sklepy internetowe

+ dla decathlonu 😉 wysyłka w terminie i super jakość 😉
Ogromny + dla http://www.passion-horse.pl/  🙂
wielki plus + dla sklepu GoHorse/Konie.Sklep, błyskawiczna realizacja zamówienia  :kwiatek:
Ja z przykrością daję ogromy - dla sklepu Aguares / kopyciak.pl. Na początku kwietnia zamówiłam u nich czaprak, na realizację którego mieli ponoc 2 tyg.  Oczywiście zamówinie nie zostało zrealizowane i zapadła głucha cisza. Po iluś mailach z prośbą o info wkurzyłam sie i napisałam ze zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta, wtedy łaskawie odpisali ze zamówienie nie może byc zrealizowane i odeślą pieniądze na moje konto. Niestety żadne pieniądze do mnie nie dotarły, a na maile nadal nie odpowiadają. Najgorsze jest to że ci sprzedawcy robią to z pełną premedytacją, a ja nie jestem pierwszą osoba potraktowaną w ten sposób.  🙁
Podobnie jak dwa posty wyżej - sklep Kopyciak. Od dłuższego czasu czekam na zrealizowanie mojego zamówienia i nie dostaję odpowiedzi. Radzę tam niczego nie zamawiać (jeśli otrzymam zamówiony produkt dam znać).
Ja z kopyciakiem miałam do czynienia jakoś półtora roku temu i to wtedy już była porażka. Czekałam na zamówienie jakoś prawie dwa miesiące. Na maile nie odpowiadali a jak już odpowiedzieli po miesiącu od mojej wpłaty to z tekstem, że zamówienie nie mogło być zrealizowane bo nie podałam czy na owijkach też ma być emblemat jak na czapraku więc nie wiedzieli co zrobić... Swoją drogą czapraki cieniutkie, widać niedociągnięcia. Więcej bym się nie zdecydowała i nie polecam.
Ale w końcu otrzymałaś zamówiony produkt? Szkoda że marnej jakości, jak się okazuje. Jeśli w ciągu następnego tygodnia nie otrzymam odpowiedzi / przesyłki z zamówieniem to zacznę coś z tym faktem robić.
tak  w końcu otrzymałam przesyłkę, Mieli kiedyś nawet stronkę na fejsie ale jakiś czas temu chyba po kilku nieprzychylnych opiniach skasowali
jak zawsze pozytyw dla sklepu dobry-koń i kolejny mega plus do kolekcji 🙂
Ogromny + dla BERGO! 🙂 Mimo, że przegapiłam promocję o kilka minut, to zgodzili się wysłać mi kask jeszcze w promocyjnej cenie 🙂 Super kontakt, o przesyłkę się nie martwię, bo pewnie będzie za 2 dni 🙂

