NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Powiesz mi, o którą derkę dokładnie chodzi? Bardzo to zagmatwane, ale myślę, że mogę mieć niestety coś wspólnego z tą derką..
Nie chodzi o tą czarną, tylko o różową z którą na pewno nie masz nic wspólnego🙂
Czy ta dyskusja w końcu się zakończy??
szanty - już nie kogo nie przekonasz do swoich racji  😉

jak coś to idźcie sobie na pw.
A ja bym wolała, żeby ta dyskusja toczyła się właśnie publicznie. Przy okazji dużo ciekawych rzeczy wychodzi. Ja np. wiem, że nie zaufam już ani jednej, ani drugiej - jedna wysyła derkę, która nie jest zgodna z opisem, druga za to wysyła przemielone ogłowie. Gdyby wszystko poszło na PW wiedziałabym tylko o mielonce...
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 grudnia 2012 17:47
Dworcika: Nie wiadomo czy była niezgodna z opisem bo szanti dalej zdjęć nie wysłała 🙂
Nie widziałam żadnych zdjęć tej derki, bo w podanym linku już nic nie ma. Ale po zachowaniu obu dziewczyn ja mam je na mojej prywatnej czarnej liście.
Nigna, była nie zgodna z opisem. Proszę zdjęcia co do klamer, a co do urwanego karabińczyka to zdjęcie zrobię jak będę w stajni w najbliższy weekend. ja nie zostałam powiadomiona o jej mankamentach, a posiadała je. Ile razy można w koło pisać to samo.
drugie zdjęcie było wysłane aby pokazać koloryt derki, bylo zaznaczone w wiadomosci, ze to zdjęcie od koleżanki derki nie mojej, co zreszta widac na zdjeciu na koniu i tym na którym znajduje sie derka na podłodze. To była moja pierwsza transakcja i ostatnia, nigdy wczesniej sie nie wymieniałam. Szanti jak sama napisała mi na privie, nie zauważyła wzmianki na temat zdjęc, ktore posłałam jej na samym początku.
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 grudnia 2012 19:30
ssstokroteczkaa: poczekaj to zdjęcie na podłodze to twoje czy szanti już je zrobiła? Wysłałaś tylko to zdjęcie poglądowe ? nie pisząc o tym że derka ma jedną klamrę ?
Oba zdjęcia są od ssstokroteczkaa , ja swoje zrobie osobno. Nie dostałam wiadomości że derka fotkach jest derką koleżanki, z kąd więc miałam wiedzie, myślałam że klamry sa dwie, nie przyglądałam sie dokładnie a derka dokłanie opisana nie została. Fakt że przyszła, to przyszła z urwanym karabińczykiem pod ogon no i ta klamra w każdej chwili może pęknąc bo wiadomo że jedna nie utrzyma tak dobrze jak dwie, a byłam pewna że są dwie, okazało się inaczej a ssstokroteczkaa nie powiedziała mi o tym.
Szanti, proszę Cię, już dość, że bronisz się jak możesz, to jeszcze ściemniasz. Po 1 derki tej nigdy nie używałam, była w stanie idealnym jak do Ciebie szła, jedynie co to zakurzona od leżenia o czym Cię poinformowałam. Mało tego, pisałam, że zdjęcia na koniu to derka koleżanki, posłałam, żeby pokazać koloryt derki, gdyż jest identyczny, a moje przekłamywały kolor. Czy naprawdę mam się dokopać i zacząć na nowo wszystko cytować? Np. to, że nie zamierzasz się odmienić, gdyż ta derka jest Ci potrzebna, bo innej nie masz, a wcześniej pisałaś, ze za licha na Twojego konia. Dalej zamierzasz ją użytkować, pomimo tego, że Ci nie odpowiada, więc nie rozumiem, czemu mi jej wysłać nie możesz. Nie masz czasu... srututu, wiem co Ci wysłałam i wiem, że karabińczyk był.Bo co mogło się z nim stać skoro ja derki nie użytkowałam, a na stajni ona nie lezała. Ot co, sam się urwał dziwnym trafem jak doszedła przesyłka do Ciebie.
