ognisko w stadzie zaplanowane w trakcie zawodów na sobotę  😁
Cimeries, przed czy po Petce?
no ejjjj zawody w Stadzie nie liczą się bez ogniska :-) ognisko musi być 🙂 . Bez gadania .. Hihi .
Rewir to jeszcze nie powiedziane, ale raczej po konkursach a przed nocnym P, swoją drogą może być wtedy ciekawiej :P
Cimeries, wiem, wiem... tylko wiesz... ja bym tak nie miała jak wrócić do Tczewa wtedy i no ten...  😀iabeł:
tak z ciekwości konkursy dla dzieci beda na tym samym parkurze??
kasiek wydaje mi się, że nie, ale 100 % nie jestem pewna...
A tak propos bo wszystkie boksy w stajni są już pozajmowane, zostały jeszcze namiotowe, za to w nieograniczonej ilości 🙂
pozdrawiam  :kwiatek:
dużo koni jest juz zgłoszonych ?? wiadomo jaki konkurs kl.C bedzie w piatek, odbedzie sie wogole??
dużo koni jest juz zgłoszonych ?? wiadomo jaki konkurs kl.C bedzie w piatek, odbedzie sie wogole??

no troche koni jest 🙂
co do konk. klasy C to tak jak napisane w propozycjach odbędzie się przy ilości min. 9 zawodników, niestety nie mam szczegółowego wglądu w zgłoszenia, więc nie potrafię ci na dzień dzisiejszy odpowiedzieć, musiałabym zapytać. Natomiast jeśli będzie dostateczna ilość chętnych to będzie to najprawdopodobniej konkurs zwykły, bądź szybkości. (jest też ograniczenie czasowe, w zeszłym roku 1 dnia zawodów konk. klasy C został odwołany dlatego, że było zbyt ciemno więc następnego dnia przesunięto godzinę rozpoczęcia 1 konkursu i wszystkie planowane się w ten sposób odbyły) 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 kwietnia 2009 16:46
Będą listy w internecie gdzieś? ;D
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
27 kwietnia 2009 09:19
Ja będę!
Będę się kręcić koło Krzywoustego😉
Czy ktoś mógłby po krótce przypomnieć dojazd do Stada od strony Gdańska? Ostatnio były jakieś przebudowy dróg i obawiam się, że nie trafię.
deborah   koń by się uśmiał...
27 kwietnia 2009 09:45
najprościej dla Ciebie wyskoczyć na obwodnicę. do autostrady wjeźdżasz na a1 płacisz 3.50. Zjazd z autostrady w miejscowości Swarożyn. po bramkach jedziesz w lewo na starogard i dojeżdżasz do Stada. 🙂
Dzięki, rzeczywiście tak chyba jest najprościej 🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 kwietnia 2009 14:42
Robimy spotkanie re-voltopirowe?  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2009 14:44
Właśnie, właśnie dziołchy, czy nie ma żadna z was karty SD, o rozmiarze powyżej 1gb, która mogłaby mi na sobotę udostępnić? Boję się, że moje 3 gb nie wystarczą...
Ponia   Szefowa forever.
27 kwietnia 2009 20:34
Właśnie, właśnie dziołchy, czy nie ma żadna z was karty SD, o rozmiarze powyżej 1gb, która mogłaby mi na sobotę udostępnić? Boję się, że moje 3 gb nie wystarczą...

Sprawdzę tommorow i dam Ci znać🙂
Bardzo proszę wszystkich, którzy się zgłaszali o fotki do mnie o konkretne konie, jadące konkretne konkursy, konkretnego dnia 😉
a ja prosze o fotki Ingmara L(P i N w piątek, N i C w soboet i N w niedziele) i Indiany Johnsa L (N i C w piąteki sobot i N w niedziele) najlepiej na płytke i pisać na pw ile komu money i wtedy bede was szukać🙂

a wiadomo czy bedą listy szybciej , chociaz takie prowizoryczne ??🙂
ja proszę 🙂

Nowicjusz LL . Czarny Książe LL . Orlica L , Aza L i P , Aura P i N , Landrat L P i N 🙂😉

nooo . ile to bedzie kosztować ? :PP
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się