termobuty

Manta   Tyłkoklep leśny =)
27 grudnia 2009 10:48
Dramka - mi w moich termobutach zdażyło się jeździć przy nawet ok.20*C =) hehe i nogi mi się nie ugotowały ;-)
Dramka na boso 🤣
to oczywiscie zart. Mi czasem w zwyklych skorzanych sztybletach latem jest za cieplo, co dopiero w termobutach
No comment  😵

Też mam termobuty Equipage, jakieś 2 miechy temu je kupiłam jak ta śnieżyca była, raz założyłam, do szafki, teraz zaczęłam jakieś 2 tygodnie temu w nich chodzić i to jest porażka! 3 pary skarpet, wkładki filcowe, potem jakieś z aluminium, zawsze kałuże w środku, od wewnętrznej strony zupełnie się poobdzierały, bo jeździłam jakieś 5 razy w nich  🤔 Już zwykłe gumiaki lepsze, bo przynajmniej nie przemakają  🤔
Teraz się przymierzam, do kupna tych: http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=6_24&products_id=3724
Grafitkowa, krysiex213 jak dostaniecie, to powiedzcie czy warto  😉
Jeżeli się doczekam łaskawie pana kuriera to zdam relacje  🤔
ja testowałam już dwa dni HKMy Elegance i jestem bardzo zadowolona. przy obecnej pogodzie (okolice 0 stopni) rewelacyjnie się spisują. Nie czuję ich na nogach. W pierwszy dzień miałam podkolanówki i po zdjęciu butów okazało się, że trochę mi się noga spociła. Podejrzewam, że przy niższej temperaturze będzie ok. Jak kupowałam to obawiałam się, że mogą być za niskie bo mam 177cm wzrostu ale są idealne 🙂
no właśnie święte słowa...jakoś długie to ich 48h!!:/
Ale zanim amigo wyśle produkt też jakiś czas minie, pewnie wysyłają w ciągu 14 dni [jakoś się nie doczytałam]
Ja wzięłam kurierską 48 h więc mam nadzieję że na dniach dojdą
ja zamawiałam właśnie z amigo. napisali mi maila, że mieli dostawe więc zaraz złożyłam zamowienie (to było w sobote). w poniedziałek napisali, że zamówienie wyślą we wtorek i dostałam paczkę w środe czyli jeszcze przed świętami 🙂
Jeżeli mają buty na stanie wysyłka jest natychmiastowa  🤣
no moja paczunia od 24 gniła na magazynie GSL aż w końcu dziś...PRZYSZŁAAAA 😅
buty przeszły chrzest domowy, wykonanie solidne, wygodne, tylko cholewka ciut przydługa ale jak wsadzę termowkładkę to jest ok
a jutro chrzest bojowy
Nie wiem skąd zdziwienie kiedy od 24-go do 27-go były święta.. 🙄
bo większość firm kurierskich pracuje 24-ego do ok16 i skoro 22-ego o godz 14 miałam na mailu status "wysłany"  to miałam nadzieję że 24 popołudniu dojdą:/
Nie wiem, Ja swoje dostałam z dnia na dzień. Ale takie opóżnienia trzeba brać pod uwagę zamawiając tuż przed świętami.

Widać w tym roku lepiej poczta działała niż firmy kurierskie.
jestem zdecydowana na hkm-y elegance ale si boje troche zamawiac bo nie mialam ich na nodze wczesniej.. jak myślicie zamawiac w ciemno? mam szczupla lydke wiec wydaje mi sie ze beda spoko. rozmiary sa jakos zanizone jak w przypadku eurostarow czy normalnie? prosze pomozcie 😉 😜
Masz szczupłą łydke ale tzn ile cm?

Według mnie rozmiary są duże.
no ja mam w lydce 32 cm a stopa 39. ale myslalam o rozmiarze 40 i wtedy jest 35 cm w lydce. wydaje mi sie ze jak bede w skarpetkach, bryczesach to bedzie akurat ;D
Ja nosze rozmiar 36/37 i wziełam 37. I zakładam na grubą skarpetki i wkładka się jeszcze mieści  i nie mam ścisku.
dobra dzieki, zamawiam, a co mi tam 😉
Graba.   je ne sais pas
28 grudnia 2009 15:28
http://www.lamri.pl/dla-jezdzca/buty-i-czapsy/elt-termobuty-standard.html
Nie wiecie jak z szerokością w tych termobutach? Bardziej na wążsżą czy grubszą łydkę?
Obwód łydki można regulować  🤣
Dramka-wiesz z tym że regulowaniem to jest różnie, ja zazwyczaj w tego typu termobutach ściskając na maksa miałam o wielee za luźno ;/

Właśnie napisali mi z amigo że dzisiaj zostały wysłane  😅  Licze że jutro dojdę nim pojadę na trening  😜
ja mam STEEDS od jakiegoś miesiąca i muszę powiedzieć że rewelacja. Szczerze polecam. Ciepłe nie przemakają, nadają sie nawet na wąską łydkę, i co najważniejsze są elastyczne i czuć konia!
Dzisiaj kupiłam euro stary, i bardzo fajnie się wydają... Ma ktoś może zdjęcia na koniu w nich, chciałam zobaczyć jak się prezentują 🤣
A komu sie te podobają? Kosztuje jedynie 821zł
mnie sie podobają jeśli to ma jakieś znaczenie. Cena mi się nie podoba  😉
Papi, moje ES.
mierzyłam te ES i niestety w jedna cholewkę dwie łydki na luzie. Jedno moge o nich powiedziec, są bardzo starannie zrobione i polo nie mają do nich startu pod względem staranności wykonania.
Moje HKM są nieocenione, nie miałam tak ciepłych butów czy to były stare kozaki czy traperki czy inne wynalazki na zimę.
Niestety są krótkie. Jeszcze mi to nie przeszkadza, ale jeśli siądą bardziej to kaplica. Niestety też, rozciągnęła się nieco cholewka i dociągam na maxa. Z tym ze jeszcze nie mam pod nimi podkolanówek więc nie ma dramatu.
zdaję relację: HKM elegance moje spisały się świetnie. są megawygodne, b.dobrze mi się w nich jeździło, po 3 godzinnym terenie jako jedyna miałam czucie w palcach  i było mi ciepło, a po całym dniu latania po śniegu na stajni moje nogi są szczęśliwe 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się