NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Dworcika, ale zważ na to, że są dwie różne wersje. Wika pisze, że Darolga zaproponowała zwrot, a Darolga pisze, że Wika OCZEKUJE zwrotu.

[quote author=darolga link=topic=5367.msg2068867#msg2068867 date=1397582483]
(...) Otrzymałam odpowiedź, że kupująca już taki pasek dorobiła u rymarza oraz naprawiła szlufkę i oczekuje zwrotu kosztów tej usługi. (...)


wikaa1507, to nie jest kwestia czytania ze zrozumieniem, a rozdarcie słowo przeciw słowu.
[/quote]
Z tego, co zrozumiałam, to Darolga zgodziła się dołożyć 20zł i nie ma tu znaczenia, kto wyszedł z inicjatywą. Zgadzam się z Dworciką. Darogla postąpiła honorowo zgadzając się na podzielenie kosztów. Skoro słowo zostało powiedziane, powinna to zrobić. To ona wystawiała ogłowie i była odpowiedzialna za transakcję.
Rozumiem Was, zgadzam się też, że sprzętu nie naprawia się przez konsultacją ze sprzedającym. Jednak to, ci pisze Wikaa trzyma się kupy. Nie interesował jej zwrot, wysłała wiadomość, ale nie doczekała się szybkiej odpowiedzi, więc zdecydowała się naprawić ogłowie, akceptując, że w razie czego nie dostanie zwrotu. Sprzedawca okazał się uczciwy i jednak dało się z nim dogadać, mimo, że długo nie odpisywał. Teraz kontakt się urwał. Byłoby jeszcze oczywiście dobrze, gdyby zdjęcia uszkodzeń rzeczywiście dotarły do Darolgi na potwierdzenie słów Wiki.

wspólna, myślę, że gdybyś podała numer przesyłki nie byłoby tych telefonów.
Dubel
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
14 maja 2014 15:42
wspólna nie ważne czy ktoś kupuje siodło za 100zł, czy za 10000zł. Ponadto z tego co widzę to przesyłka idzie już jakiś czas, wiec wcale się nie dziwie, że kupująca chciałaby wiedzieć co się z nią dzieje.
flis12053
użytkowniczka "bierze czaprak" i kupuje i wpłaca za niego od 1.5 tyg  🙄

REZERWUJE A NIE KUPUJE , nie polecam
Pursat   Абсолют чистой крови
14 maja 2014 17:19
obrażanie mnie poprzez teksty typu
"czas to ty możesz swojemy dziecku dawać" "przyjdzie to bedzie przestan kobieto wydzwaniac" "kobieto ogranij się! I nie dzown do mnie jak pojeb..a" "A teraz wyp...laj"

Ale prostaczka, brak słów... 😵
ksan, no oczywiście, że jeśli już się zgodziła, to powinna zapłacić. Po prostu dla mnie to trochę stwarza wątpliwości, sama Darolga nigdzie nie napisała, że się zgodziła, tylko poprosiła o poradę co zrobić.
Sprawa wygląda trochę inaczej z dwóch stron i tyle 😉
wspólna skoro się tu udzielasz to może łaskawie odpiszesz mi na SMS lub wiadomość albo odbierz telefon? Kupiłam od wspólnej siodlo, unowilysmy się ze jeśli nie będzie mi pasować to ej odeśle z powrotem.  Napisałam, ze mi nie pasuje i od tamtego czasu zero kontaktu. Jutro wysyłam do Ciebie paczkę z siodłem i radzę żebyś ja odebrała 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
14 maja 2014 19:23
zalcia97, nie bądź taka "natarczywa", bo ci powie, żebyś "wypie*dalała"... 😂 😫
ciekawe czy rzecznikowi konsumentów tez by tak odpisała...
Dworcika   Fantasmagoria
14 maja 2014 19:33
Heh...prawie jak Atos 😁
desire   Druhu nieoceniony...
14 maja 2014 19:41
jakiego to sklepu właścicielka sobie takie jaja robi ?  😲 👀
A to nie jest nowy Atos przypadkiem? Nowe wcielenie Moniki Kuzynowskiej?
Tak.
Dziewczyny, poradźcie co zrobić w mojej sytuacji. Zostałam oszukana, co prawda na innym portalu ogłoszeniowym, ale liczę na Waszą radę, ponieważ wiele spraw udało się tutaj rozwiązać.
Sprawa wygląda tak:
Umówiłam się z dziewczyną na wymianę, podała niby adres chłopaka, więc nie znam jej nazwiska. Mam jednak adres. Wiem, że odebrała paczkę.
Swoją miała wysłać tego samego dnia, oczywiście jej nie wysłała, nie mogłam doprosić się o numer nadania itd., niby tłumaczyła się, że paczka do niej wróciła, co oczywiście prawdą nie jest.
Nie wiem co robić w tej sytuacji. Wartość mojego przedmiotu nie była duża (sukienka Asosa), więc podejrzewam, że policjanci mnie tylko wyśmieją.
Może są tu osoby z miejscowości NOWY PRAŻMÓW, które mogłyby pomóc mi w zdobyciu nazwiska, telefonu, tej dziewczyny?
Wiesz może czy to ten podwarszawski nowy prażmów? Jak tak to zapraszam na pw, może pomogę 😉
Sisisa, a województwo? to ten Prażmów z mazowieckiego?
infantil, shilton, tak, tak, kod pocztowy 05-..., więc mazowieckie, idzie PW.
[quote author=wspólna link=topic=5367.msg2094048#msg2094048 date=1400099411]
Tak.
[/quote]A to nie jest nowy Atos przypadkiem? Nowe wcielenie Moniki Kuzynowskiej?