Przecież widać, że na 1 zdjęciu derka ma jedną klamrę.. Jaki ty masz jeszcze problem szanti?
Jezu, bo nie wiedziałam że to są dwie różne derki! Myślałam że derka na koniu ma dwie klamry a nie jedną, wystarczy?!
Nie, wcale się nie bronie ale derka przyszła do mnie i wiem jak wygląda. Tak bo poprzednią sprzedałam i zostałam tylko z tą, pasuje ledwo ledwo ale nie mam teraz innej, mam dosyc tego całego wykłócania się tu na forum bo do porozumienia się tu dojśc nie da, co niektórzy kompletnie nie w temacie, nie wiedzą, wtrącają się i tylko można się wkurzac czytając te rzeczy, żegnam, nie będe dalej ciągnąć tej bezgranicznej rozmowy.
No nie możesz mieć do ludzi pretensji tylko dlatego, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem...
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 grudnia 2012 19:50
shilton : jak to jaki 😀 ? Nie chce się przyznać do oszustwa wiec żeby "złagodzić" swoją winę chce wkręcić w to ssstokroteczke : )
Na pierwszy rzut oka widać, że to nie może być jedna i ta sama derka - poza faktem, że jedna ma dwie klamry, a druga tylko jedną, to te klamry nawet kolory mają inne.
Dostając zdjęcia dwóch różnych przedmiotów nie upewniłaś się, który z nich ma być Ci wysłany?
Właśnie nie, nie zapytałam o to, tu też mój błąd ale sam fakt że mogła dokładniej opisac tą derkę, napisać która derka jest jej i w ogóle, ale teraz ona sama nie chce żeby widać było też jej winę , to również wypiera się i zrzuca wszystko na mnie a wy widzicie winę po jednej stronie, to trochę bezsensu. Jasne, wkręcajcie sobie tak dalej, to forum jedyny cel jaki ma to nie dojście do wyjaśnień tylko zniszczenie człowieka na forum kompletnie. Przeczytajcie sobie jaki regulamin wyznaczyła Dramka, a później udzielajcie swoje bzdety bo to zaczyna być chore. Niby ludziom chodzi tylko o zakupy i sprzedaż, to na przykład przez takie coś wiele osób nie sprzeda już swojego sprzętu, bo przez nieporozumienia które zaistniały nikt nie będzie nawet się z tym kimś kontaktował. Rozumiem, można powiadomic na jakiego użytkownika należy uważać i opisać krótko a nie przez 3 strony ciągnąć jeden temat gdzie słowa co chwilę się powtarzają a wina rozpatrywana jest tylko po jednej stronie. I jak to ma sens.?
Szanti, proszę Cię, już dość, że bronisz się jak możesz, to jeszcze ściemniasz. Po 1 derki tej nigdy nie używałam, była w stanie idealnym jak do Ciebie szła, jedynie co to zakurzona od leżenia o czym Cię poinformowałam. Mało tego, pisałam, że zdjęcia na koniu to derka koleżanki, posłałam, żeby pokazać koloryt derki, gdyż jest identyczny, a moje przekłamywały kolor. Czy naprawdę mam się dokopać i zacząć na nowo wszystko cytować? Np. to, że nie zamierzasz się odmienić, gdyż ta derka jest Ci potrzebna, bo innej nie masz, a wcześniej pisałaś, ze za licha na Twojego konia. Dalej zamierzasz ją użytkować, pomimo tego, że Ci nie odpowiada, więc nie rozumiem, czemu mi jej wysłać nie możesz. Nie masz czasu... srututu, wiem co Ci wysłałam i wiem, że karabińczyk był.Bo co mogło się z nim stać skoro ja derki nie użytkowałam, a na stajni ona nie lezała. Ot co, sam się urwał dziwnym trafem jak doszedła przesyłka do Ciebie.


