Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

podbijam wątek bo dni lecą a kurs coraz bliżej ...
może jeszcze ktoś się skusi ?
ushia   It's a kind o'magic
19 kwietnia 2009 16:41
a co, masz procent od ilosci zwerbowanych?  🙄
nie mam procentu od zwerbowanych osób ale jak czytam to widzę że kazdy ma zamiar na wakacje być już instruktorem więc jedyna okazja ....
możecie polecić jakiś kurs instruktorski najlepiej stacjonarny, tak żey można było zabrać ze sobą swojego konia, a nawet dwa, najlepiej jak najszybciej 🙂
Chętnie podłącze się pod pytanie😉
Ja również chcialabym zacząć coś około czerwca. Interesuje mnie dolnyśląsk. Ktoś ma coś na oku?
Mi najbardziej pasowałyby Mazury...
A mi cały kraj jak z zakwaterowaniem. I też tylko czerwiec ...
wiecie dziewczyny ja przekopałam już całą sieć w poszukiwaniach i niestety nic sensownego nie znalazłam ;/
Z tych co ja znalazłam to cenowo i odległościowo najsensowniejszy Grudziądz,ale jednak wolalabym bliżej Wawy albo cosik na Mazurach.
Dworcika   Fantasmagoria
07 maja 2009 20:17
Grudziądz nie zapewnia noclegów(ale zapewnia mnie 😉 ). Jest możliwość skorzystania z bursy szkolnej, która jest niedaleko (pieszo jakieś 20 minut, samochodem, to kwestia max 5 minut).
A wiesz może kiedy odbędzie się tam kurs stacjonarny i czy jest możliwość przyjazdu z własnymi końmi?
Dworcika   Fantasmagoria
07 maja 2009 20:25
Podejrzewam, że będzie taka możliwość, bo teraz część boksów stoi pusta. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic o datach, ale postaram się dowiedzieć w najbliższym czasie - jak się uda, to jutro.
Ok super🙂jak się nie uda to później będę dzwonić i się dowiadywać.
Dworcika   Fantasmagoria
07 maja 2009 20:39
Spox, jak będę coś wiedzieć, to dam znać.
Dowiedziałam się że w Jaroszówce organizują kurs od 11-27 czerwca.

Jak ktoś by chciał to mam maila do organizatorki 🙂



Zostało bardzo mało czasu na zgłoszenia.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 maja 2009 12:12
rtk na partynicach ma byc kurs, ale dopiero w czerwcu prawdopodobnie beda informacje kiedy... wiec spodziewalabym sie jakos jesienią.... Ja sie na niego szykuje 😎
asds   Life goes on...
11 maja 2009 15:55
Kurs w Łosiu a przesuniety termin rozpoczecia na 16.05. z tego co wiem zostało jeszcze z 2 miejsca wolne jakby ktoś był zainteresowany 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
12 maja 2009 17:20
a orientuje sie ktos moze czy beda organizowane kursy w poludniowej polsce okolo czerwca? woj malopolskie i okolice?

czy jesli dostalam juz swiadectwo ukonczenia liceum moge isc na taki kurs czy musze doniesc papiery o zdanej maturze??
asds   Life goes on...
12 maja 2009 17:50
Solina potrzebujesz tylko zaświadczenie ze ukończyłas szkołe średnią. Matura nie jest wymagana
Asds-nie wiesz czy wszedzie jest tak samo? bo jak sie dowiadywalam w zach-pom to mi powiedzieli, ze maturalne trzeba
ushia   It's a kind o'magic
12 maja 2009 19:38
ciri, raczej wszedzie tak samo - bo to ministerialne wymaganie
Solina, Toporzysko sprawdzalas?
Bo u nas to malo kursow jest - wlasciwie stricte z malopolski to tylko Topo, blisko jeszcze Zbroslawice.
Ja sama wlasnie ze wzgledu na terminy robilam na drugim koncu Polski  🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
12 maja 2009 21:12
ushia, wlasnie bede patrzec na toporzysko ewentualnie wiem ze w zakrzowie swojego czasu kursy byly organizowane
ushia   It's a kind o'magic
13 maja 2009 15:17
a tak, Lewada jak najbardziej
pytanie jeszcze jaki termin Cie intresuje, bo 99% osrodkow robi kursy instruktorskie we wrzesniu - prosta kalkulacja, na kurs ida ludzie po maturze, czyli maja wrzesien wolny, a w wakacje bardziej sie oplaca zrobic obozy dla dzieciakow szkolnych...
pytanie jeszcze jaki termin Cie intresuje, bo 99% osrodkow robi kursy instruktorskie we wrzesniu - prosta kalkulacja, na kurs ida ludzie po maturze, czyli maja wrzesien wolny, a w wakacje bardziej sie oplaca zrobic obozy dla dzieciakow szkolnych...

No i właśnie dlatego się zdziwiłam jak Toporzysko mi odpowiedziało że chca zrobić w październiku... Szkoda, chciałam do nich jechać. Będę szukać czegoś we wrześniu.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
14 maja 2009 07:35
ushia, sprawdzilam toporzysko i lewada juz mieli pod koniec kwietnia.
znalazlam jeszcze cos takiego http://jaroszowka.w.interia.pl/kurs09.pdf
napisalam do pani maila, bardzo konkretnie odpowiedziala mi na wszystkie pytania.
teraz tylko rozmowa z rodzicami czy pozycza mi pieniadze i chyba jade, bo zalezy mi na czasie zeby juz na lipiec moc prowadzic jazdy
Solina Ja też się właśnie zdecydowałam na ten kurs w Jaroszówce - z braku wyboru. Też chciałam w lipcu zacząć jazdy prowadzić.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
14 maja 2009 09:00
martyna0112, to znaczy ze pewnie sie spotkamy tam🙂 fajnie ze nie bede sama 🙂
bierzesz swojego konia?
A może ktoś coś powiedzieć o tym:
http://www.patataj.com/  ?

ja się zdecyduję chyba albo tu albo na Jaroszówkę.
Co lepiej?
Solina Nie, swojego czterokopytnego się jeszcze nie dorobiłam ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się