Tyle czasu sobie jaja robi, tyle już o niej wpisów było i nadal znajduje chętnych do zrobienia w bambuko, zadziwiające...
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 04:56
Kobieta jest całkowicie niepoważna, wszystko wszystkim ale to chyba jej powinno zależeć na dobrej opinii, a tu takie rzeczy.
[quote author=wspólna link=topic=5367.msg2094048#msg2094048 date=1400099411]
Tak.
A to nie jest nowy Atos przypadkiem? Nowe wcielenie Moniki Kuzynowskiej?


Tyle czasu sobie jaja robi, tyle już o niej wpisów było i nadal znajduje chętnych do zrobienia w bambuko, zadziwiające...
[/quote]

Rozumiem że to nie zbyt dobrze wróży mojej paczce ???  🙁
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 06:15
Wintermelody na twoim miejscu poprosiłabym o kontakt wszystkich oszukanych przez tą panią i złożyła wspólne zawiadomienie na policję, tym bardziej, że prowadzi ona jakiś interes.
[quote author=-bibi22- link=topic=5367.msg2094208#msg2094208 date=1400130950]
Wintermelody na twoim miejscu poprosiłabym o kontakt wszystkich oszukanych przez tą panią i złożyła wspólne zawiadomienie na policję, tym bardziej, że prowadzi ona jakiś interes.
[/quote]

aż tak ??? O kurcze, cudownie musiałam się wkopać w kogoś takiego 🙁 Najgorzej że chyba nikt nie ma jej prawdziwych danych ?
Mam tylko dane do przelewu ale to nie jest Monika, tylko jakiś chłopak.

Ale na pewno złoże doniesienie na policję jeśli nie dostanę paczki do jutra !!!
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 06:36
Nie wiem czy "aż tak", widziałam jednak już kilka osób żalących się na tę osóbkę. Aż się dziwię momentami, że ludziska dalej u takich osób coś zamawiają i wpłacają pieniądze 🙁, a wystarczy czasami w wyszukiwarkę wejść.
łoo kurde  😲 to jestem mega szczęściarze, bo ja problemów nie miałem w interesach ze wspólną
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 06:39
Może problemy zależą też od wydanej kwoty, sama wspólna dała jasno do zrozumienia, że właściwie olewa transakcje za "małe" pieniądze.
[quote author=-bibi22- link=topic=5367.msg2094217#msg2094217 date=1400132184]
Nie wiem czy "aż tak", widziałam jednak już kilka osób żalących się na tę osóbkę. Aż się dziwię momentami, że ludziska dalej u takich osób coś zamawiają i wpłacają pieniądze 🙁, a wystarczy czasami w wyszukiwarkę wejść.
[/quote]

Mój błąd niestety jestem nowa na forum, i najpierw zajęłam się zakupami zanim tutaj weszłam 🙁
a że od 6 osób kupiłam miło przyjemnie i bez żadnych problemów myślałam że wszyscy tacy są
Czy ktoś mógłby podać adres sklepu który prowadzi WSPÓLNA ??

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 maja 2014 06:47
Wintermelody ja też wiele razy tu kupowałam i nie było problemów, do czasu..., ale przeważnie fajny i miły kontakt, idzie się dogadać 🙂.
Wintermelody, skąd pomysł, że wspólna i Atos to ta sama osoba? Numer telefonu ten sam, czy coś w ten deseń? Bo sama piszesz, że dane do przelewu inne

Nie chcę nikogo bronić, ale obawiam się , że niedługo każdy sprzedający z zachodniopomorskiego będzie "potencjalnym Atosem"  🤔wirek:
Dworcika   Fantasmagoria
15 maja 2014 07:05
Podejrzewam, ze wspolna z Atosem nie ma nic wspolnego, a odpowiedz twierdzaca rzucila...kpiac sobie z kogos, kto o to zapytal.

Korysinex, mowiles, ze wspolna prowadzi sklep - JAKI?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się