Końska rewia mody cz.VI (2012)

akzzi, zawsze to jakaś gotówka leży 😉
wątek zamknięty
Ktoś mi kiedyś napisał, że jak sprzedam szmatki to mam konia. Tyle tylko, że szmatki to rzecz, która jak mam coś kasy to kupię, jak nie mam to sprzedam, a z koniem tak nie zrobię...🙁 I choć nie posiadania konia mnie mega dołuje, to dopóki nie znajdę swego miejsca na ziemi to nie mogę sobie pozwolić na zakup zwierza... 🙁
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 21:41
Doradzicie mi? Na niego komplet Euro Stara z nowej kolekcji "turbo róż" czy ten "brytyjski"?
 
wątek zamknięty
akzzi, zatkało mnie  😲 👍
ChingisChan, turbo róż 😁
wątek zamknięty
ChingisChan brytyjski 🙂
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 21:48
Ach no i co teraz? 😁 Chętnie bym kupiła oba ale mogę sobie pozwolić na jeden pad+ nauszniki.
wątek zamknięty
ChingisChan, myślę, że super wyglądałyby oba, ale ostatnio mam fazę na róże, więc mówię: turbo róż!  😜  Po za tym gniadym jest ładnie we wszystkim, także co byś nie kupiła i tak będzie super  😁
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 21:50
Nekanowa ciemnogniade to taka uniwersalna maść 😀, też mam fazę na róż ale ten brytyjski ciekawszy...
wątek zamknięty
ChingisChan turbo róż!  😅

edit. poprawiłam. 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
gryglodor, to nie ja tylko ChingisChan się nie może zdecydować  😁

edit; ja już mam wybraną szmatę z tegorocznych nowości - ankowy Hot Pink  😍
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 21:58
wątek zamknięty
Pomóżcie! Zastanawiam się czy puszczać w świat?? Anky Pink Lilac... Ciągle mnie ten kolor nurtuje...

To jedyne wyraźne foto jakie mam w tym komplecie... Może się nada do galerii? 😉
wątek zamknięty
gryglodor, na siwku nie zabija, kolor dla skarych i czarnych imo 😉
wątek zamknięty
akzzi, omg, na prawdę używasz każdego z tych czapraków? Musiałabym chyba wydawać miesięczną wypłatę ojca żeby uzbierać taki stos. Ech, gdzie ten mój mąż milioner się podziewa?  🙄
wątek zamknięty
ChingisChan, zdecydowanie turbo róż, będzie szał  😜
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 22:05
Oba do mnie krzyczą 😕 "KUP MNIE!!!"
wątek zamknięty
Altiria Coś Ty, jeszcze wiele z tej kupki nawet konia nie widziało...i ma metki.

Nie mam męża milionera, o ojca wypłacie nie mam co marzyć, ale wystarczyły dobre pomysły skrupulatnie realizowane 😉 więc wszystko przed Tobą 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 lutego 2012 22:08
co to są esy z rozetą?
wątek zamknięty
akzzi, "skrupulatnie realizowane", powiedz mojemu portfelowi, żeby się tak skrupulatnie co miesiąc nie opróżniał  😁
wątek zamknięty
ChingisChan, róż! Będzie was widać z daleka 😀
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2012 22:14
Kusicie...  🙁 W dodatku, że w wakacje na pewno bym chciała jakieś drobne zawody pojechać 😀. <oczywiście w nowym komplecie 😁>
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 lutego 2012 22:23
ChingisChan, zdecydowanie różowy.
wątek zamknięty
dobre pomysły skrupulatnie realizowane 😉


Drobny napad na bank?  😁  No cóż, ja staram się ograniczać mój szmatoholizm zdrowym rozsądkiem - nie mam konia, jeżdżę 1-2 razy w tygodniu, po co mi sterta szmat? Lepiej zainwestować w coś dla siebie. Co nie zmienia faktu, że "mój" rekreacyjny szkap chodzi lepiej ubrany niż wszystkie prywatne konie z naszej stajni razem wzięte, a ja mam przylepioną łatkę nadzianej idiotki, która ciągle przywozi jakieś nowe drogie rzeczy (a przy okazji zupełnie nie umie jeździć  😁  ). Gdyby oni weszli na re-voltę i zobaczyli Twoją albo np. Juliadny kolekcję, to chyba dostaliby zawału.  😎  Ja też czasami przeżywam szok, bo porównując się z moimi znajomymi muszę stwierdzić obiektywnie, że wcale mało kasy nie dostaję, ale nie stać mnie na większość 'drobnych zakupów' niektórych forumowiczek.  😉
edit: nie żebym zaglądała komuś do portfela, po prostu stwierdzam fakt.  🤣  Ale spokojnie, całe życie przede mną, mąż milioner gdzieś sobie tam żyje.  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2012 23:29
cieciorka, ja na to mówię rozeta. może wy znajdziecie bardziej fachowe słowo 😉 a chodzi o te:
wątek zamknięty
AAA Sei masz może więcej zdjęć tych czapraków ES z rozetą? przekopałam ostatnie 20 stron, ale udało mi się tylko dowiedzieć, ze to prawdopodobnie kolekcja na przyszłą zimę 🙁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lutego 2012 00:53
sei niedobrze, dopiero za rok będzie ta kolekcja  🙁 A tak się napaliłam na ten pomarańcz  🤬
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
18 lutego 2012 08:28
sei, aaa, super są 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 lutego 2012 09:19
te zdjęcia pierwsza wstawiała Fantazja zdaje się 😉 tutaj widać z tyłu chyba wszystkie wersje kolorystyczne:


dużą przesadą będzie kupić ten granatowy z rozetą i ten granat? lepiej kupić szary?
wątek zamknięty
A skąd wiemy, że one dopiero w przyszłym roku będą?
wątek zamknięty
sei, na rudego to chyba tak średnio szary będzie pasował, także raczej granat  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.