Kącik folblutów

a ma ktos moze zdjecie ogiera Szogun Jang?
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
26 grudnia 2009 11:03
Jeżeli chodzi o konie z włoskim z paszportem to trzeba wypełnić taką formułkę jak "importacione definitive" ale w biurze nie robią żadnych problemów wystarczy trochę Twoich podpisów tylko że to wszystko kosztuje 😎
Doma czy chodzi Ci o paszport Miss?


tak tak, chodzi właśnie o Miss, rok już stoi i nic nie robimy, a znajomy  😉 😉 jak zwykle zagoniony treningami i kierowaniem stajni więc musimy wziąć sprawę w swoje ręce chyba  🙄 czyli najlepiej iść do Pani Karaszewskiej  i można coś zdziałać  😀
No on już taki jest trochę za dużo ma na głowie. Tak spokojnie można iść samemu do niej lub do P. Gocłowskiego on jest chyba bardziej sympatyczny i pomocny no i zna się na tych "włoskich sprawach" 😀
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
27 grudnia 2009 12:24
o widzisz, to jest nadzieja  😀 to serdeczne dzięki za poradę!! zwłaszcza że w sumie dwie włoskie ślicznotki czekają na przerejestrowanie  🙂
to my z dzisiaj  😉
Słodziak 😍 z mordki wykapana mamusia 🙂
Dzięki  🙂
Wczoraj wyszliśmy razem pierwszy raz od ponad 3 lat na spacer poza padok (pierwsze nasze wspólne wyjście). I jestem naprawde zadowolona, mimo ze wyszliśmy na 5 minut (konie na padoku zaczęły świrować, więc mój chodził jak na szpilkach). Do tego przejeżdżali obok nas samochodami i musieli się drzeć mijając nas - a konisko nic  😍 Raz mi się tylko spłoszył na łące.  😅
Norquina   Life is too important to be taken seriously
29 grudnia 2009 18:11
Poszukuje zdjec trzech koni: moze ktos posiada albo pomoze mi gdzie takowe znajde
chodzi o konie: 💃
Secret'N Classy Ca Ira All Hands On Deck
szukałam na google,ale nic nie znalazlam 🙁
All Hands On Deck:



Zdjęcia z 2005r. Ogier już nie żyje 🙁
Mogę wysłać jeszcze zootechniczne z książki o ogierach xx, ale najszybciej jutro zeskanuję.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
29 grudnia 2009 18:52
Ja mam Secret'n'Classy, ale muszę poszukać...
Norquina   Life is too important to be taken seriously
29 grudnia 2009 20:14
Severus to poproszę o zdjęcia.  😉
Iza90 dzięki za pomoc  :kwiatek: jakbyś miała troche czasu to zeskanuj zdjecia,szkoda ze go juz nie ma.
A ja jeszcze prosze o zdjecia ogiera Szogun Jang 🙇
klacz Dietmar x Orange Bay x Pawiment
powrót do użytkowania na stare lata 🙂





i obiecany All 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 grudnia 2009 22:12
mamy dwie klacze na Służewcu po nim, fajne kobyłki, nie mogę się doczekać aż przyjadą po treningu do nas i weźmiemy je po odpoczynku w obroty  🙂

tu dwulatka matka po Life and Liberty ,



i druga dwulatka, matka po Danish Fort
ta po prawej

Jest po All Hands On Decku jakiś ogier kryjący xx? Szkoda, żeby takie geny WKKW-owskie przepadły 🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 grudnia 2009 23:58
pytanie za 100 punktów: ostatnio usłyszałam, że folbluty nie powinny jeść jęczmienia. to prawda? a jeżeli taka, to dlaczego?

i jeszcze w kwesti zdjęć
szukam: Dobrodzień (po All hands on deck, od Dobrodziejka); chodzi WKKW pod J.Piaseckim 😉
A ma ktoś fotki Two Twenty Two?
Edytka, zobacz w galerii Katarzyny Boryny: http://www.katarzynaboryna.pl/galeria.php (wyszukaj Dobrodzień)
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
30 grudnia 2009 08:49
Moja była folblutka folblutka dostawła w większości jęczmień i tylko na tym zbożu dawała się odpaść nie dostając przy tym walnięcia w dekiel, była tak karmiona przez dwa lata i nie było żadnych skutków ubocznych, same plusy. Może chodzi o konie w treningu wyścigowym bo jęczmień jest tuczący...
nyelle   buntownik z wyboru
30 grudnia 2009 21:36
Edytka, ja nic takiego nie słyszałam i Flakon dostawał ze 2 miesiące jęczmień (parzony) na utycie. Tzn nie jakoś dużo, do 3/4 miarki Pavo dziennie. Nie wiem, czy pomógł jęczmień, czy cała reszta, ale utyty z pewnością jest 🙂 tfu tfu!
Ale wiadomo, z nowościami trzeba ostrożnie, szczególnie u niektórych folblutów.

