UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

MEGA WIELKI PLUS dla sprzedającej ceffyl
Robi piękne tabliczki na boksy dla koni.
Super kontakt i ekspresowe wykonanie.
Dziękuję i polecam  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
meeega plus dla shilton  🙂 Tabliczka jest cudowna, wspaniała i wgl brakuje mi słów.  🙇 Zachwyciła wszystkich! Dziękuje bardzo
Ponownie wysyp spóźnionych plusów:
+ dla Greneth jak sprzedającej
+ dla impossiblehorse jako kupującej
+ dla wiwienka2008 jako kupującej
+ dla Mada jako kupującej
+ dla bania11 jako kupującej
+ dla Bacik90 jako sprzedającej
+ dla MaRossa za sprawny i uczciwy zwrot pocztą siodła danego na przymiarkę 😉
+ dla ceditorpedi jako sprzedającej
neutral dla dairoxroxi jako sprzedającej - derka przyszła szybko i sprawnie ale według opisu miała być "jedna 1cm dziurka" a doliczyłam się czterech małych i jednej wielkości połowy pięści na klapie na ogon. Tak czy inaczej derka sprawna.
+ dla monikaciosek jako sprzedającej
+ dla ewamloda jako kupującej
+ dla Azbuka jako sprzedającej

Ogromny plus dla Kayoko, transakcja bardzo miła, super kontakt i błyskawiczna wpłata! Bardzo się cieszę, że moja tabliczka na boks się podoba!  :kwiatek: 😅
Duży plus dla layla i Precelek jako sprzedających- miły kontakt, szybka wysyłka 🙂 Dziekuje 🙂
Bardzo wielki plus dla Hajduczek  :kwiatek: Bardzo polecam !
Polecam współpracę z alexiss bardzo miły stały kontakt i szybka wpłata  🏇
Wielki plus dla crash !! 🙂  Bardzo miła i wyrozumiała osoba, świetny kontakt i co najważniejsze bardzo szybka wysyłka 🙂 


POLECAM!
Za pamięci . Kiedyś chciałam o tym wspomniec , ale wypadlo mi z głowy....

ODRADZAM STYCZNOŚĆ Z UŻYTKOWNICZKĄ  Smilebaby ... wymieniłam się z nią , moją paczkę otrzymała po 3 dniach a bryczesy dla mnie "zniknęły" na poczcie.... POnad to nie odpisuje na żadne wiadomości , ani na re-volcie ani na e-mail.

Za pamięci . Kiedyś chciałam o tym wspomniec , ale wypadlo mi z głowy....

ODRADZAM STYCZNOŚĆ Z UŻYTKOWNICZKĄ  Smilebaby ... wymieniłam się z nią , moją paczkę otrzymała po 3 dniach a bryczesy dla mnie "zniknęły" na poczcie.... POnad to nie odpisuje na żadne wiadomości , ani na re-volcie ani na e-mail.




alexiss od tego jest osobny wątek: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.0.html

Ja natomiast polecam użytkownika Ratana jako kupującą ;-) bardzo miły i sympatyczny kontakt, dziękuję!  :kwiatek:
I z wzajemnością, polecam GosiaG jako sprzedającą 🙂 super kontakt i towar  👀

edit. wpisałam "kupująca" zamiast "sprzedająca" -.-
PLUSY dla Isabelle oraz Mellsii22 jako sprzedających, wszystko szybko i sprawnie, rewelacyjny kontakt. POLECAM  :kwiatek:
plusik dla fajna_jula,  jako kupującej, ultra szybka wpłata, zdecydowana dziewczyna, naprawdę jedna z lepszych transakcji! :kwiatek:
Duży plus dla [b]Alaska^^ [b] jako sprzedającej. Bardzo miły kontakt, szybka wysyłka, polecam 🙂
Polecam transakcje z mimibell 🙂 szyba decyzja, ekspresowa wpłata, a przy tym sprawny kontakt i wszystko przebiegło bardzo sympatycznie  :kwiatek: polecam 🙂
Gorąco polecam interesy z fajna_jula bardzo przyjemna i kontaktowa osoba. żadnych problemów !! 🙂
ja zostałam wystawiona do wiatru , kupiłam czaprak od "donusiowa7"przelałam kase a dziewucha twierdzi ze juz został sprzedany ,ale kase wzieła i nie wie o co chodzi . co radzicie żebym zrobiła  , mam jej adres i numer konta .
ptysia ja bym cię przede wszystkim odesłała tu http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.0/topicseen.html
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
31 stycznia 2014 15:04
Duży + dla sprzedającej Zelmutek. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, a kantary bajka. Dziękuję. :kwiatek:
Duży PLUS dla ekwandra94 jako sprzedającej 🙂. Dobry kontakt, czaprak wysłany błyskawicznie 🙂.
bardzo polecam użytkowniczkę MUŃKA - staranność, rzetelność, uczciwość, a przedmiot piękniejszy niż na zdjęciach 🙂 "interes" robiłyśmy poza forum, ale ma tu konto, więc zostawiam jej duży plus!
Duży plus dla raxa jako sprzedającej - co prawda paczka czeka na mnie w domu i jeszcze jest nie otwarta, ale przyszła terminowo, kontakt świetny!  😀
Kolejny plus dla Zelmutek jako sprzedającej - kantar jest odjazdowy  😜
I jeszcze plus dla koniaraania jako kupującej - fajny kontakt, bezproblemowo 😉
duży plus dla mysiapysia6 jako sprzedającej super kontakt , super szybka wysyłka  :kwiatek:
Dokonałam zakupu u użytkowniczki Incantowa

Miło, uczciwie i bez niedomówień. A paczka wysłana prędzej, niż zadeklarowano 😉
:kwiatek:
PLUS dla raxa  jako sprzedającej. Bardzo dobry kontakt, wysyłka w umówionym terminie  :kwiatek:
Duże plusy dla użytkowniczek:

+Amabilis

+Ratana

+Fokusowa

+fajna_jula


Od początku do końca bez zastrzeżeń 🙂

:kwiatek:
zaległy plusik dla kwasna00  :kwiatek: kolejna godna polecenia Kupująca 🙂 szybka decyzja oraz wpłata i oczywiście sprawny kontakt !
Ogromny plus dla smoluchowa -swietny kontakt, towar w 100%zgodny z opisem,ekspresowo wyslany i zapakowany tak, ze ze az zal mi bylo paczki otwierac  😉
Z wzajemnością  :kwiatek: duży, duży PLUS dla Aimee - POLECAM i DZIĘKUJĘ 😅
Zaległe PLUSY  😀 dla super Sprzedających:

mysiapysia6
alsonxd
kipczens
Xellesia
monikaciosek

Bardzo dziękuję i gorąco polecam transakcje z tymi osobami!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się