szanti2003 -ponoć dostałaś info o tym, że są to dwie różne derki (  wyżej podkreśliłam wypowiedź).
szanti2003, ale Ty jesteś spalona nie dlatego, że ktoś Ci wysłał badziew, tylko dlatego, że Ty sama bubel wysłałaś, kręcisz od 3 stron całą historią i szukasz współwinnych, żeby odwrócić uwagę od swojej winy.
Ty wysłałaś ogłowie wyglądające jak psu z gardła wyciągnięte. I to, że sama dostałaś bubel nie zmienia tu w żaden sposób sytuacji. Może co najwyżej pogrążyć ssstrokroteczkę, ale to jest już inna historia.
nie dosc, ze oszustka, to nie umie czytac  🙄
Tak, owszem, ale jeżeli ja mam być tu wpisana, to ssstokroteczkaa również. I nie dam sobie powiedzieć inaczej, bo w tym przypadku po obu stronach jest wina, dziękuję. Katija , sama nie umiesz czytać, pozdrawiam Cię 😉
Z tego co mi wiadomo, to ową informację o derce sobie ominęłaś : ". Hmm, nie widziałam tej informacji ale mniejsza o to" , tak samo jak to, że przed wczoraj pod innym nickiem miałaś wystawione mix zdjęć z ogłoszeniem i tam owa derka była, która reklamowałaś, że jest super! , po zwróceniu mojej uwagi na to Tobie, ogłoszenie usunęlaś komentując: "jezu, zapomniałam po prostu usunąc ogłoszenie, a ten mix zdjęc zrobiłam jeszcze jak miała byc na spzedaż.."
Czyżby szanti była trolem??
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 grudnia 2012 20:16
szanti2003 : wybacz ale to użytkownicy decydują kto ma być wpisany na listę więc możesz sobie pogadać w tej sprawie,a już na pewno nie możesz nam rozkazywać ; )
Nie widziałam że mi tak napisałaś. Więc nie wiedziałam że to derka koleżanki. Co proszę? Pokaż mi taki link, bo nie przypominam sobie, posiadam tylko to konto! Uwagę zwróciłaś wcześniej, i to było jeszcze przed całą tą awanturą. Miałam ją wystawioną na swoim koncie, była wystawiona dzień i usunęłam to ogłoszenie bo rozmyśliłam się ze sprzedaży bo zaczęła się już ta kłótnia.
Nie trolem, miała jakiś nick gniadamilosc, albo jakos tak zwiazany z tym, szkoda ze screenu nie zrobiłam, byłoby czarne na białym,  a tak niestety na to nie wpadłam🙁 ten nick był zarejestrowany nawet 29 albo 30 listopada i był tam cały sprzet szanti ktory sprzedaje pod obecnym nickiem.
To moderator musi to sprawdzić. Jeśli ma podwójne konto to dostanie bana.
a ja nie rozumiem jakim prawem szanti użytkuje tą derkę skoro dostała ją nieużywaną a teraz odeśle regularnie użytkowaną?  🤔
ja bym na miejscu ssstokroteczki żądała zwrotu pieniędzy a nie używanej derki.
Prosze bardzo sprawdzajcie, ludzie- jesteście chorzy, idźcie gdzieś na terapie, patologia >.<
Szkoda mi czasu na wykłócanie się z Wami, żenada kompletna, wciskacie takie kity jakiś świat nie widział, powodzenia w hejtowaniu innych ludzi😉
Nie rusza mnie absolutnie to co tu piszecie, zamknę to konto całkowicie..  😲
Prosze bardzo sprawdzajcie, ludzie- jesteście chorzy, idźcie gdzieś na terapie, patologia >.<
Szkoda mi czasu na wykłócanie się z Wami, żenada kompletna, wciskacie takie kity jakiś świat nie widział, powodzenia w hejtowaniu innych ludzi😉
Nie rusza mnie absolutnie to co tu piszecie, zamknę to konto całkowicie..  😲



Punkt 3 naszego re-voltowego regulaminu:

3. Użytkowników obowiązuje:
- kultura osobista,
- szacunek dla innych użytkowników,
- kultura wypowiedzi.



Wykazujesz się w tym momencie kompletną nieznajomością regulaminu.. Konta też sama "od tak sobie" nie możesz zamknąć, bo narozrabiałaś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się