Hej.. Moim zdaniem wątek zaczyna się przekształcać w Kącik Folblutów  😎
Severus   Sink your teeth into my FLESH
31 grudnia 2009 06:08
Proponuję zmienić nazwę, bo chyba nie ma czegoś takiego jak wątek o xx, są tylko "zdjęcia folblutów", a przydałby się  😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
31 grudnia 2009 10:43
no świetny pomysł!!

a co do utycia.. mojemu wrzodowcowi niestety zimą na utycie takie konkretne nic nie pomaga, nic mu nie zastąpi letniej trawy, w zimie na Dodsonie co prawda wygląda lepiej, ale w lecie wygląda super.. trawka czyni cuda  i całodobowy wybieg... a u nas konie jedzą wszystkiego do oporu i odpukać nic im nie jest, teraz raz dziennie dostają z 7 litrów moczonych otrębów jęczmiennych i jest ok... a jadły pszenice, owies, jęczmień, granulat horsegrann, musli różnych firm... i na 11 koni nigdy żaden nie kolkował, moja jedynie miała boleści brzucha, ale to w wyniku problemów z nadkwasotą... więc dla mnie ta rasa do delikatnych nie należy jeżeli ma zapewnione odpowiednie ilości ruchu, to naprawdę są twarde niczym hucuły 🙂

a co do jazd w tereny... jak ktoś do nas przyjeżdża i jeździ w teren to nie może się nadziwić jakie te konie są odważne.. a już ich szybkość robi wrażenie nawet na ludziach skaczących potężne parkury  🙂 a ja mówię że to taka rasa, nie ma się co dziwić, to po prostu idealna rasa  😀
nyelle   buntownik z wyboru
31 grudnia 2009 11:18
Popieram 😉

Doma, a nade wszystko są po prostu SZCZERE i inaczej nie da się tego opisać. Nie znam złośliwego, nie chcącego współpracować folbluta, a parę ich poznałam 🙂 Niektóre ciężko było co prawda zatrzymać, ale szczere też były, bo wcale się z tym nie kryły  🤣

Co do delikatności to mój odpukać wsuwa wszystko co zobaczy 😉 Ale np kobyłka koleżanki ma bardzo delikatny układ pokarmowy.
ma ktos moze fotki walacha BOB ? zwyciezca zeszlorocznych Derby 🙂 skarogniady z gwiazdka i chrapka i dluga skartepa na prawym tyle
Severus   Sink your teeth into my FLESH
31 grudnia 2009 21:59
Obiecane zdjęcia:

Secret'n Classy (zdjęcie ze strony iturf.cz):



Niestety został zgładzony w 2006 po złamaniu nogi [']

oraz Two-Twenty-Two (zdjęcie autorstwa M. Żółtańskiej):

halo BOB to nie folblut.... zeszłoroczne derby anglików wygrał RUTEN.
to może ja tu napisze, o starej babince, którą miałam chwile pod opieką. Teraz poszła na emeryturkę, a raczej nie ma kto się nią zająć a właściciel nie za bardzo chce sprzedać czy oddać.. Może ma ktoś jej stare foty? Ja jakoś nie mogę znaleść :P Demoniczna (Demonika po Demonie) > LINK do pełnego rodowodu ur.1990, babcia Demonicznej - Demona. 👍
halo BOB to nie folblut.... zeszłoroczne derby anglików wygrał RUTEN.


ups, wpadka  😡 fakt, to polkrewek. sorry za zamieszanie 😉
A o to i moja kobyła  😀
Soczewka ( Special Power xx - Saszetka xx )
A o to  🏇 😀
Saszetka xx ( Czubaryk xx- Subretka xx)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się