Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 października 2017 11:02
Bo te podstawowe pierwiastki się łączy ze sobą i wtedy powstają kolejne kolory 🙂
no łączę i mam nowe kolory, ale cały czas mam pola na te brązowe skrzynie więc tylko te 3 pierwiastki mogę użyć.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 października 2017 15:12
Sprzedam 5Ż za 1 kupon
Cierp1enie, mi ostatnio chłopak oglądał konie i niechcący kupił za kupon tego ducha wędrowca, czy coś (nie wiem, jak po polsku to się nazywa), spanikował trochę 🤣

następną promocją mają być eliksiry, więc zbieram kupony i diamenty, a tę kopalnię olewam. jedynie zużywam to, co dostaję codziennie, nie dokupuję nic. tzn kupiłam dwa razy to wysadzanie całej kopalni, ale to z ciekawości. ogólnie na forum na howrse też narzekają na tę promocję :/
ja nie mam nic z niej i 2 kupony straciłam z ciekawości, bo nie wiedziałam co i jak

za wszystkie skrzynie dostałam pierwiastki, raz tylko miałam w brązowej owies...
W kryształowej skrzyni ustrzeliłam Wagę Temidy 🏇
wow świetnie!
W drugiej kryształowej skrzyni uwaga... 15 000 equus i to jest oznaczone jako nagroda RZADKA!  😵
masakra... ja w tych skrzyniach tylko pierwiastki :/


dostałam pierwszą i pewnie jedyną skrzynię fioletową.... a tam 10 tys eq  😵
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
09 października 2017 18:53
Dziewczyny potrzebuje na szybko pożyczki na 1 kupon od wczoraj czekam na kod bo miałam ufo 1+2 a mam kryształową skrzynie... Oddam w ciągu 2-3 dni albo ubije konie
AtlantykowaPanna, mogę ci dać konia, który ma 29 lat. masz punkty, żeby go sobie zdechnąć? bo ja niestety nic 🙁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
10 października 2017 20:25
Calore odezwę się na pv  :kwiatek:
pożyczy ktoś kupon?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 października 2017 12:51
pożyczy ktoś kupon?


Na COM czy PL?
promień heliosa w szmaragdowej skrzyni za 1 k... to jakiś żart :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 października 2017 06:32
Żartem jest to, że dalej nie mam kodu na kupon pomimo, że do nich pisałam...
ja w tej "najlepszej" skrzyni dostałam piorun zeusa...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 października 2017 07:31
Ja zestaw harmonii 😵 mam ich z pińćset i w ogóle nie potrzebuję :/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 października 2017 07:45
Ja zestaw harmonii 😵 mam ich z pińćset i w ogóle nie potrzebuję :/


Sprzedawaj na wymianach za eq. Zarobisz fortunę :-)  Ja się obecnie pozbywam promieni heliosa, liry zużyłam w promocjach.

Sprzedam upominki hestii! I OM (najlepiej za kupony/konie 29+) Cena do dogadania.
ja wymieniam zestawy harmonii na puszki pandory, jedyny pożytek
Żartem jest to, że dalej nie mam kodu na kupon pomimo, że do nich pisałam...


i tak jest z nimi, ja już sobie dałam spokój :/ 2 kody przepadły
najbliższą promocją będą eliksiry, a następną karty 🙂 w kartach będzie do wygrania Grani i kolejny koń Maori (?)
nie mogę doczekać się kart!

w końcu coś sensownego 🙂 uwielbiam karty 🙂
ma ktoś jakiegoś dobrego konia z um powyżej 6550 i chciałby mi użyczyć i wstawić do mojego ośrodka?  :kwiatek:
nie ogarniam, skąd brać przepisy na eliksiry 🤔 trzeba mieć 100 jednorożców, żeby zrobić boskiego. ale z resztą mam próbować na chybił-trafił? 👀 🤔
no właśnie...
dlatego ja po kolei wszystko dodaję i sprawdzam co mi tam wychodzi, jak nic ciekawego to daję anuluj.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2017 17:45
Tez nie ogarniam tych eliksirow  🤔wirek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 października 2017 18:05
Żeby mieć te 100 eliksirów potrzebne będzie 100 butelek tych niebieskich i czerwonych na samej górze 😉
i wyprodukowanie z nich jednorożców
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się