Howrse gra :)

calore też ci mogę dednąć jak chcesz :P

kupie pilnie 2 zj za kupon 🙂  lub ewentualnie skrzydlatego pociągowca z szj  za equus 🙂
karla158, na com? spróbuję kupić więcej zdechlaków i się odezwę. mogę ci wystawić za to zestaw harmonii, tam masz zj też 😉
ja pi,,,,,,,,,,,,,    usunęli mi konto na com,  😲 😲 tyle lat gry psu w  ....  😵   
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 listopada 2017 19:13
ja pi,,,,,,,,,,,,,     usunęli mi konto na com,  😲 😲 tyle lat gry psu w   ....  😵   


Tak jak mi usunęli na ru....
karla158, ale grałaś tam cały czas? Ja za 3 dni będę mogła wejść na to swoje zbanowane konto, niech ich sz....g trafi. Zobaczę co ocalało, i pewnie sprzedam, nie mam siły , ani chęci, czasu, naprawiać szkody, konie, pomieszane, cały oś pewnie zrujnowany.  Tyle lat grania, w sumie od początku jak gra weszła na serwer polski, byłam chyba 2, lub 3 w rankingu stażu.
ehh
promocja zaraz się kończy, a ja nie dostałam ani jednej diamentowej i tylko 3 złote.... srebrnych i brązowych mam komplet i co z tego jak ciągle dostaję powtórki. Jeszcze jakby to były powtórki z rzeczami, niestety karty do kolekcji :/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 listopada 2017 08:46
Na PL ukończyłam tylko 2 kolekcje. Dzięki błyskawicznym sprzedażom zdobyłam diamentową kartę i po wymianie jej zyskałam Graniego. Ogólnie na promocję wydałam prawie 20mln eq (po promocji podliczę dokładnie).
Na COM zaszalałam z kuponami i zostało mi do uzupełnienia 5 kart diamentowych, ale nie mam już kuponów (będę miała je dopiero za ok. 10 dni, gdy ubiję konie), a na com nigdy nie sprzedawałam CR za kupony. A mam i 5-ty żywioł, i RO, i dynię, i wagę temidy i zn... I inne duperele. A liczyłam, że pierwszy raz ukończę całą promocję- przeliczyłam się z kuponami, bo poszło ich 12, a przydałoby się z drugie tyle.
pilnie potrzebuję kupon, może potrzebuje ktoś coś z cr? 🙂
ja pojutrze kończę promocję ze wszystkimi kartami 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 listopada 2017 11:04
borkowa mogę ci pożyczyć, bo mi na razie zbędny 😉
borkowa mogę ci pożyczyć, bo mi na razie zbędny 😉

nie, nie ma takiej potrzeby, tym bardziej, że potem mogę nie mieć jak oddać, ale dziękuję za propozycję :kwiatek:
borkowa., a masz może konto na com i tam passa? mogłabym się wymienić wtedy

ja pi,,,,,,,,,,,,,     usunęli mi konto na com,  😲 😲 tyle lat gry psu w   ....  😵   


o masakra 😲 a dawno tam zaglądałaś? może tylko masz bana na jakiś czas? czasem tak robią bez sensu kompletnie jak np Watrusi i mi kiedyś :/ jak chcesz, to nadal mam ten zestaw harmonii, pisałaś, że szukasz ZJ

a ja już skończyłam promocję 🙂 wydałam tylko diamenty i mam oba boskie. i jeszcze przedłużyłam sobie VIPa za 5 passów z okazji Black Friday  😅


calore kiedyś miałam, ale nawet nie pamiętam jak się mogłam tam nazywać 😵
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 listopada 2017 11:53
Jedyne co zgarniam w tej promocji to 5Ż już 4 mam...
edit. 5
borkowa., coś z limonką mi się kojarzy 🤣
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 listopada 2017 12:10
Calore na pierwszej stronie jest, ale to na pl Borkowa zwała się limonkowa.
AtlantykowaPanna, aha, ok 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 listopada 2017 12:40
Zapisze mi ktoś konia do galopu 1600um bo mam ponad 74% i zaraz bedzie 5 rozeta  🏇
Dzisiaj odblokowali mi konto, dziwne, myślałam że mam tam bajzel na kółkach, a tam porządek, boksy zużycie od 0 do 7 dni, konto Vip przedłużone, chociaż tak jak pisałam miałam je do 14.11, to druga  wiadomość że mam je do 28.11. Krezus dał mi kupony.  Tylko karmy mam 6 punktów. Czyli muszę czekać 4 miesiące żeby mieć 10. Zawsze tak jest,  jak banują?
Ooooo i "kupiłam" konia 30 letniego 10.11 👀 hmm...
Konie brały udział w zawodach? Ciekawe.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 listopada 2017 16:54
Cuda normalnie!
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 listopada 2017 20:04
Watrusia chciałam dzisiaj wejść Ci ogarnąć to co zawsze a tu klops i nie mogę....
AtlantykowaPanna,  nie możesz bo jak się ma 6 punktów karmy, to nie można mieć współdzielenia🙁  muszę poczekać aż będę miała 10 puntów. Co ciekawe mam bana na stałe  na forum, nie kumam tego. Niby kara się skończyła, ale tak nie do końca, 4 miesiące będę jeszcze miała nieudogodnienia 🙁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
26 listopada 2017 20:27
Brak słów... Nie dość, że miesiąc w plecy za darmo to jeszcze to...
Jedyna pociecha, że jednak coś tam robili  z tym kontem, myślałam że takie konto stoi odłogiem,  że konie wymieszane, bo Vip  się skończył, Oś zrujnowany, a tu niespodzianka.
Gdybym chociaż naprawdę zawiniła, ale ja naprawdę nie miałam multikonta.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 listopada 2017 08:17
Czy ktoś na COM może pożyczyć mi do max. 10 grudnia 5-8 kuponów? Chcę spróbować skończyć promocję, brakuje mi 5-iu diamentowych kart...
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
27 listopada 2017 08:55
Przychodzę z prośbą o pomoc w pchaniu zawodów  :kwiatek:
ośrodek Narrenturm

kłus 950-1900
galop 950-1900
skoki 1964-3928
ujeżdżenie 1845-3690
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
30 listopada 2017 15:09
No i w końcu mam wszystkie rozety w ośrodku. 🙂
myślicie, że kolejna promocja zacznie się jutro?
karla158, ale grałaś tam cały czas? Ja za 3 dni będę mogła wejść na to swoje zbanowane konto, niech ich sz....g trafi. Zobaczę co ocalało, i pewnie sprzedam, nie mam siły , ani chęci, czasu, naprawiać szkody, konie, pomieszane, cały oś pewnie zrujnowany.  Tyle lat grania, w sumie od początku jak gra weszła na serwer polski, byłam chyba 2, lub 3 w rankingu stażu.

no tak,   bardziej gram na plu ale tam wchodziłam co tydzien, czasem częsciej ,

może ktoś potwierdzić moją uczciwość na fejsie ??  jest tu ktopś wgl na fejsie w grupie ogłoszenia howrse ?

Edytuj posty!
Ja jestem, oznaczaj mnie jak coś 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się