edit: paczka oczywiście dotarła 😉 Oooooogromny +
Co do Kopyciaka/Aguaresa - zamawiałam tam komplet czaprak + owijki chyba z 2-2,5 roku temu i z tego, co pamiętam, wszystko było w porządku. Czas oczekiwania chyba tylko się trochę przedłużył, ale wszystko do mnie dotarło itp.
ogromny + dla grene, przesyłka ekspresowa, super kontakt :kwiatek:
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 lipca 2014 19:02
plusy dla animalii i pana Podkowy 🙂
Plus dla konika 🙂
YARD - EQUITES  -> WIELKI PLUS ! 🙂
plus + dla equi-point
wielki minus dla sklepu horsehouse.pl . 5 lipca zamówiłam wieszak z dostępnością 1-3 dni. Dzisiaj mamy 16 lipca, niestety ani sklep się nie odezwał ani paczka do mnie nie dotarła. Nie polecam w żadnym wypadku.
+ dla ,,equi-point"  - miły kontakt, pomyślne rozwiązanie problemu
wielki + dla ,,jarpol" - błyskawiczna przesyłka, miły kontakt, świetna jakość
- dla ,,amigo-konie" - brak chęci do zrealizowania zamówienia (nie było zamówionego przeze mnie produktu) oni nie chcieli ani go sprowadzić, ani zamienić) , ,,olewka". Bardzo się zawiodłam, ponieważ wcześniej zakupy były bezproblemowe.
+ dla ,,gn"l łatwo i sprawnie ustalone szczegóły, wysyłka w terminie, szybki i łatwy kontakt
ogromny - dla ,,okser" - pieniądze wpłaciłam, czekałam na zamówienie pół roku i nic, dzwoniąc i przypominając się z 10 razy za każdym razem słyszałam ,,tak? najmocniej przepraszamy, nic nie wiedzieliśmy o tej sprawie", długi czas oczekiwania na zwrot sporej sumy, fatalny kontakt, dużo produktów wystawionych jako dostępne, okazywało się niedostępne. Kiedyś był to dla mnie najlepszy sklep, świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka, jednak od kilku miesięcy zmieniło się to diametralnie. Jak wytłumaczono mi, wcześniej kiedy wszystko funkcjonowało znakomicie, zajmowała się wysyłkami właścicielka, a teraz do tego zatrudnione są dwie dziewczyny, które kompletnie nie dają rady.
Olson, to zapewne przez te ostatnio organizowane wyprzedaże w sklepie, niby realizacja 1-3 dni, a na sklepie nie ma, bo ,,wczoraj ktoś to już kupił" i nie zdążyli na stronie poprawić, także nie bądź zaskoczona, że na dniach dostaniesz maila (bo w sumie to już prawie 2 tyg i mogli w tym czasie sprowadzić ten wieszak), że paczka została wysłana, bo sklep ,,w trakcie realizacji zamówienia" też się raczej nie odezwie w żaden sposób.
Ostatnio zamawiałam tam czarną absorbinkę, bo mieli akurat na sklepie, pojechałam na drugi dzień odebrać, nie była odłożona tak jak zwykle, więc wzięłam z półki, a tu po ponad tygodniu dzwonią, że spray do odebrania...  😲
Podobną sytuację miałam w styczniu, wszystkie rzeczy na sklepie, zadzwoniłam w ten sam dzień, bo akurat miał kto zajechać przy okazji, pani z telefonem w ręku rzekomo kompletowała zamówienie. Za godzinę tata zajechał, a tu ,,tego nie ma", to musi znaleźć... Od jakiegoś dłuższego czasu to w ogóle mało przyjemne podejście do klienta mają, ale to już inna sprawa...  👿
Także ode mnie długo wstrzymywany - dla HorseHouse.pl, z żalem, bo to był mój ulubiony sklep...
Niestety pierwszy - Dla ANIMALII
Zamówiłam 20 dni temuvrekawiczki okazało się  ze wycofane wiec wzięłam inne dostawa do 16 dni. Po 20 dniach jak się przypomniałam dostałam info ze nie ma koloru czas znacznie się wydłuży... Jutro jadę na urlop a rękawiczki są mi potrzebne.  Szkoda bo zawsze to był mój ulubiony sklep
czy ma ktoś kod rabatowy do bergo?  :kwiatek:
Ogromny plus dla KONIK.COM.PL Jak zawsze są niezawodni.
Plus dla yard-equites.pl  :kwiatek:
Nirvette   just close your eyes
17 lipca 2014 20:39
Ogromny plus dla arcus-konie.pl
Kontakt mailowy idealny i sprawny, ceny przystepne, na biezaco informacje o zamowieniu. A i gratisowy kilogram cukierkow jablkowych tez sie przyda.  😅
Wielki plus dla Pro-Linen pierwsza firma z karmami która zamówienie przysyła w 3 dni i wszystko jest takie i ile trzeba plus łądnie zapakowane, a nie w rozwalających się workach  😅
zasłużone plusy dla:

konik.com
pasi- konika
wkkw.eu/beckersport
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2014 07:57
Plus dla Animavet
GIGA plus dla konik.com.pl  -> wczoraj o 8 zlozylam zamowienie, dzis paczka u mnie😀
Kod rabatowy -8% w sklepie GNL:
,,rokkonia"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się