Wspólne tworzenie regulaminu

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 lutego 2009 16:03
o masz ci los Sznurko. Wydźwięk wiem jaki ma. Dla twojego duchowego wsparcia powiem ci że też przez pewien czas byłm utrzymanką w sensie że pracy nie miałam i utrzymywał mnie facet. I bardzo sobie chwaliłam to nicnierobienie przez jakiś czas.
ElaPe, czy w twoich kręgach słowo utrzymanka to kobieta utrzymywana przez kochanka swiadczaca mu usługi erotyczne?

mnie nie trzeba wspierać duchowo, radzę sobie sama ale nie pozwolę się publicznie obrażać bo ja to odbieram jak zawoalowane nazwanie kogoś prostytutką

BTW czy gdzies zostało powiedziane ze utrzymuje mnie mąż, moze jestem "bogata z domu", sprzedałam nerkę, dostałam spadek, wygrałam w totka?

Swoją drogą smieszy mnie to niezmiernie ze ludzie lubią takie domysły, bo ze moj mąz prowadzi ciemne interesy to tez juz było;]
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 16:45
Wydaje mi się, że jeśli na podtawie informacji ujawnionych o jakimś użytkowniku,  ktoś inny go obraża (np. "niewykształcony burak"😉 to bez względu na to, że jest to "wykorzystanie informacji ujawnionych", zasługuje na ostrzega, bo obraza. Nie wiem po co się nad tym rozwodzić.
Dla mnie nie ma znaczenia, dlaczego ktoś używa takich słów - obraża - zostaje ostrzeżony.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 lutego 2009 17:18
a gdyby nie uzyl sformulowania 'niewyksztalcony burak', ale dalej korzystal z prywatnych informacji tylko po to by psuc opinie o drugiej osobie? ujdzie mu to na sucho? w koncu nie uzyl obraźliwych slow, ale wykorzystuje prywatne info zeby sobie 'zrobic dobrze'.
ale jak zdazylam zauwazyc, robimy niepotrzebne zamieszanie, nikomu to nie przeszkadza, wiec pewno zadnych zmian w regulaminie nie bedzie 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 17:21
Zmiany w regulaminie sa niedopuszczalne, nie wolno ich wprowadzać. nie pytajcie, dlaczego...

Ale błagam, czy Wy nie zauważyliście, że za takie rzeczy, jak obrazanie, prowokowanie kłotni itp. zawsze dostawało sie ostrzeżenia? Ja nie wiem po co to zamieszanie. Albo wiem - ale zostawie to dla siebie 😉
Zmiany w regulaminie sa niedopuszczalne, nie wolno ich wprowadzać. nie pytajcie, dlaczego...

Ale błagam, czy Wy nie zauważyliście, że za takie rzeczy, jak obrazanie, prowokowanie kłotni itp. zawsze dostawało sie ostrzeżenia? Ja nie wiem po co to zamieszanie. Albo wiem - ale zostawie to dla siebie 😉

nie
nataliee została bez ostrzezenia
w koncu usunęła swoje konto, pewnie wroci w innym wcieleniu

dlaczego zmiany regulaminu są niedopuszczalne?
po co zatem jest ten wątek? i dlaczego nie napisze sie wprost dlaczego zmian nie moze byc?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 17:52
Nie wiem ,czy nie ujawnię przypadkiem tajemnicy korespondencji, więc najpierw zapytam autora, czy mogę napisać, dlaczego nie wolno zmieniac regulaminu. W tym momencie nie żartuję i wcale nie jest mi do smiechu.
opolanka, to brzmi jak zart i to kiepski

odpowiedz mi zatem dlaczego moderatorki ze zwiazanymi rękoma nie zamknęły do tej pory tego wątku w obawie przed głosem "ludu"
Zmiany w regulaminie sa niedopuszczalne, nie wolno ich wprowadzać.
Również jestem ciekawa, dlaczego z dnia na dzień stały się niedopuszczalne.  🤔wirek:
A nie sądzicie, że Opolanka zwyczajnie żartuje? 🙄 Jaki niby facet ma taką władzę na Re-Volcie, by faktycznie zabronić zmiany regulaminu? Żaden. Nie bierzcie wszystkiego tak serio.
Biedny lud Re-Volty, tłamszony i sekowany... Ile to już razy było?  🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 18:37
bądźcie cierpliwi, czekam na informację zwrotną. Zapewniam, to nie żart.
Jaki niby facet ma taką władzę na Re-Volcie, by faktycznie zabronić zmiany regulaminu?

Dlaczego z góry zakładasz, że to facet jest taki władny?  😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 18:54
czekam na info od Admina, który jest kobietą, tak się składa 😉
Moona - zasugerowałem się "zapytam autora", ale tak po chwili zastanowienia... to przecież na forum często tego sformułowania używa się niezależnie od płci. Tak więc fałszywa przesłanka. 😡
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 lutego 2009 21:26
Sprawa wyjaśniona, wątek zostaje 😉 Wybaczcie za zamieszanie, obustronne błędy w komunikacji.
co znaczy wyjasniona? my dalej czekamy na informacje czy regulamin mozna zmieniac czy nie
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 06:43
Nie.
Na razie nie wolno nam zmieniać regulaminu. Można dyskutować o zmianiach, ale nie wolno nam go zmieniać.
a dlaczego?
i jaki maja sens dyskusje o czyms co nie ma szansy nastąpic?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 08:43
Dlatego, że Quanta prosiła, aby nie zmieniać. Tzn. nie wprowadzać w tej chwili żadnych zmian.
Zmiany mają szansę nastąpić, ale nie w tej chwili.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lutego 2009 08:44
uff, wreszcie ktoś podjął męską decyzję.

Bo to już zakrawało na lekką paranoje te wieczne poszerzanie, uzupelnianie, dodawnanie nowych obostrzeń do Regulaminu praktycznie bez wiedzy innych forumowiczów aniżeli samych zainteresowanych - o czym zresztą była dyskusja w innym wątku.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
13 lutego 2009 08:48
EluPe - taka decyzja nie jest związana z tym, że zmiany są wprowadzane niby bez wiedzy forumowiczów.

I przypomnę, że od czasu ustanowienia regulaminu została wprowadzona tylko jedna zmiana - wprowadzony ostatnio taryfikator.

Nie moge nic więcej powiedziec, bo sytuacja jest rozwojowa. Jeśli Quanta będzie chciała cos w tej sprawie uzupełnić, to z pewnością to zrobi.
Najlepiej to zachowywać się tak aby nie budzić najmniejszych zastrzeżeń , wtedy regulamin nie będzie nam potrzebny 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się